Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за стегнатото повиване на бебета?
Какво е мнението за времето, което бабите трябва да прекарват с новороденото?
Какви са мненията за бебешките колички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за стегнатото повиване на бебета?
Мненията относно стегнатото повиване на бебета варират. Някои майки са против тази практика, тъй като смятат, че може да причини проблеми със ставите в бъдеще. Други обаче споделят, че увиването на бебето по-скоро го кара да се чувства удобно и по този начин го прави по-спокойно. Важно е да се гарантира комфортът и безопасността на бебето при повиването му, без да се стягат краката му.
-
Какво е мнението за времето, което бабите трябва да прекарват с новороденото?
Мнението за времето, което бабите трябва да прекарват с новороденото, варира. Някои майки предпочитат по-кратък престой на бабите, около 3-4 дни, докато други са готови да приемат по-продължително присъствие. Важно е обаче да се уважи изборът на родителите и да се намери баланс, който отговаря на нуждите на цялото семейство.
-
Какви са мненията за бебешките колички?
-
Каква е цената на леглото, което сте закупили?
-
Как мога да облекча киселините и безопасно ли е да използвам сода?
Миналият път една комшийка (мед. лице) ми каза да внимавам, защото корема ми е много смъкнат. Е, дочаках си датата за раждане месец след това. Само, където ме паникьоса с тези си думи.
Нека бебока постои малко там за да си починеш. Лекарите и сестрите го наблюдават, обгрижват...спокойно
За кърмата-всякак поне коластра ще ти потече малко и тя е най-важна да захрани бебето и да го препази от инфекции,аи после да нямаш кърма колкото и да не им харесва на някои мами АМ също е вариант+това точно същото си говорехме снощи с етърва ми,тя хранеше малкия с Аптамил и казва,че е много доволна,никакъв запек,а той сега си е едно много добре развито 6 год дете,а и не си спомням да е боледувал.

