Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 814
  • 735
# 525
ХУбаво Мохито правят в Музея- срещу президентството.
Не е много близо до Попа, но и пеша може да се стигне от там.
Виж целия пост
# 526
Музея... археологическия музей? или заведението така се казва?  Embarassed дано не се излагам много с тоя въпрос   Laughing

до колко часа работи? не ни е далеч от мястото, където ще бъдем преди това  Peace

Виж целия пост
# 527
Самото заведение се казва така. Намира се на Съборна 2. Точно срещу Ексит.
Много е приятно, има и маси навън.
Виж целия пост
# 528
момичета,
да ми препоръчате някое заведение в центъра (около Попа), където правят хубави коктейли... пие ми се Мохито   Flutter
Toba&Co /на гърба на Двореца/ Heart Eyes
Виж целия пост
# 529
мноооого благодаря  Hug ако идем, утре ще кажа дали ми е харесало Мохитото  Wink

Toba&Co /на гърба на Двореца/ Heart Eyes

на гърба на Двореца? който се намира...?  Embarassed ресторант или коктейл-бар е това?

п.п. след кратко проучване из гугъл разбрах, че Двореца ми е познат като Галерията срещу БНБ  Laughing добре, мерси за препоръката  Peace видях няколко снимки, добре изглежда...

Виж целия пост
# 530
Момичета, за Вила Росиче трябва ли предварително да се резервира нещо? че никога не съм ходила и мисля днес да отида
Виж целия пост
# 531
не стигнахме до Музея или Toba&Co, оказа се, че и в Жадната ламя има Мохито... не ми хареса много честно казано... бяха надробили ментата на много малки парчета... обаче не ни останаха сили да ходим другаде   Crazy

във Вила Росиче ходихме миналата неделя, през деня, не сме правили предварително резервации... градинката е супер прохладна, обаче попаднахме на много намусена сервитьорка, тортите бяха средна хубост (Ягодова и Шоколадова целувка), градината ми се стори неподдържана, а има и една задна част на градината, нещо като вехтошарник, с разпоредн фотьойл и други подобни боклуци, бяхме отишли с децата, те се лепнаха право там в боклуците... иначе домашната лимонада (без да е нещо особено) и кафето са добри...
Виж целия пост
# 532
Преди да родя, най-хубавото мохито беше в By The Way. В Тобако не го бива отдавна.
Иначе от новите хубави коктейли правят в One More Bar на Шишман - някой май го беше препоръчал вече по-горе, страхотна градина и най-приятната аудитория на заведение, която съм виждала напоследък. Диванчето в тоалетната ме грабна и мене.

В съседната къща отвориха едно от по-ресторантски тип - Бунюел, то изобщо не струва. Като "пиле териаки" сервират някаква изсъхнала пилешка пържола, която нищо чудно да беше и претоплена. Ама май не е затова темата.

Иначе затвориха любимото ми от над 10 години 703  Sad
Виж целия пост
# 533
В One more bar мохитото наистина е добро, заведението също го бива Peace

Toba&co си ми е слабост, независимо, че мохитото напоследък е доста разредено Simple Smile

Наистина жалко за 703, ще мине дълго време докато са възпита вкус тук Tired
Виж целия пост
# 534
Фелисидад, сигурно сме се срещали!2002-2004 ги прекарах почти изцяло в Toba&co, особено летата Simple Smile много ми е мило, макар и вече не съвсем същото. А дъщеря ти е все така красива!
Виж целия пост
# 535
Параход, благодаря, много си мила! Heart Eyes Със сигурност сме се срещали, в това място има някаква магия и невероятно спокойствие Heart Eyes

Да похваля Turkish Kebap, по пътя за София, веднага след Сандански. Изключително добро обслужване и най-добрия кебап в БГ, който съм консумирала. "Комплект" от 6 вида подправки и големи порции. Недостатъците са липса на климатик и леко надути цени.
Виж целия пост
# 536
Момичета , на  Попа има  "Mr Pizza" със страхотна градина, ако на някой му се ходи на пицарийка.
На ул Верила има приятен коктейл бар -" Makalali", градина няма, на тротоара има няколко сепарета.
"Buda Bar" в Кемпински също има страхотна гадина, която наистина може да се нарече така.
Виж целия пост
# 537

В съседната къща отвориха едно от по-ресторантски тип - Бунюел, то изобщо не струва. Като "пиле териаки" сервират някаква изсъхнала пилешка пържола, която нищо чудно да беше и претоплена. Ама май не е затова темата.


 newsm11 - и е скъпо , и е малко, и храната е безвкусна
Виж целия пост
# 538
Osteria di Sofia
допадна ми атмосферата в градината,
храната не беше зле, но и нищо невероятно.
А да,... забравиха ми основното ястие, а бързах за концерт в НДК  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 539
Osteria di Sofia съм посещавала в студените месеци и нямам впечатление от градината, но за храната ще се съглася, че менюто е претенциозно, но някак си без покритие. Нищо заслужаващо внимание!
Летните ми впечатления от обслужването в софийските кръчми са отчайващи - или се работи с половината персонал, защото другите са по курортите, или са останалите по-неопитните пак поради същите причини. А може би аз съм влязла в някаква каръшка фаза? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия