. Зълвата подбрала стари дрешки, които вече не стават на нейното дете и ги помъкнала чак от Испания до тук. Можеше да си спести усилията и да ги пусне в най-близкия контейнер. Знаейки от къде пазарува бих могла да предположа, че това са дрехи купени на кило или от някой марокански битпазар и след като са поносени са приготвени за племенницата. Аз не бих могла да си представя да облека това хубаво дете в такива грозни, стари и архивни дрехи. А това, което най-много ме вбеси, че приготвила китайски детски пликчета за нея, които са употребявани ( вижда се засеченото на дънцето). Направо ми идва да изтърва торбата в коша и най-вероятно ще го направя. Не мога да кажа на детето, че това е подарък от леля му.
Моята зълва не е лош човек, но явно нещо е полудяла в последно време
.
Моята зълва не е лош човек, но явно нещо е полудяла в последно време
. 
Незнам....нищо незнам криво ми е ................особенно днес!.............
Незнам....нищо незнам криво ми е ................особенно днес!.............

Препоръчани теми