През НОЕМВРИ с бебе на ръце,тати вкъщи ще ме заведе

  • 16 348
  • 274
# 75
Добро утро и от мен
tsetseto, ама откъде ги намираш такива едни.....разтекоха ми се лигите Wink
Ditta, мисля, че камизалката е актуална само ако ползваш памучни пелени.Ако си на памперси, бодитата са си най-практични Naughty
Дес, искрено ти съчувствам SadЗаедно с всички мами ще стискам палци да се разрешат по-скоро проблемите със сестра ти fingerscrossed
Отивам до албумчето ни и после ще яхам метлата newsm75 hang( а не afwitch), че после ще трябва да излизам, а така ми се мота.....
Виж целия пост
# 76
На нас ни подариха една камизолка за Иво - много неудобно това нещо. Да не говорим, че на второто пране остана без връзки от едната страна. За мен, от моя опит, най-удобни са бодитата с копченца отпред и гащеризончетата със затворени стъпала като ританки, пак с копчета отпред, за да не нахлузваш на врата. Никакви камизолки, ританки, гащи или чорапи. И отгоре мяташ едно одеалце и работата заспива. Понякога - и бебето също. Моето хич не съвпадаше с представата за бебетата, дето само ядат и спят, т.е. спеше, ама само нощем. Денем се кокорчеше като кукувичка.

Дес, много се надявам до довечера да има голямо здраво бебе и със сестричката ти всичко да е наред. Аз вярвам, че в един момент всеки си получава заслуженото.

Вие пак не сте спали тази нощ като гледам. Аз пък си легнах в десет и си спинках сладко-сладко до осем (изключвам едно-две ставания за набутване на биба и ходене до кенефа). Но нали времето ще се променя, а и вчера май попрекалих с носенето на Иво - ходихме на 2 разходки без количка, че от седене вкъщи покрай хремата съвсем се обездвижи, сега рамото адски ме болииии. Преди си лекувах артрита с аспирин, но от две години нищо не съм правила по въпроса, само търпя  Tired и  се очертава поне още година да е така  Tired
Виж целия пост
# 77
Благодаря за съветите, мами! Hug Няма да търся камизолки значи. Мога да взема една, ей така да кажа, че и аз съм имала  Mr. Green

Отивам на мамешко училище, дано лекторката не стачкува  Grinning
Виж целия пост
# 78
Цеци така ме изкуши с тази закуска, че сега ще се пръсна просто. То лакомия мойто, ама това на нищо не прилича.
Дита приятно училище и после да разкажеш какво са ви учили  Laughing
А камизолките и аз не ги харесвам - много ми бяха неудобни - бяха ми подарили няколко, но почти не ги ползвах. Бодитата вършат идеална работа.
Виж целия пост
# 79
....не 4е някой ще се заинтересува,ама аз да си споделя,4е се успокоих за моят преглед предстоящ.Уговорих се с добра специалистка,която ще дойде за консултацията с мен и ще си поговорин на дълго и широко за мен и бебо.Жената по тел ми обърна такова внимание,4е аз направо грейнах,а как се бях омотала нещо...SadСега съм в настроение и 4акам само хубави новини днес, не искам да 4увам нищо лошо!!!!!
Надявам се Дес да ни зарадва днес с бебе6ката новина за сестра й.Simple Smile))
А колкото до това,4е "рекох и отрекох" за секциото,аз съм си го ре6ила от на4алото,както за имената и за на4ин на равдане.Не оби4ам да променям становища и идеи.Луда работа.
Виж целия пост
# 80
Галакси отбелязах го,защото използваше големи букви за да го подчертаеш и всички знаем какво означава това на етикета в нета  Laughing
Аз пък винаги съм отворена за ноеи мнения,съвети и идеи,стига да има добри аргументи.

За камизолките...то те ги искат май в нашето родилно.Аз за това ще купя камизолки и ританки.После - в кофата. И аз съм чувала,че са много неудобни,а и определено изглеждат точно такива!

юл4е не те ли е страх да носиш малчугана на дълги разтояния? А за спането - давай сега докато можеш,не гледай нас - ние после ще ревем...ревем  ooooh!  Искам да легна да се наспя едно хубавичко,ама....   Sad  тъпа история
Виж целия пост
# 81
ProstoAz,дано не те засегнах с нещо, аз съм го написала малко все едно се заяждам, а не е така. newsm47
А големите букви са може би за сигурността,която изпитвам за решението си....4е не се колебая.Ина4е съм го мислила много.
Все забравям да ви кажа,4е съм си купила каши4ки на Слън4о и ям сутрин това, хаххахха бебе6ка храна,добавям си орехи и понякога малко мед.Много вкусно ми се стори.
Виж целия пост
# 82
здравейте и от мен  Hug

Мен ме е нападнала една хрема направо немога да дишам ...ужасно е  Confused А съм на работа и хич не ми се виси тук цял ден   Sad
Вчера си взех резултатите от микробиологията...всичко е наред (а от къде е това обилно течение което имам  newsm78)

Galaxy и аз обожавам кашичките на Слънчо и си хапвам от време на време Wink

Айде оставям ви засега да поработя малко и после може и да си ходя да се лекувам в къщи, че не си е работа...
Виж целия пост
# 83
Ей ме на, да докладвам за срещата с нашия доки. Ами секцио ще се ражда, ама не сме насрочили датата - другия петък ще го направим - най-вероятно ще е 10 дни преди термина. Ако пък тръгна да раждам по-рано и се явя със 6 сантима разкритие, кой знае....Оставям му се в ръцете и каквото Господ е отредил за мен и бебето, това ще е. Въпреки всичко докторът си остава на мнение, че няма по-хубаво от естественото раждане /въпреки някои рискове при мен/. Пък вчера моя кардиолог ме разсмя, като каза, че в днешно време всеки мъж искал да кара джип, а всяка жена - да ражда секцио. Един вид, че било въпрос на престиж Laughing. Склонна съм да вярвам и на двамата и ако бях сигурна, че 100 процента няма да има риск за бебето, хич няма и да се замислям, ама пусти страх. Ако имах право да давам съвети, бих казала на младите майчета, които нямат здравословни проблеми, хич да не се изкушават от този "лесен" вариант, но това си е толкова лично решение, че всеки трябва да си го прецени и вземе сам или с близките си. Айде стига съм философствала вече, хубав ден ви пожелавам! Hug

Извинете за закуската, ако съм ви изкушила, но имаше и по-хард варианти...Ами рожденничките като "черпят" с разни торти и бонбони?....Само Диана да не се появи, че ще го отнеса тоя път  Joy

А, bilba, понеже те виждам тук, да кажа - откъде го извади това дупе, бе, жена, в 8-я месец при това?! Като ти гледам снимката в гръб, все едно си някоя лекоатлетка, добре че си се снимала и в профил, че да види човек, че си бременна. Пу, пу, и със здраве да си ползвате новата къщичка и да си гледата бебчето в нея доволни и щастливи!
Виж целия пост
# 84
Цеце, поне има вече становище по въпроса. Само да не чувам глупости за по-ранно раждане и т.н. Naughty Аз с тези контракции съм се настроила преди 1.11 да не раждам, та ти сега....  Grinning
Аз съм на работа. Това ме прави щастлива, дано не вредя на бебчо така newsm78
Виж целия пост
# 85
madchen , от днес наистина съм по-спокойна вече, защото имам някаква яснота. А за по-ранното раждане.....абе получавам аз разни сигнали от Космоса, ама да видим.... Laughing Аз като вляза в 9-я месец, вече не ме е страх, не че съм се разбързала, де.
Виж целия пост
# 86
Дес, дано по-скоро се роди племенничето. Винаги става дума за пари...рядкост е вече да попаднеш на съвестни лекари.

Цеце, къде и при кого ще раждаш?

И аз тази нощ не съм спала...сутринта пък се събудих рано..довечера ще съм гроги.

Сега засядам да готвя, че нещо съм се амбицирала за някои неща Simple Smile
Виж целия пост
# 87
е-еее, ми tsetseto, ти бързо се завърна май или на мен ми се  е сторило така.Да друго си е така като те успокоят съветите на лекарите и имая яснота най-ве4е! То вси4ко ще си се нареди, кой когато иска да излиза ще излезне:))))Само ти да си добре и да не  се тормозиш с високо кръвно.

P.S.  гледайте по TV7 - дават за бебетата нещо,сега го вкл.и аз.......
Виж целия пост
# 88
Здравейте Мамчета!
Първо да благодаря за  всички гласове!!! Hug  newsm51 Наистина нямаше нужда Embarassed и без това незнам ,какво следва от това... Embarassed Laughing
Дес.стискам палци за сестра ти днес!Дано всичко да мине добре и да се радваш на една здрава и красива племенничка!
Галакси и аз от самото начало бях решила ,че ще раждам секцио!И до сега съм на това мнение!Освен, ако днес на прегледа не ме разубеди Докторицата ми... newsm78

За камизолките:мен се опитват да ме убедят,че са по практични от бодитата.В смисъл такув,че ако пропусне даречем памперса,сменяш само ританките .Иначе трябва да събличаш цялото боди. newsm78 Абе и аз незнам,ще взема и от двете пък ще преценявам на момента ,кое е по-удобно.(Пък съм харесала и едни камизолчици в един магазин,много сладки.... Mr. Green)
За моите дрехи не ща да коментирам Sad Взех си един панталон преди месец,уж по плътен за по студено време.....еми какво да ви кажа....снощи го облякох и едвам изтърпях да се прибера да го събуя..... Shocked Като седна толкова много ме притиска и то точно на коремчето,че..... SickА е от типа за бременни.....Добре,че си купих скоро и аз анцунг,ама като,че ли ме е срам да ходя с него на преглед да речем.. Embarassed EmbarassedНо като се замисля,какво пък толкова?!Важното е да ми е удобно,нали? Naughty
Айде стига съм писала,че се описах и аз. Mr. Green Следобяд ще се отчета как е минал прегледа!Пък току виж и с дата за секцио съм се сдобила newsm53
Виж целия пост
# 89
добро утро  Laughing
рано-рано сте се заговорили за секциото  Wink.моят доктор просто ме отряза за такъв вариант /аз мрънках, че искам да имам избор, ама...не Naughty/, смята че се лигавя така.ще видим-най-се страхувам от нормално раждане+секцио накрая-така изтърпяваш минусите и на двете раждания.ама хайде да не се случва  Praynig.
Jutoo , това за предизвиканото нормално раждане ми го казаха, че се прави, когато искаш да избегнеш парите за здравна каса при избор на лекар /сега са 500лв, а от другия месец май ще са 800/.не съм го коментирала с моя док /сега в неделя дано вече се разберем  Rolling Eyes/ох, то при теб вече си идва-от утре влизаш в деветия, нали  Wink.започвам да ви завиждам малко с по-ранните термини, но пък после ще разказвате подробности  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия