НОЕМВРИ бавно наближава,любов с чували ще раздава!

  • 13 005
  • 282
# 240
да, понякога бабите са много нахални  Rolling Eyes.
въпреки че преди време много ме разсмя една.бях до пощата да изпратя едни писма и на същата каса даваха пенсиите.чаках 100 часа, прередиха ме небрежно  Wink няколко пенсионера и накрая и се развиках на една бабка, дето пак пред мен се нареди /че съм бременна, закъснявам за работа и т.н/. и тя вика: нищо, ти си млада и ще си намериш друга работа, а аз имам склероза и ей сега ще забравя как да се прибера  Joy Joy
Виж целия пост
# 241
Оххх ужасно е това с безхаберието на хората към нас.А само колко малко и трябва на една такава жена за да се зарадва.Често с предишната бременност ми идеше да рева от мъка,заради нахалството на някой я в транспорт,я на опашка.... CryАко ви кажа че стоях права във влака около час, пътувайки за Пловдив,с предишната бременност.Влака беше претъпкан аз стоях извън коридора до вратата,точно до първото купе.Надпреварваха се да ме тъпчат заради тоалетната и всички явно любопитство ме зяпаха и подминаваха.Накрая мина кондуктора и като ме видя (как ли ме забеляза се чудя и аз Thinking) веднага каза на някой от първото купе да стане за да седна.Почувствах се страшно неудобно,а някои в купето почнаха да се вайкат как не съм се обадила да ги вдигна,че да седна - не че не ме виждаха #Cussing out Просто хорската злоба е безгранична.от друга тсрана пък никога няма да забравя 2 случая в трамвая в които жени на възрастта на майка ми едва не се сбиха със старци да ми запазят мястото което освобождаваха заради мен,а аз трябваше да измина разстоянието от единият край на трамвая до другият за да го стигна.Интересното е също как ме видяха от там,а тези покрай мен не ме забелязваха Mr. Green.Тези жени бяха като светици в очите ми,помня много ясно физиономиите им и винаги се усмихвам и ми става хубаво като се сетя за тях.Ето в такива моменти да ти е кеф да си жив човек,наистина колко малко ни трябва......
Виж целия пост
# 242
Grinning МОЯ МНОГО ДОБРА ПОЗНАТА Е РОДИЛА ВЧЕРА МОМЧЕНЦЕ,  ДОСТА СЕ Е МЪЧИЛА, НО НЯМА РАЗКЪСВАНИЯ, СЕГА МИ СЕ ОБАДИ!!!!!!!! Термина й беше в началото на Октомври, да са живи и здравички.Бравооооо.
 
А аз днес виждам,че съм навлязла в 34 седмица, ах как тик-така временцето......
Виж целия пост
# 243
Grinning МОЯ МНОГО ДОБРА ПОЗНАТА Е РОДИЛА ВЧЕРА МОМЧЕНЦЕ,  ДОСТА СЕ Е МЪЧИЛА, НО НЯМА РАЗКЪСВАНИЯ, СЕГА МИ СЕ ОБАДИ!!!!!!!! Термина й беше в началото на Октомври, да са живи и здравички.Бравооооо.
 
А аз днес виждам,че съм навлязла в 34 седмица, ах как тик-така временцето......
е хубаво е,когато разбереш,че всичко е минало доре,да са са живи и здрави с бебока HugГалакси,честита ти нова седмица,и аз чакам с нетърпение всяка нова такава,ама до петък има време Mr. Green
аз се поизморих,но свърших доста работа,обаче колко още имааа...хапнах стабилно Mr. Green и продължавам пак
Виж целия пост
# 244
Здравейте!

Какво сте направили бе момичета за 2 дни, от сутринта ви чета и едва смогнах  Grinning а като гледам време за нова темичка дошло.

Добре дошли на всички нови мами във форума  bouquet

Темата за безхаберието на хората край нас хич не ми се захваща, че  #2gunfire миналата вечер какви нерви посреднощ какво чудо да не ви разправям....сънувам аз или си представям /незнам точно какво беше/, че бутам количка из района и се опитвам да мина по тротоара, ама от паркирани коли не става, скарах се на един който тъкмо се качваше на трот. да паркира, той ми се изсмя, после слезох с количката на улицата, щеше да ме отнесе една кола, разкрещях се на шофьора, а той ми отговори най-невъзмутимо да съм се научела да летя  Shocked Twisted Evil Какво да ви кажа, това беше само сън, ама ужасен, толкова бях ядосана и възмутена, че и с Бойко Борисов се карах..... Joy то какво друго може да измъдри един бременен мозък в 3 часа посреднощ!

Следобед съм на лекар, надявам се да няма проблеми и да ми каже док колко тежи бебока вече.

А....и най-накрая се наканих да кача някоя снимчица и аз в общия семеен албум така да се каже.... Grinning ако ви е любопитно да ме видите. Другата седмица като накупя някои дрешки за бебо ще сложа и тях.
Виж целия пост
# 245
Канела, ти май беше имала ядове преди с някакви гости...или се лъжа? Защо ми се струва, че се упорито разни хора се опитват да ти се качат на главата, а ти не можеш да тропнеш с крак? Някой беше навъртял сметки..нещо имаше и по къщата...извинявай, ако бъркам Thinking
Така беше, Diana. Има няколко човека, които само чакат да заминем някъде, за да дойдат да поживеят у нас - само като си помисля и направо не ми се ходи никъде. Поне да оставяха апратамента както са го намерили , а то ... Ама така е, като имам великодушен мъж, а аз съм дребнава и се дразня като ми разбъркат нещата и ми опразнят килера Joy
Засега така казах- като видим как е бебчо, тогава ще обсъждаме кой кога може да ни дойде на гости. Благодаря ви за мненията. Hug
Galaxy, честито на приятелката ти!
Виж целия пост
# 246
Галакси, да ви е честито бебченцето, много да радва мама и тати, ама и те мноо да го слушат Wink

Дес, аз на такива неща се възмущавам всеки ден. То край няма - ония ден в тролея една женичка ми направи място да седна и една друга се шмугна и ми седна на мястото, щото аз докато се търкулна...Уф, дано само със сестричка всичко е наред и тази седмица ви зарадват с едно мъниче Simple Smile

Сладурка, гони ги тези мисли от главата - никви бебета до термин Wink Въпреки че и ние вчера не си купихме билет за театър на 28-ми октомври, защото вече ще съм в 9-тия месец и не се знае знае ли се тогава Sad Въпреки че моя юнак е предупреде преди 10 ноември да не излиза, ама все пак Wink Аз з това нямам още нито чанта за родилното, нито нищо - да не предизвиквам съдбата Wink

билба, прегледът ни е на 27-ми Wink

Хайде да продължавам да си работя аз, че то все мен си ме чака Wink Ама като ми стане тежко се сещам че иначе ще чист и готвя в къщи и веднага ми става по-леко Wink

Хубав ден на всички ви Simple Smile

Виж целия пост
# 247
Galaxy,какво стана с твоите резолтати.моя хемоглобин е 109 и казаха 4е бил нисак и ми изписа хап4ета.преди ми беше сащия,но сега трябвало да се подсиля за раждането и за това ми изписвали хап4ета.страхотно е това за легалцето-от колко 4астие? newsm78
вси4ки мами сте направили страхотен избор за изписването.аз в4ера си харесах един комплект на фирма САЛИ/май беше/пелената е рошавка  и палтенцето и шапката сащо,а другите неща са от трико.много ми хареса но са само в син или розав цвят,а аз искам жалто.пак и ме е страх тази рошава материя да не дразни бебо? newsm78
Виж целия пост
# 248
Grinning МОЯ МНОГО ДОБРА ПОЗНАТА Е РОДИЛА ВЧЕРА МОМЧЕНЦЕ,  ДОСТА СЕ Е МЪЧИЛА, НО НЯМА РАЗКЪСВАНИЯ, СЕГА МИ СЕ ОБАДИ!!!!!!!! Термина й беше в началото на Октомври, да са живи и здравички.Бравооооо.
 
А аз днес виждам,че съм навлязла в 34 седмица, ах как тик-така временцето......
Честито на приятелката ти, да и е жив и здрав бебока, а на нея бързо възстановяване.
А на теб честита нова седмичка   bouquet
Виж целия пост
# 249
Galaxy много хубава новина за бебенцето,да и е живо и здраво.честита ти нава седмица
А и аз вече няма да се ядосвам,на такива хора,освен на мен си да вредя нищо смислено не правя.
Мерси за подкрепата момичета  bouquet ,знам че не трябва да съм толкова чувствителна,обаче тази бременност много ми влияе май.
Да ви кажа една тайна(защото милото ме шпионира и държи да не споделям още),но измислихме име на бебка-Десислава,много се кефя че си има именце вече и не мисля да робувам на суеверия че не бивало да се споделя името.Дано е добричка като нашите Десита тук във форума.Хайде да бягам че толкова чистене  ме чака  Crazy
Виж целия пост
# 250
Сладурке, не се притеснявай, че си споделила предчувствията си, няма нищо лошо в това. Ами като гледам другите, ние даже изоставаме  Simple Smile Шегувам се, разбира се, но наистина за тези от нас, които са 34-35 седмица вече не е толкова страшно. Не се натискам да раждам още, но и да се случи, не съм притеснена, защото съм си кажи-речи в деветия месец вече. И аз също като теб очаквам изненади, и те в никакъв случай няма да са лоши, сигурна съм. Я го давайте по-смело и стига сте се стряскали от тия контракции. Аз имам по 10-тина на ден, понякога и повече, но това са си подготвителни контракции. Пък и знам, че на всяко от бебчетата ни отдааавна му е писано кога ще се пръкне на белия свят и ние това не можем да променим.
Гледам сега First Born с Елизабет Шу - за една бременна жена, на която й се случват много страшни работи, и си се чудя на акъла, ама ще го догледам. Снощи пък гледах по късни доби "28 седмици по-късно", та цяла нощ сънувах кошмари със зомбита. Ама акъл море....
Виж целия пост
# 251
Galaxy,какво стана с твоите резолтати.моя хемоглобин е 109 и казаха 4е бил нисак и ми изписа хап4ета.преди ми беше сащия,но сега трябвало да се подсиля за раждането и за това ми изписвали хап4ета.страхотно е това за легалцето-от колко 4астие? newsm78
вси4ки мами сте направили страхотен избор за изписването.аз в4ера си харесах един комплект на фирма САЛИ/май беше/пелената е рошавка  и палтенцето и шапката сащо,а другите неща са от трико.много ми хареса но са само в син или розав цвят,а аз искам жалто.пак и ме е страх тази рошава материя да не дразни бебо? newsm78
Какво стана с резултатите ми ли, ами нищо, не съм ходила при моята,може би утре ще намина.И моят хемоглобин е 109,на теб какво изписаха.?
А комплекта за легълцето ни от USA И е в 3 части,чаршафче с ластик,юрганчето и обиколника,точно ги изпрах и ги прибирах, затова реших да ви ги покажа,преди да се приберат до появата на шушул4ото.
Виж целия пост
# 252
Сладурке, не се притеснявай, че си споделила предчувствията си, няма нищо лошо в това. Ами като гледам другите, ние даже изоставаме  Simple Smile Шегувам се, разбира се, но наистина за тези от нас, които са 34-35 седмица вече не е толкова страшно. Не се натискам да раждам още, но и да се случи, не съм притеснена, защото съм си кажи-речи в деветия месец вече. И аз също като теб очаквам изненади, и те в никакъв случай няма да са лоши, сигурна съм. Я го давайте по-смело и стига сте се стряскали от тия контракции.
ПОДКРЕПЯМ ТЕ ЦЕЦИ С 2 РЪЦЕ, по смели мамита бъдете.А ти стига гледа филми със Зомбита!!!
Виж целия пост
# 253
Канела, много правилно си им казала, така няма да има обидени  Simple Smile Скица  Simple Smile

Галакси, да й е честито бебчето  Grinning

m_jov , от сърце се смях на съня ти  Joy

Lili-33 , скубни лекичко материята. Ако не пуска власинки купувай смело. Нашата зимна пелена е точно таква мъхеста и космата, но грам не пуска. Фирмата САЛИ ми навява хубави спомени...трябва да прегледам дрешките, но май съм доволна много от марката. А иначе, онова "комплектче", което ми го откраднаха  беше точно такова мъхесто и много готино Grinning

Аз уж не спах цяла нощ, легнах в 23ч, събудих се в 4.30 и сега пак не ми се спи. Превъзбудена ли съм, какво ли...малкия кърти, а аз се чудя какво да правя, докато стане. Пусто, нали тук всичко ехти и трябва да не се мърда  Laughing

И аз имам непрекъснато контракции, понякога болезнени, но според мен е напълно нормално и няма нищо притеснително  Grinning Хич и не ги споменавам.
Виж целия пост
# 254
лелеле...то бебета то чудо при Октомврийките....да са им живи и здрави...

така че....ето,...горе долу..от 20 Октомври при нас ще е сигурно същото...лелееееее.
Айде залагания няма ли да правим ??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия