Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 806
  • 735
# 615
да изтупам от прахта "Лебед" - много приятен като атмосфера, с хубава храна и добро обслужване. гледката също си я бива. може и с деца, има какво да правят. препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 616
Да, и ние вчера бяхме там на обяд - приятно ми стана, че има положителна промяна от преди. Всичко беше на ниво.. Peace
Малко цените са прекалени.. Thinking
Бяхме тръгнали за Шеф'с, но те не работеха.. Shocked Та се върнахме на Лебеда
Виж целия пост
# 617
magarence , кажи малко повече за Шеф'с, не съм го чувала?
Виж целия пост
# 618
Еее, Шеф'с си е класика.. Heart Eyes Peace

Отлично и любимо място, но за съжаление рядко го посещаваме поради отдалечеността му и непиенето.. Wink
Виж целия пост
# 619
А пък аз свързвам Уно с предложение за женитба и ми е любимо  Heart Eyes
Харесвам също Da Papa и La Pastaria.
Саса ми е любим, но съм предубедена, защото харесвам много интериора и гледката  Heart Eyes Но не съм ходила от година сигурно, дано не са го развалили.
А в "Т и М" на Венелин не съм ходила отдавна, преди беше много вкусно. Ще съм благодарна на отзиви от скоро посетилите го  Praynig
Виж целия пост
# 620
А в "Т и М" на Венелин не съм ходила отдавна, преди беше много вкусно. Ще съм благодарна на отзиви от скоро посетилите го  Praynig
Peace
Все още е вкусно  Peace
Виж целия пост
# 621
Не ходете в Ла Кубанита всичко е ужасно.
Виж целия пост
# 622
Не ходете в Ла Кубанита всичко е ужасно.

Подкрепям с две ръце, по-назад в темата бях писала за там.

Да споделя за бирария Халбите, срещу градинката на баня Мадара. Не съм много по бирариите, но там не е лошо.
Плюсове: Много добър и богат избора на бири, вкл. любимата ми напоследък Hoegaarden. Добър избор от вурстчета, наденички и всякакви мезета за бира. Бързо обслужване. Пясъчник за децата.
Минуси: Затварят градината много рано - до 10 са последните поръчки. В пясъчника намерихме стъкло. Сервитьорите винаги забравят по нещо. Tired

Виж целия пост
# 623
Ааа..и аз в Кубанита никога повече.. Twisted Evil
Посредствена кухня, бавно обслужване и на всичкото отгоре се натровихме с едно вино.. #2gunfire #Cussing out
Виж целия пост
# 624
Като казахте "никога повече" и се сетих за "Едно време" на Ариана. Там няма да стъпя вече дори да ми дават пари. Водих чужденци там, аз умрях от срам, а те останаха с много достоверни впечатления за нивото на обслужването в България и за отношението на обслужващия персонал към клиентите. Ако бяхме само българи сигурно нямаше да ми направи впечатление, но покрай тях отново забелязах колко още има за дялкане докато сервизът стане като в други страни.
Виж целия пост
# 625
Ох, и ние  последният път много се разочаровахме от Едно време..Зимата тръгна чудесно и ходехме редовно..до началото на лятото, когато явно  се разработи и почнаха да правят фасони.. Thinking
Пак тръгнахме в "Под липите" - реабилитирахме ги, пооправили са се от миналата зима.. Peace
Виж целия пост
# 626
Ох, и ние  последният път много се разочаровахме от Едно време..Зимата тръгна чудесно и ходехме редовно..до началото на лятото, когато явно  се разработи и почнаха да правят фасони.. Thinking
Пак тръгнахме в "Под липите" - реабилитирахме ги, пооправили са се от миналата зима.. Peace
Оххх, откакто преди 2 години управителката (или каквато беше там. Не се представи) се опита да ни убеди, че Катиното мезе е по тяхна толкова гурме, едва ли не, рецепта и за това трябва да има отличително вкиснал вкус и мирис Sick трябва много да се оправят, че да пробвам пак и да спра да ги "разнасям". И отношението и обслужването им бяха отвратителни с преференции към чужденците и неглежиране клиентите с малки деца.
Виж целия пост
# 627
В Едно време вече няма преференции към чужденците  Laughing отнасят се еднакво зле към всички на общо основание.
Виж целия пост
# 628
Звънче, казах че ги реабилитирахме.
Наистина до преди година бяха много зле, но явно са се стегнали. Последните 5 пъти нямам забележки.
Виж целия пост
# 629
пиша малко повече за кричмите за чужденци, защото се поизпотих, докато намеря подходящ вариант тази седмица: Пратих в сряда в Под липите двама белгийци, аз нямах възможност да ги придружа, а и нивото на посещението не беше от този сорт, та да го изисква, но разисквахме доста след това- доволни са от обслужването и от храната, имало вече програма- за моя изненада...Та с две думи - става за чужденци. Другите места, които съм опитвала напоследък с чужденци, и в които иначе не ходя, са ресторанта с панорама на хотел Зографски, както и При орлите- не съм супер впечатлена, правя го обикновено заради гледката и приемливата кухня, с две думи става, но с известни компромиси...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия