Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 815
  • 735
# 510
Ресторант Toro
Виж целия пост
# 511
Запис, за да ви следя  Laughing

И за да не е само запис, още един глас за "Жадната ламя"! Всеки път като излизаме въртим, сучем и пак там отиваме! Та вече лееекичко ми е писнало, затова и надлежно изчетох темата. Довечера мисля да се пробваме в Кактуса /ама близкия, на Солунска, че до Лозенец трябва кола Mr. Green/. Аз не обичам много-много експериментите, като си харесам някое място, не го сменям често. Но като ви чета сега, направо се засрамих!      

О, да не забравя - най-страхотния крем брюле на света: Вила Кафе на Военна блоница! Пробвайте обезателно и лимонадата - изцеден лимон с листа от мента!
А защо така нещо не съм впечатлена от сладките на Вила Росиче  newsm78? Може би не съм случила...Иначе мястото е уникално! Някой ми каза, че собствениците са същите като на Жадната ламя. Не знам доколко е вярно, де.
Виж целия пост
# 512
От мен препоръка на One More Bar  - великолепна градина, сградата е много хубава и вътре интериорът с масички, ретро диванчета и симпатични перденца много ме грабна  Laughing

Менюто не е много разнообразно, но е вкусно - френските кроасани с прошуто и гауда са прекрасни, също капучиното с шоколад и лешници и ягодовия фреш  Heart Eyes

Тоалетната е също сладурска - с малко плюшено диванче при мивките  Laughing

Над него скоро ще отворят още едно заведение.
Виж целия пост
# 513
О, да не забравя - най-страхотния крем брюле на света: Вила Кафе на Военна блоница! Пробвайте обезателно и лимонадата - изцеден лимон с листа от мента!


Котково, и аз така мислех, докато не опитах брюлето в хотел Ястребец на Боровец!. Готвачът там е уникален, каквото пипне го прави невероятно Peace
Виж целия пост
# 514
Spaggo/Funny - Свети Наум 48 - предстоящо откриване 15 май.
Въпреки това - има проведени няколко партита  Wink
Присъствахме на едно от тях - много добра органицазия.
Персонал, меню, обстановка, голям паркинг - определено ми хареса  Heart Eyes
Виж целия пост
# 515
Следващата седмица сме решили да излезем на непретенциозно място, където не сме ходили. Връщайки се из темата набелязах "Кактус", "Жадната ламя", "Трикракото пиле", "Едно време" на Ариана. Всички ли имат градина и мога ли да запазя маса по тел. или трябва да ходя на място? (моля, не се смейте, но не сме излизали от 100 години и ми е почти като космическа разходка).
Виж целия пост
# 516
Звънче, по телефона си е ок..Wink

Аз пък не съм никак очарована от Спаго - прекалено голямо, за да е толкова лъскаво и натруфено. Менюто звучи добре, но всъщност нищо особено. Всичко беше разочарование- паелята е далеч от истината, калмарите  - също.  Супите - минималистични..абе.. Stop Цените  - неоправдано високи.

За организарани мероприятия може да са ок - но за свободна консумация -  Sick..

Приятно изненадана останах от "Медитеранео" - вкусно, китно и с атмосфера..
Виж целия пост
# 517
Звънче, по телефона си е ок..Wink

......
10х. А коментар за
"Кактус", "Жадната ламя", "Трикракото пиле", "Едно време" на Ариана. Всички ли имат градина...
Hug
Виж целия пост
# 518
Аз пък не съм никак очарована от Спаго - прекалено голямо, за да е толкова лъскаво и натруфено. Менюто звучи добре, но всъщност нищо особено. Всичко беше разочарование- паелята е далеч от истината, калмарите  - също.  Супите - минималистични..абе.. Stop Цените  - неоправдано високи.


В Спаго (бивш "Боло") празнувахме първия рождения ден на дъщеря ми. Направи ми впечатление, че претенциите са малко повече от покритието. При относително сериозна крайна сметка ни таксуваха кутията за тортата Shocked ooooh! И разни други "подробности". Та и новото ще го пропуснем.

Звънче, от трите препоръчвам Ламята Peace
Виж целия пост
# 519
Кактус-а няма градина, но има маси навън на тротоара.
Ламята има външен двор, Едно време е като чердак над Ариана, Пилето не го знам..Wink)
Виж целия пост
# 520
Звънче и от мен глас за Ламята  Heart Eyes
Виж целия пост
# 521
в "Трикракото пиле" обядвам почти всеки ден и е много вкусно всичко, което приготвят.
чийзкейкът им е перфектен  Peace

но няма градина.
Виж целия пост
# 522
Аз пък не съм никак очарована от Спаго - прекалено голямо, за да е толкова лъскаво и натруфено. Менюто звучи добре, но всъщност нищо особено. Всичко беше разочарование- паелята е далеч от истината, калмарите  - също.  Супите - минималистични..абе.. Stop Цените  - неоправдано високи.

Мои познати споделят това мнение, тотално ме отказаха да го посетя...
Виж целия пост
# 523
Благодаря за съветите, момичета Hug! Ламята ще да е  Crazy
Виж целия пост
# 524
момичета,
да ми препоръчате някое заведение в центъра (около Попа), където правят хубави коктейли... пие ми се Мохито   Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия