Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 821
  • 735
# 420
Идете в "Ефира" - малко по-натруфено е, отколкото аз харесвам (но на мен гръцкия и Форум са ми ок, така че явно на теб ти допадат по-лъскави кръчми  Wink). Кухнята им е добра, имат и читава винена листа. Ако е за петък, събота вечер, звъннете за всеки случай за маса. Не че целият град ходи там, ама е малко. По-скъпо е от Уникато и Мантос (ако това има значение), но не нетърпимо. Няма жива музика за танци-манци, по скоро е за романтична вечеря, както казваш - ти и любимия.

Ама как ти хареса това Уникато само не разбрах  Laughing Скъпа и претенциозна пицария с най-снобския персонал. Аз сядам там само ако имам там среща, която не мога да откажа  Laughing

Виж целия пост
# 421
Ще пробвам Ефира задължително, не съм ходила там. Щом е по-натруфенко и с хубава кухня, значи ще ми хареса. Mr. Green(работата е там, че ако си е в моя град, място като Форум би ми било ок да обядвам, да вечерям честичко и т.н., но когато съм в друг град, държа да не е нещо по-специално и луксозно, за вечеря). Цените нямат значение.  А иначе Уникато аз даже не го приемам като пицария (даже не знаех че имат пици  Joy). Първият път когато стъпнах там, изобщо не ми хареса, а сервитьорът ми беше адски противе. И не исках да ходя повече там, но пък на половинката много му допадна, и втори път ме накара да отидем. От този втори път, ми е много любимо местенце, много вкусни нещица съм яла, едно от най-хубавото карчапо което съм опитвала, а персонала вече ни познава, и са много мили и любезни.
Благодаря ти за препоръката. Ще ходим на Калиста скоро, и ще използвам момента да вечеряме някоя от вечерите в Ефира. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 422
Да допринеса за темата с един хубав ресторант в битов стил, който най-вероятно е споменаван досега - Под липите в Лозенец Wink Класика, определено Wink Много приятна кръчмичка с вкусна кухня и поносими цени Heart Eyes Приятно е за зимни вечери край камината с любимия човек Wink
Виж целия пост
# 423
момичета, тук в темичката прочетох за "Жадната Ламя" и снощи така пък се случи, че бяхме в района... много ни хареса... къщата е страхотна, момчето, което ни обсужваше - усмихнато... и беше вкуснооо (аз нападнах едни спаначени рулца със сьомга и сос от авокадо)... определено пак бихме отишли  Peace
Виж целия пост
# 424
Препоръчайте някое новичко хубаво ресторантче в Бургас. Имам рожден ден и още нищо не съм запазила. Иска ми се да не е от обичайните т.е. Луксор, Трия, Инканто и да не е рибен или поне не само...
Виж целия пост
# 425
Някой да е похвалил Before & After в София?
 Laughing

Аз съм доволно очарована от заведението  Simple Smile
Виж целия пост
# 426
аз се връщам от 3 дни в х-л Ястребец на Боровец и искам да похваля ресторанта на хотела, много добро обслужване и много вкусно бе всичко...от закуската, до готвеното на обяд и по-засуканите ястия. имат и невероятни десерти Peace
крем Брюлето е задължително Wink
Виж целия пост
# 427
Препоръчайте някое новичко хубаво ресторантче в Бургас. Имам рожден ден и още нищо не съм запазила. Иска ми се да не е от обичайните т.е. Луксор, Трия, Инканто и да не е рибен или поне не само...

Casa Vino, Калифорния, френския на хотел Бургас.
Виж целия пост
# 428
Някой да е похвалил Before & After в София?
 Laughing
Аз съм доволно очарована от заведението  Simple Smile

Мдаа, любимо място Peace


А, забравих да похваля Before&After. Изключително ми допада интериорът - аристократично небрежен Heart Eyes Менюто не е кой знае какво, но обстановката компенсира. Ризото Фрути ди Маре е добро там Peace

Виж целия пост
# 429
Някой да е похвалил Before & After в София?
 Laughing
Аз съм доволно очарована от заведението  Simple Smile

Както и аз, там се запознах в далечната 2003 г. с човека, който все още е до мен Heart Eyes
Много приятен интериор, вкусна кухня и танго милонги в неделните дни Wink
Виж целия пост
# 430
Някой да е похвалил Before & After в София?
 Laughing
Аз съм доволно очарована от заведението  Simple Smile

Както и аз, там се запознах в далечната 2003 г. с човека, който все още е до мен Heart Eyes
Много приятен интериор, вкусна кухня и танго милонги в неделните дни Wink

  bouquet

Това местенце явно предразполага към романтика. Ако можеха стените да говорят биха разказали за безброй любовни обяснения и предложения за брак...  Whistling
Виж целия пост
# 431
Да допринеса за темата с един хубав ресторант в битов стил, който най-вероятно е споменаван досега - Под липите в Лозенец Wink Класика, определено Wink Много приятна кръчмичка с вкусна кухня и поносими цени Heart Eyes Приятно е за зимни вечери край камината с любимия човек Wink
Подкрепям, много е хубаво там.
Виж целия пост
# 432
Попаднах на добър блог с ревюта за ресторанти Peace Ако някой го е поствал преди мен, извинете Wink

http://www.tablehopper.net/archive/
Виж целия пост
# 433
Следя го Mr. Green
Виж целия пост
# 434
Лео -с пица на ул. "Искър" страхотно вкусно,листата с вината много добра ...пълнените маслини мммм...за пиците си знаете Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия