Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 820
  • 735
# 450
Влизам да похваля New Lide на Дондуков. Добро покритие с концепцията за creperie. Разнообразно меню, добре приготвена храна, отлични гофрети и палачинки. Много любезен персонал, отличен take away сервиз Peace Единствените забележки: доста силно отопление и прекалено натоварващ интериор Crazy

Тази думичка/термин признавам не ми е известна.. newsm78 Embarassed

Иначе за "Добро" отдавна съм го отписала - кухнята в последно време тотално не става.
"Тоскана" вчера ме разочароваха сериозно също - освен безумните цени, стекаът от риба-тон беше просто отвратителен.. Sick
Виж целия пост
# 451
magarence - палачинкалерия ужжж................ Mr. Green не знам как на български може да се каже newsm78

Жалко за Тоскана - на нашето семейство са любимци, но определено не сме тествали цялото им меню - най-често ядем салати и риба, но не и този стек, който споменаваш Confused
Малкият пък обожава телешкото варено там Hug
Виж целия пост
# 452
magarence - палачинкалерия ужжж................ Mr. Green не знам как на български може да се каже newsm78


Ииии..тва звучи обнадеждаващо.. Peace
Виж целия пост
# 453
Да, палачинкарИя -сладкарница за палачинки Laughing От "crepe" - палачинка на френски. Поръчах си йогурт гофрета с малиново сорбе и карамелизирани банани - мммммм! Crazy

"Тоскана" никога не съм го харесвала - и като храна, и като обстановка, и като обслужване. За мен е някакъв опит за лукс и елитарност без покритие.
Виж целия пост
# 454
"Тоскана" никога не съм го харесвала - и като храна, и като обстановка, и като обслужване. За мен е някакъв опит за лукс и елитарност без покритие.

Ох...и аз имам такова мнение отдавна, ама вчера ми беше наблизо и реших да  пробвам  да го реабилитирам... Sad

Палачинкалерията къде точно на Дондуков  е?
Виж целия пост
# 455
Дондуков 15 - точно до Магнито Peace
Виж целия пост
# 456
Тханкс!
  bouquet
Виж целия пост
# 457
New Lide много ми харесва на пръв поглед, поне дизайнът му изглежда много естетски, особено по-интимният отдел със сепаренцата Wink Хубаво е, че има и други вкуснотии, включително диетични в това creperie Heart Eyes
Виж целия пост
# 458
Аз пък никак не харесвам New Lide.

Интериор, от който те заболява глава, капучино за почти 5 лева, без кой знае какви вкусови качества, като цяло цените са високи, а храната не е особено добра. Почти през цялото време е празно.
Виж целия пост
# 459
Ех, жалко, явно са се попрестарали с цените и са недооценили качеството... Иначе като замисъл изглежда интересно. Дано претърпи някакво развитие, иначе ги виждам скоро затворили...
Виж целия пост
# 460
Аз пък никак не харесвам New Lide.

Интериор, от който те заболява глава, капучино за почти 5 лева, без кой знае какви вкусови качества, като цяло цените са високи, а храната не е особено добра. Почти през цялото време е празно.

Лу, и мъжът ми е на същото мнение (офисът им е до това заведение) и сега го попитах кога ще ме заведе Simple Smile обаче отговорът му беше почти същия като твоя Wink
Виж целия пост
# 461
Някой има ли пресни впечатления от Hasienda ?
Виж целия пост
# 462
Някой има ли пресни впечатления от Hasienda ?

Само не видях къде им е в менюто изисканата кухня   Shocked
Виж целия пост
# 463
Е, все пак е сладкарница, няма претенции за гурме ресторант Laughing Взех take away и всичко беше точно. Определено не е заведение, в което да прекараш цял ден, както споменах в преден пост, интериорът е натоварващ Laughing
 
Асиенда не го харесвам, била съм един единствен път и нямам добри впечатления - безлично с претенции Sick

Аз пък да похваля кварталната кръчма Laughing Вкусно, големи порции, ниски цени. Единствена забележка - салфетки като офис хартия и лека чалга в далечината, но за кварталан кръчма е нормално Laughing
Виж целия пост
# 464
Е, все пак е сладкарница, няма претенции за гурме ресторант Laughing Взех take away и всичко беше точно. Определено не е заведение, в което да прекараш цял ден, както споменах в преден пост, интериорът е натоварващ Laughing
 


Аз говоря за Хасиенда  Wink като отвориш сайта пише " Добре дошли в света на изисканата кухня " , а като разгледах менюто не срещнах такава. Та за това питам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия