Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде се намира магазинът Bocca?
Какви са препоръките за стерилизиране на бебешки бутилки?
Къде мога да намеря магазини за бебешки дрехи в София?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде се намира магазинът Bocca?
-
Какви са препоръките за стерилизиране на бебешки бутилки?
-
Къде мога да намеря магазини за бебешки дрехи в София?
В София има няколко места, където можете да намерите бебешки дрехи. Магазинът Бокал се намира на ул. Янко Сакъзов, а магазинът на United Colors of Benetton на бул. Витоша предлага много сладки неща, предимно за момичета. Освен това в складовия магазин близо до Вита и в магазина на Хаджи Димитър също се предлагат бебешки дрехи.
-
Как да подготвя банята за къпане на бебето?
-
Колко бутилки са ми необходими за хранене на бебето?
няколко пенсионера и накрая и се развиках на една бабка, дето пак пред мен се нареди /че съм бременна, закъснявам за работа и т.н/. и тя вика: нищо, ти си млада и ще си намериш друга работа, а аз имам склероза и ей сега ще забравя как да се прибера
Ако ви кажа че стоях права във влака около час, пътувайки за Пловдив,с предишната бременност.Влака беше претъпкан аз стоях извън коридора до вратата,точно до първото купе.Надпреварваха се да ме тъпчат заради тоалетната и всички явно любопитство ме зяпаха и подминаваха.Накрая мина кондуктора и като ме видя (как ли ме забеляза се чудя и аз
) веднага каза на някой от първото купе да стане за да седна.Почувствах се страшно неудобно,а някои в купето почнаха да се вайкат как не съм се обадила да ги вдигна,че да седна - не че не ме виждаха
Просто хорската злоба е безгранична.от друга тсрана пък никога няма да забравя 2 случая в трамвая в които жени на възрастта на майка ми едва не се сбиха със старци да ми запазят мястото което освобождаваха заради мен,а аз трябваше да измина разстоянието от единият край на трамвая до другият за да го стигна.Интересното е също как ме видяха от там,а тези покрай мен не ме забелязваха 
Галакси,честита ти нова седмица,и аз чакам с нетърпение всяка нова такава,ама до петък има време 
миналата вечер какви нерви посреднощ какво чудо да не ви разправям....сънувам аз или си представям /незнам точно какво беше/, че бутам количка из района и се опитвам да мина по тротоара, ама от паркирани коли не става, скарах се на един който тъкмо се качваше на трот. да паркира, той ми се изсмя, после слезох с количката на улицата, щеше да ме отнесе една кола, разкрещях се на шофьора, а той ми отговори най-невъзмутимо да съм се научела да летя
Въпреки че моя юнак е предупреде преди 10 ноември да не излиза, ама все пак 