Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 806
  • 735
# 630
Ени, сигурно имаш предвид новите "Под липите"?
Незнам де, може и в старото да има програма - аз цяло лято ходя там по обяд само..
Виж целия пост
# 631
не знам има ли смисъл и аз да оплюя "Едно време", но много ми се иска, понеже ми е на един хвърлей място и ме е яд, че не можаха нищо свястно да спретнат откакто отвориха ресторант в езерото. Преди 2 години беше безумно празния и излъскан с неоправдани цени Гръцки или Средисемноморски такъв, а сега откакто е "Едно време" съм стъпила 2 пъти с нова надежа, но уви.......никога вече. Ще чакаме следващото превъплъщение някой ден.  Confused Cry
По тази логика и за Веселото село се сетих - една идея по-добре от "Едно време" ( дори се жалваха, че им откраднали менюто в Едно време), но все кофти......... Whistling


Виж целия пост
# 632
Ааа..аз пък се разочаровах безумно от Веселото село.. #Crazy
Някаква умряла програма, която привърши към 23 ч..и неприятна храна и сервиз.. Sick
И убийствени цени.. Naughty
Виж целия пост
# 633
Весело село ми е удобно единствено за обяд в събота/неделя, ако сме за цял ден в Борисовата - ние си ядем спокойно, детето обикаля животните. Малко скъп обяд, наистина Wink, но пък е единствено място със супи и готвени неща в Борисовата, затова и още ходя там. Не бих отишла на вечеря.
Виж целия пост
# 634
Ааа..аз пък се разочаровах безумно от Веселото село.. #Crazy

аха - аз затова казах една идея по-добре откъм храна в сравнение с Едно време, но все кофти - и двете места са супер зле за мое най-голямо съжаление Confused щото са ми в квартала  Wink
Виж целия пост
# 635
За характерна битова служебна вечеря с чужденци предпочитам "Манастирска магерница" на Аспарух. В самия център, има градина, храната е вкусна, богат избор на типични български ястия, битов стил, добро обслужване и цени "като за чужденци" Laughing

Веселото село е ужасно според мен, била съм на 1-2 рождени дни там. В "под липите" пък отдавна не ми е уютно.

Вишните нали още съществува, не съм ходила много отдавна.
Виж целия пост
# 636
Вишните ги има още, но съвсем префърцунено е станало..някак си я няма вече онази уютна атмосфера.
Асинка, явно сме си съкварталки? Wink
Виж целия пост
# 637
В Руините ми харесва ,като за квартално заведение е ок.
Виж целия пост
# 638
Не ходете в Ла Кубанита всичко е ужасно.
Подкрепям с две ръце, по-назад в темата бях писала за там.
Да споделя за бирария Халбите, срещу градинката на баня Мадара. Не съм много по бирариите, но там не е лошо.
Плюсове: Много добър и богат избора на бири, вкл. любимата ми напоследък Hoegaarden. Добър избор от вурстчета, наденички и всякакви мезета за бира. Бързо обслужване. Пясъчник за децата.
Минуси: Затварят градината много рано - до 10 са последните поръчки. В пясъчника намерихме стъкло. Сервитьорите винаги забравят по нещо. Tired
Ауу, реклама за нас! Joy против правилата ли е да кажа, че ние държим "Халбите"? Ама не съм повдигнала аз темата... Wink
Та искам да обясня за градината: затваряме в 10, уви, защото съседите недоволстват. Имахме проблеми с околните кооперации, предписание от общината в 10 градината да е празна и така.  Съжалявам за стъклото в пясъчника, но благодаря, че го спомена, за да затегна чистачката малко!  bouquet


Какво й е на Ла Кубанита? Била съм веднъж само, пихме мохито, не беше лошо, но не сме яли. Манджите ми се сториха леко извратени, явно са гаднички. Моля, споделете по-подробно, че се бях засилила да водя скъпия там за рожд.ми ден!
Виж целия пост
# 639
За Ла Кубанита,интериор ужас,храна трагедия,напитки топли,обслужване тотално  зле,а в като видях тоалетната направо се ужасих и си тръгнах веднага.
Виж целия пост
# 640
Самоцитирам се Wink

InaDot, Ла кубанита го посетих няколко дни след откриването му. Моите впечатления са: кичозен интериор, нищо кубинско, кадифени сепаренца, безумен таван, лошо разположение; меко казано странно меню, някакъв микс от каквото се сетиш, в поръчаната от мен салата с чери домати имаше точно ... 2 бр. Laughing; музиката не е кубинска, а поп/радио/диско. Обслужването под всякаква критика, забравиха ни половината поръчки ooooh! С две думи - не бих го посетила отново и не го препоръчвам. Старият Метеор си беш 100 пъти по-добре.

Ако искате кубински бар, препоръчвам Casa de Cuba в Лозенец - истински бар без храна, добра селекция на напитки и коктейли, пури, дървен бар и мебели, стени с фотографии, автентична кубинска музика и приятни посетители, абе както си трябва Peace

Виж целия пост
# 641
Самоцитирам се Wink

InaDot, Ла кубанита го посетих няколко дни след откриването му. Моите впечатления са: кичозен интериор, нищо кубинско, кадифени сепаренца, безумен таван, лошо разположение; меко казано странно меню, някакъв микс от каквото се сетиш, в поръчаната от мен салата с чери домати имаше точно ... 2 бр. Laughing; музиката не е кубинска, а поп/радио/диско. Обслужването под всякаква критика, забравиха ни половината поръчки ooooh! С две думи - не бих го посетила отново и не го препоръчвам. Старият Метеор си беш 100 пъти по-добре.

Ако искате кубински бар, препоръчвам Casa de Cuba в Лозенец - истински бар без храна, добра селекция на напитки и коктейли, пури, дървен бар и мебели, стени с фотографии, автентична кубинска музика и приятни посетители, абе както си трябва Peace
Точно така е....ех стария Метеор беше съвсем друга класа заведение,даже по едно време преди 3-4 години имаше обедно меню с доставка,беше супер.

Виж целия пост
# 642
Ясно, Кубанита отпада. Пак ще е старата "Жадна ламя" Laughing

Чакайте да питам докато съм се сетила: знаете ли турски ресторант в София? Ама турски, в смисъл не цигански или арабски, а с готвачи турци и яденето да го докарва като това в Истанбул? Доколкото е възможно, де... Mr. Green Фенка съм на турската кухня, особено на постните  манджи, ама в интерес на истината извън Турция не съм ги яла и съм силно предубедена...
Виж целия пост
# 643
Ясно, Кубанита отпада. Пак ще е старата "Жадна ламя" Laughing

Чакайте да питам докато съм се сетила: знаете ли турски ресторант в София? Ама турски, в смисъл не цигански или арабски, а с готвачи турци и яденето да го докарва като това в Истанбул? Доколкото е възможно, де... Mr. Green Фенка съм на турската кухня, особено на постните  манджи, ама в интерес на истината извън Турция не съм ги яла и съм силно предубедена...
http://www.istanbul.bg/restorant-kontakti/
Виж целия пост
# 644
По-автентично ще ти е да се завлечеш до магисралата край Ихтоман - има чуден турски ресторант. И собственика и всички са турци там..Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия