Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 31 910
  • 650
# 210
dorchester аз се оказа ще съм без детето, така че мамите с деца да кажат къде им е удобно.
Еее как няма да има снимки  Wink

Аз вече съм на ПЗ от днес и ще ги редувам 5/5
Обаче една глава ме боли  #Crazy
Виж целия пост
# 211
МишеHug
Засега съм в застой, но не губя надежда. Все пак само от 12 дни съм на режима и вече 4 кг ги няма  Simple Smile

Супер резултат Съни! Браво!   bouquet
Виж целия пост
# 212
Мише ти с Дюкан ли ги свали тези килограми за два месеца? newsm78
Виж целия пост
# 213
Мише ти с Дюкан ли ги свали тези килограми за два месеца? newsm78

Ели, с Дюкан за 2 месеца свалих 13 кг и имам само още 3 кг  Joy
Виж целия пост
# 214
Мишето изглежда супер! Голям стиму е!
Аз днес наруших  Sad ядох малко грозде...
Бебока плаче цял ден, има сополи и вече се пищисах.....спи ми сеееееееее Confused
Виж целия пост
# 215
Мишето изглежда супер! Голям стиму е!
Аз днес наруших  Sad ядох малко грозде...
Бебока плаче цял ден, има сополи и вече се пищисах.....спи ми сеееееееее Confused

Мерси Аспасия   Hug пожелавам го от все сърце на всички!

Грозде.... #2gunfire недей така....защо си проваляш режима?
Виж целия пост
# 216
Да, определено резултатие на Мишето са един от най-стимулиращите тук.
Виж целия пост
# 217

Грозде.... #2gunfire недей така....защо си проваляш режима?
защото полудях днес нещо покрай целодневния му рев!!! Сега ме е яд, разбира се....абе русото си е русо Joy
Виж целия пост
# 218
Да, определено резултатие на Мишето са един от най-стимулиращите тук.

Мерси момичета, ама сега ме карате да се изчервявам.... Blush а, аз верно много лесно и често се изчервявам... много досадно е.... изчевяването де  Crazy

защото полудях днес нещо покрай целодневния му рев!!! Сега ме е яд, разбира се....абе русото си е русо Joy

Ами хапни малко месце, като си изнервена или риба.... или яйце - така ще си режимна...
Виж целия пост
# 219
дам, виновна съм...и ми е тъпооооо
Виж целия пост
# 220
Мише супер, ама явно голям инат си  Mr. Green
Виж целия пост
# 221
Мише супер, ама явно голям инат си  Mr. Green

Ели, голям инат съм, верно си е. Трудно се навивам, но навия ли се не пускам...зодия рак съм...Дюки няма да го изпусна от щипките.

Кри, ще има ли митинг утре?
Виж целия пост
# 222
Лека вечер, момичета!  Hug Heart Eyes



И страхотен уикенд на всички!   bouquet

Виж целия пост
# 223
Мерси Сън!   bouquet

И аз изчезвам! Лека вечер!  Hug
Виж целия пост
# 224
Здравейте, да се запиша и аз със смалена снага, незнам дали е от режима, защото не можах да се изтегля в началото, но бях някъде към 95 кг, днес се теглих на един уличен кантар, по който ако е верен съм със 7 кг по малко, вече 88, така че слагайте ме и мен на 1 стр. от 18.09 съм на режима, малко съм за бой че не съм много режимна Embarassed, но сега като гледам резултата ще се опитам да спазвам всичко че да има повече свалени килца

Редактирах си уж лентичката, ама май нещо не ми ги отчита тез 7 кг надолу  newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия