Човещина за децата ни!!! Моля, подкрепете ни!

  • 26 645
  • 654
# 420
Момичета, имам молба - нека всяка от вас, която е убедена в тази кауза да каже на съседки, приятелки, близки... трябва да се съберем повече хора. Ако сме малко хора, ще кажат - "някви майки тука нещо искат" и ще отминат, но ако усетят натиска... #2gunfire
Но трябват хора - на работа, не на работа, с деца, без деца... Аз съм на работа, но ще изляза за час и половина, работата не е заек да избяга Mr. Green. Може и да вали, но това не трябва да е причина да пропуснем протеста. Шанс се дава веднъж - сега покрай филма и натиска, който се оказва можем да допринесем нещо да се промени... Моля ви, направете усилие и елате на протеста.  Hug
Виж целия пост
# 421
Аз казах на всички, с които се виждам. А те казват "Да, отиди на протест... горките деца".. и никакво желание да дойдат с мен.....
Виж целия пост
# 422
Аз казах на всички, с които се виждам. А те казват "Да, отиди на протест... горките деца".. и никакво желание да дойдат с мен.....

Ами да, всеки се спасява поединично. А иначе българите сме били с големи сърца, дрън, дрън. С големи сърца, ама само на маса и на думи.
Виж целия пост
# 423
Аз казах на всички, с които се виждам. А те казват "Да, отиди на протест... горките деца".. и никакво желание да дойдат с мен.....

Ами да, всеки се спасява поединично. А иначе българите сме били с големи сърца, дрън, дрън. С големи сърца, ама само на маса и на думи.
TEO dali da ne pusnesh nova tema i da pishe za protesta oshte v zaglavieto???
Виж целия пост
# 424
Аз казах на всички, с които се виждам. А те казват "Да, отиди на протест... горките деца".. и никакво желание да дойдат с мен.....

Ами да, всеки се спасява поединично. А иначе българите сме били с големи сърца, дрън, дрън. С големи сърца, ама само на маса и на думи.
TEO dali da ne pusnesh nova tema i da pishe za protesta oshte v zaglavieto???

Тука в клюкарника ли? Понеже в календар на събитията има вече. Ей сега ще помисля..............май ще пусна, то какви ли не теми има. Да, пускам. Peace
Виж целия пост
# 425
Аз казах на всички, с които се виждам. А те казват "Да, отиди на протест... горките деца".. и никакво желание да дойдат с мен.....
Аз пък успях да навия тоя ония...
Виж целия пост
# 426
тео, що не я пуснеш с анкета? за да видим ориентировъчно колко хора от форума ще има?
Виж целия пост
# 427
тео, що не я пуснеш с анкета? за да видим ориентировъчно колко хора от форума ще има?

Пуснах я, сега ще се пробвам и анкета да пусна.
Виж целия пост
# 428
Моля ви, вижте анкетата, и кажете, ако имате забележки да добавям въпроси. newsm78
Виж целия пост
# 429
Сега пишете и гласувайте в темата, защото ще отиде веднага на задна страница.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229429.msg5160412#msg5160412
Виж целия пост
# 430
къде е тая анкета
Виж целия пост
# 431

В клюкарника,ето тука:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229429.0

Тео, дали да не я пуснеш и в двете теми до сега,че май не я виждат там.....или пък в заглавието да споменеш ,че има анкета newsm78
Виж целия пост
# 432

В клюкарника,ето тука:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229429.0

Тео, дали да не я пуснеш и в двете теми до сега,че май не я виждат там.....или пък в заглавието да споменеш ,че има анкета newsm78

Пуснах я и в трите теми. Peace
Виж целия пост
# 433

В клюкарника,ето тука:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229429.0

Тео, дали да не я пуснеш и в двете теми до сега,че май не я виждат там.....или пък в заглавието да споменеш ,че има анкета newsm78

Пуснах я и в трите теми. Peace

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 434
Лелеее ooooh! нима само 20-тина човека ще дойдат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия