Множествена склероза

  • 160 415
  • 645
# 165
Не не  мисля, че дразни някой темата, ако все пак има такива просто да  не я четат. На  теб РЕНИ  пожелавам  успех  в борбата  с това заболяване, трябва да има6 вяра в себе си повече от всякога.  Hug
Виж целия пост
# 166
РЕни, злато, чак сега ти виждам темаТА. Искам да знаеш, че ти пращам и моята позитивна енергия......дръж се, имат нужда от тебе!!!!! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 167
 Hug
Утре съм на лекар, стискайте ми палци... Сетих се нещо, което много ме обнадежди Praynig
Виж целия пост
# 168
Рени,и аз сега виждам темата ти...И на моята сестра бяха поставили такава диагноза,но погрешно.Беше се парализирала от кръста надолу.Два месеца я лекуваха в провинциалната ни болница като болна от МС.Беше преди доста години.Впоследствие в София се оказа,че е тумор в гръбначния мозък.Беше все още капсулиран.Но можехме да закъснеем.
Дано да са сгрешили!Желая ти успех!  bouquet
Виж целия пост
# 169
niara, радвам се, че сестра ти се е оправила Hug
А въз основа на какво са й поставили диагноза МС- само заради парализата ли? Изследвания имала ли е?
Виж целия пост
# 170
Рени,ще трябва да я поразпитам,защото някои подробности ми се губят.Все пак това става преди 12 години.
Виж целия пост
# 171
ОК. Аз все се надявам на нещо...

Мисля си колко смотани трябва да са тия Т-клетки за да нападат мозъка Thinking И за алергиите съм се чудела, но чак пък да атакуват организма, в който се подвизават Crazy То бива, бива престараване... Sick
Виж целия пост
# 172
Утре съм на лекар, стискайте ми палци... Сетих се нещо, което много ме обнадежди Praynig

Ух, Ренка, ще стискам цяла нощ и на ръцете, и на краката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Hug
Утре съм на лекар, стискайте ми палци... Сетих се нещо, което много ме обнадежди Praynig
Реничка ...с тебе сме!!!  Heart Eyes Стискаме палци за утре  и се молим за теб!    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 174
ОК. Аз все се надявам на нещо...

И аз се надявам с теб!
Виж целия пост
# 175
Момичета, утре постъпвам в болница. Още не мога да повярвам... отидох на невролог заради главоболие, а ми откриха тази страшна болест... която няма никаква връзка с оплакванията ми... Без да съм знаела, че не трябва родих две деца, пия противозачатъчни (изписани за друго лечение), подлагам се на физическо натоварване, сауна, стрес, шоколади... а болестта се е развивала Cry
От прехвалената болница Токуда много се разочаровах- там завеждащият Неврологията реши да ме остави без лечение с обяснението, че нямам пристъпи! Когато започнат- тогава ще ме лекуват #Crazy А доцентката обясни, че съм била много дълго време без лечение и трябва да се направи нещо по-скоро (но едва догодина Здравната каса евентуално може да ми отпусне лечение).
Много ми е криво... трябва да си оставя децата сега, когато майка ми е в гипс Sad
Виж целия пост
# 176
С теб сме Рени,всичко ще е наред миличка.Кой ще ти гледа момиченцата?
Виж целия пост
# 177
Рени, миличка, не знаеш колко си силна и как ще се справиш с всичко! Ще видиш! Просто не рухвай, недей! От всяка ситуация има изход, дори от тази! Има толкова хора, при които болестта се стопира до някакъв етап и почти не се развива! Радвай се на дечицата! Всичко ще си дойде на мястото! Прегръщам те силно! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 178
Рени,не се притеснявай мила.Много е важно да си спокойна и да не падаш духом.Всички сме с тебе. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 179
Благодаря ви  bouquet Наистина има шанс да се стопира болестта Praynig
Децата трябва да ги оставя на баща им. Много ще ми е мъчно Cry Страхувам се и да не ме освободят от работа заради честите отсъствия Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия