Консултативен кабинет по кърмене към МД (Сф) - Ден на отворените врати!

  • 50 368
  • 399
# 360
hedra, няма ли да има други лекции скоро?
Виж целия пост
# 361
pozdravleniq za temata
Виж целия пост
# 362
добра идея
Виж целия пост
# 363
hedra, няма ли да има други лекции скоро?

Вероятно след две седмици Peace Веднага щом имаме точната дата, ще я съобщим.
Виж целия пост
# 364
Консултативният кабинет по кърмене към СБАЛАГ " Майчин дом"- София организира за пореден път на

 13.2.2010 СЪБОТА СЛЕДОБЕД от 16 ч

лекция за бременни "Начало на кърменето и първи дни с бебето"

На лекцията ще научите:

*защо е важно кърменето за бебето
*как започва кърменето в родилния дом - какво да очаквате на практика
*как да поставяте правилно бебето на гърда - с демонстрации и практически упражнения
*как да поддържате кърмата
*как да избягвате обичайните трудности
*къде да търсите помощ в случай на нужда

Лекцията ще се проведе в Аулата на втория етаж. Татковците са добре дошли, както и всеки друг от семейството, който има желание. Няма нужда от предварително записване. Цената на лекцията е 5 лв на семейство, независимо от броя на присъстващите членове.

Майките се събират обикновено във фоайето и след това се качват заедно горе. Ако някой закъснее и не намира залата, може да се обади на тел 0896 418 488, за да го вземат.
Виж целия пост
# 365
„Кърменето – естествения начин за хранене на бебето”

е лекцията, организирана от Консултативния кабинет по кърмене към Националния комитет по кърмене.

Лектор – д-р А. Попиванова, зам. председател на Националния Комитет по Кърмене

Кога?
Майчин дом - София
13 март 2010 г.
16:00 - 17:30 ч.


За кого?
Бъдещи и настоящи майки и татковци

Ще научите:
-         за преимуществата, които кърменето носи за Вас и бебето Ви;
-         как функционира млечната жлеза и как тя се променя по време на бременността и кърменето;
-         кога е най-добре да поставите бебето на гърда;
-         как да разберете дали бебето суче добре;
-         как да разбирате кога бебето е гладно;
-         как да прецените дали бебето получава достатъчно мляко;
-         как да се справите с най-честите малки трудности при започване на кърменето;
-         как да се храните по време на кърмене.
 
и още:
Представяне на новата книга за кърменето "Азбука на кърменето" на д-р Гру Нюландер.

 
Лекцията ще се проведе в Аулата на втория етаж. Татковците са добре дошли, както и всеки друг от семейството, който има желание. Няма нужда от предварително записване. Цената на лекцията е 5 лв. на семейство, независимо от броя на присъстващите членове.
Майките се събират обикновено във фоайето и след това се качват заедно горе. Ако някой закъснее и не намира залата, може да се обади на тел. 0896 418 488, за да го вземат.
Виж целия пост
# 366
Поради обявена епидемия, лекцията по кърмене се отменя!
Ще ви информираме своевременно за следваща дата.
Виж целия пост
# 367
Ще следя темата дано лекцията да е скоро,че не остана много а ми се иска да я чуя
Виж целия пост
# 368
Ще следя темата дано лекцията да е скоро,че не остана много а ми се иска да я чуя

Цвети, ако нямаш много време за чакане /най-много седмица-две до определяне на следващата дата за лекция/ може да се направи индивидуална среща с някой от консултантите. Също може и на тел.на кабинета да си поговорим 0896418488
Виж целия пост
# 369
Лекция - кърмене и първи дни с бебето - ще се проведе на 21.03.2010 от 16 часа в Майчин дом - София

ще ви очакваме във фоайето Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Здравейте, момичета! Датата и часа на лекцията сигурни ли са, защото ще пътувам от провинцията? Благодаря, надявам се да се видим Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Да, вече са сигурни.
Ако искаш за всеки случай може да провериш преди да тръгнеш на тел.0896418488
Виж целия пост
# 372
И аз съм там  Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Заповядайте  Hug
Ще се радавам да се видим.
Дано и представянето на новата книга за кърменето се осъществи. И аз не съм я виждала и ми е интересно.
Виж целия пост
# 374
viv4o, Асенце, искам да ви благодаря за чудесната лекция на 21 март. Мисля, че се получи много топла и непосредствена обстановка. Аз бях доброволката с куклите и тези "сухи тренировки" ми дойдоха мнооого добре.

изключително съм доволна, че си купих книгата Азбука на кърменето - това наистина е страхотно ръководство, много стегнато и понятно написано, с илюстрации, където е нужно.

явно понеже след лекцията разказвах на ляво и надясно какво съм научила, четох и осмислях и така от много мерак Laughing и знания оттогава всяка сутрин се събуждам с доста изтекла коластра по тениската - така че позитивната настройка е много важна, продължавайте да я създавате:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия