Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са някои от най-добрите ресторанти във Варна?
Кой е ресторантът "Вишните" и защо се препоръчва?
Какви са отзивите за ресторанта "Калуа"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са някои от най-добрите ресторанти във Варна?
-
Кой е ресторантът "Вишните" и защо се препоръчва?
Ресторант "Вишните" е малко столично заведение, което спечели първо място на конкурса "Ресторант на годината" на Бакхус. Известно е с вкусните си ястия, включително невероятна салата Табул и кнедли от десерти. Обстановката е уютна и изискана, а храната се приготвя с разбиране и внимание. Освен това ресторантът променя менюто си всеки сезон или по-често, като гарантира разнообразие в ястията.
-
Какви са отзивите за ресторанта "Калуа"?
-
Кои са препоръчителните ресторанти в София, включително турски ресторанти?
-
Кои са някои от най-добрите ресторанти в Хасково?
). Кухнята им е добра, имат и читава винена листа. Ако е за петък, събота вечер, звъннете за всеки случай за маса. Не че целият град ходи там, ама е малко. По-скъпо е от Уникато и Мантос (ако това има значение), но не нетърпимо. Няма жива музика за танци-манци, по скоро е за романтична вечеря, както казваш - ти и любимия.
). Първият път когато стъпнах там, изобщо не ми хареса, а сервитьорът ми беше адски противе. И не исках да ходя повече там, но пък на половинката много му допадна, и втори път ме накара да отидем. От този втори път, ми е много любимо местенце, много вкусни нещица съм яла, едно от най-хубавото карчапо което съм опитвала, а персонала вече ни познава, и са много мили и любезни.
Приятно е за зимни вечери край камината с любимия човек
