Cool Places или заведенията, които препоръчвам!

  • 100 805
  • 735
# 645
Там не беше ли основно скара, тя пита за постни ястия.
Виж целия пост
# 646
Не, има и постни.. Naughty
Виж целия пост
# 647
Страхотно е там,бях го забравила,но уви е.г.н.-то .....ми изневерява.
Виж целия пост
# 648
Този в Кемпински е хубав, и в този на Венелин преди беше много вкусно. А има и един до бившата ендокринология (срещу солни пазар) и там готвят вкусно, но май нямаше много постни манджи все кебап съм яла, като се замисля, а и като обстановка става само отвън. Peace
Виж целия пост
# 649
Къде до Ихтиман? Преди или след? Че моят мъж работи в Ихтиман и ще му е супер на път Laughing
А на Венелин какво се е случило, няма ли го вече?
Виж целия пост
# 650
Май е около Шел Пазарджик.
Виж целия пост
# 651
Магистралните турски ресторанти са два (поне два) - единия е край Ихтиман, другия - срещу макдоналдс в Пазарджик, т.е. до Шела. И двата са по посока Бургас - София. Има още един турски, който е в обратната посока, зад самия Макдоналдс. Знам ги само като местоположение, не съм сядала. Най-много хвалби съм чувала за тоя срещу Макдоналдс. Аз ходя на един турски р-т в Казанлък, че ми е най-близо.  Embarassed
Виж целия пост
# 652
Ресторант "Софра" беше турски преди, ( и вероятно все още е , просто не съм ходила отдавна). Там храната беше много вкусна , може би най-много ми е харесало там от всички турски ресторанти , в които съм била (включително този на Ихтиман). Цените са малко височки , но според мен си заслужава.
Виж целия пост
# 653
Ресторант "Истанбул" е малко преди тунелите на Ихтиман , като идваш от Бургас към Сф. Но и от Сф да одваш - има обръщач.. Wink
Гледай да не го объркаш щото са два един друг - конкуренцията бързо се ориентира.. Laughing
Виж целия пост
# 654
Има и ресторант Тюркоаз в Бъкстон, хвалят го  като добър, автентичен ресторант, но споделят, че цените са много високи.
Виж целия пост
# 655
и аз за Софра се бях сетила - има 2 ( може и повече да са станали) - единия е на Оборище срещу Консерваторията, а другия беше ( не знам ма ли го още) до Кемпински в бившата Орбита. Имаше хубави постни оферти - аз турското месо, освен пилешко не ям, та затова наблягах на постните.

а за този на магистралата при тунелите само слушам ли слушам години наред, но досега не съм го пробвала. Едно лошо мнение не съм чула Peace
Виж целия пост
# 656
Благодаря, ще гледам да пробвам в най-скоро време! Софрата на Оборище скоро я гледах, ама не знаех, че е турски.
Виж целия пост
# 657
Има сайт

http://saffron-bg.com/

където има информация за меню и цени.

Това което аз мога да кажа, че готвят много вкусно  Party
Люто се слага след изрична уговорка с клиента, т.е аз люто не ям и не искам да е люто ястието. Но можеш да си поръчаш ястието да е люто, много люто или люто като за индийци  Mr. Green

Няма човек на когото да не съм препоръчала този ресторант и да не го е посетил повторно Wink

Посещавала съм и други два индийски ресторанта в София, Шафран ми е фаворит  Blush

От заплес съм пропуснала да коментирам ooooh! Суха мащерка, голямо благодаря за инфото - ще прегледам и сайта Wink Била съм и аз в още един индийски ресторант в София, който определено ме загуби като клиент Sick Разчитам на Шафран за по-добри впечатления Wink
Виж целия пост
# 658
Хора, предложете някое заведение за празнуване на РД. Октомври месец ставам на 30 и искам да го отбележа подобаващо Simple Smile Идеята ми е да може да се хапне и после да се потанцува, или първо на ресторант и после на пиано бар. Отворена съм за предложения и благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 659
Саса (или Мег)+ Синатра.
Медитеранео+Арбат
Вратата+Камино и тн
Давам ти ги все на кратко пешеходно разстояние един от друг.
В Изток преди имаше и опция да вечеряш във винарната, а после горе в пиано бара ( сега незнам как е)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия