Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 807
  • 735
# 675
Ал денте - новото на собствениците на Villa Cafe, намира се също в Хиподрума - зад градинката на Ритуалния дом.
Много късо меню с прясна паста, няколко пици и десерти (последните май са по същите рецепти като във Villa-та).

Познавам собственика, разбира много от този бизнес и  си изпипва нещата до най-малкия детайл:peace:

Още един глас за "Ал денте" от мен! Всичко е супер вкусно!!! За жалост обаче, последните 2 пъти, когато решихме да се отбием във "Вила кафе" бях меко казано разочарована.. нямаха почти нищо от основните ястия в менюто, защото всичко беше свършило.. а ходихме в делничен ден около 19.30ч. Надявам се да не го развалят това местенце за сметка на новото заведение.
Виж целия пост
# 676
Препоръчвам един нов ресторант /тратория/ с италианска кухня - Da Noi - хубава атмосфера, непретенциозен, много вкусна паста /правят си я на място, с яйца, домашна/, пици, антипасти. Готвачът е италианец, има специфични ястия от някои италиански региони. Цените са нормални. Peace
В кв. Хаджи Димитър е, близо до шоурума на Мерцедес, на ул. Никола Войновски 91, срещу последната спирка на тролей 2 и 4. Ако на някой му е в квартала, няма да сбърка да си го нарочи за квартално място, на мен ми е далече, но пак бих отишла с удоволствие.
Виж целия пост
# 677
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?
Виж целия пост
# 678
Още един глас за "Ал денте" от мен! Всичко е супер вкусно!!! За жалост обаче, последните 2 пъти, когато решихме да се отбием във "Вила кафе" бях меко казано разочарована.. нямаха почти нищо от основните ястия в менюто, защото всичко беше свършило.. а ходихме в делничен ден около 19.30ч. Надявам се да не го развалят това местенце за сметка на новото заведение.

Poctor, нищо общо няма с новото. Причината е, че Вила кафе поддържа сравнително ниски цени на фона на кризата, а наоколо бъка от офиси, медицински институти, учреждения и т.н. - и изяждат всичко на обяд хуните. Случи ми се веднъж в 3 на обед да има ДВЕ (!) неща от менюто. Надявам се да го съобразят това и да се поправят в интерес на вечерните си клиенти...
Виж целия пост
# 679
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?

http://sheerwhitetee.blogspot.com/2010/09/la-petit-cafe.html#comments Добре ми изглежда и звучи, смятам в петък да го тествам Wink
Виж целия пост
# 680
Някакви отзиви за La Petit Cafe? Някой посети ли го вече?

http://sheerwhitetee.blogspot.com/2010/09/la-petit-cafe.html#comments Добре ми изглежда и звучи, смятам в петък да го тествам Wink

Да това го четох, докладвай подробно после  Laughing

Мисля уикенда да отскоча  Laughing
Виж целия пост
# 681
Ох, как ще спя сега след като знам за това Le Petit Cafe? Mr. Green Много ме грабна, мисля и аз през някой от следващите уикенди да го тествам с приятелка Simple Smile Ще пиша после впечатления.
Виж целия пост
# 682
Някой има ли отзиви за ресторант Flowers?Намира се на последния етаж на мебелен магазин Лабиринт.

Никой ли не е ходил там?
Виж целия пост
# 683
http://restorantmaslinata.com/
Peace
Много приятно се оказа, а храната превъзходно вкусна...
За съжаление само местоположението му е по-неудобно.

Mur
сега ще се опитам да ти обясня къде точно се намира ..  Дойран ->Ниагара ->един гръцки/ забравих му името/-> кръстовището->направо само -> си банк § рока ако не бъркам... и il fouro, на български мисля, че се превежда "Пекарната"  Wink

Виж целия пост
# 684
Менюто на "МАСЛИНАТА" доста добре звучи  Flutter Flutter Flutter
Виж целия пост
# 685
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet
Виж целия пост
# 686
Mur
сега ще се опитам да ти обясня къде точно се намира ..  Дойран ->Ниагара ->един гръцки/ забравих му името/-> кръстовището->направо само -> си банк § рока ако не бъркам... и il fouro, на български мисля, че се превежда "Пекарната"  Wink
Мерси много! Кръстовището на Дойран и Гоце Делчев имаш предвид предполагам?!
Виж целия пост
# 687
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet
Медитеранео, на Оборище 9
Виж целия пост
# 688
Нямам време да се ровя насам-натам, не съм преглеждала и цялата тема, но си позволявам да попитам за хубаво тихо заведение подходящо за специален обяд в района на СУ или в радиус 15-тина минути от него. Ако ми дадете и телефон за връзка ще бъде просто чудесно.
Предварителни благодарности на отзовалите се  bouquet
Медитеранео, на Оборище 9

да, много съм съгласна. Мога да препоръчам и "Ловната къща" - на ъгъла на локалното на Цариградско шосе и ул.Загоре Wink
Виж целия пост
# 689
А, и "Ретро" не е далеч, на "Добромир Хриз"", до Военната академия.. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия