Плевенска октомврийска, есенна и дъждовна

  • 15 721
  • 277
# 120
Аз редувам марките памперсите на Криси , ползвали сме Канбебе, Либеро, Памперс и сега Молфикс, сменихме номера и за сега съм доволна, но и аз това съм чувала, което е написала Валенцето за Алоето. Дано на Бужи му мине по-бързо зачервеното дупе Mr. Green
Djina, ще чакам подробности, че ми е трудно да си представя как ще се получи това с колекторите при момиченцата..... newsm78
Виж целия пост
# 121
Много неприятно е това с дерматита,дано бързо се оправи детенце  Praynig Аз също ползвам на Канбебе и не съм имала до сега проблеми,ама тя моята е взела кожата на баща си, а и аз не съм с много претенциозна кожа.Сега изчетох цялата история на Симона.Приключили са с дарителската кампания,защото нашите от министерството на здравеопазването се ослушват да дадат пари за лечение.Добре,че немците са хора,та са решили да проведат все пак един курс на химиотерапия.Каква държава сме ние,бе хора?!На собствените си деца не искаме да помогнем,та трябва чужденците от милостиня да се погрижат за тях.Направо побеснявам от този некадърен,безхаберен и ненормален министър на ЗдравеПОГУБВАНЕТО и още по-омразния шеф на здравната каса   #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Виж целия пост
# 122
Атракция, дано Бужи бързо се оправи.ДАри миналата седмица беше със зверско подси4ане Sick-ама и зъби растат, а и тя е с доста 4увствителна и проблемна кожа, та.....това ни е болна тема.
Джина, абе ти досега не си ли им взимала урина за изследвяния? Ние взимаме винаги   с гърнето.Само веднъж с колектор4е.Номера  при моми4енцата е като при мом4енцата Wink,само дето няма какво да сложиш вътре в отвора Grinning.
Виж целия пост
# 123
А Теди се подсече точно от "Памперс". Смених ги с "Либеро" и с много кремове, хума и един месец с памучни пелени се оправи. Ама какво пране и гладене отнесох през това време - всяка вечер зареждах по една пералня с пелени, а сутрин ставах в 6 да ги гладя. Ужас, не ми се спомня. Сега ползвам различни памперси за спането му само - дори и евтини взимам - от по 28 - 30 стот. и няма проблеми.
А ползвах и 100 памперса "Памперс фит", от Германия. Бяха направо страхотни. С мрежа отгоре, с ластици, абе супер работа, нищо общо с нашенските.
Виж целия пост
# 124
Абее,тия дупета...дано се оправя. Аз се чувствам виновна и това си е  Embarassed
Пламси,дано на  Люсо му минава Hug Шиха ли го,лепиха?
Виж целия пост
# 125
Atrakcia, не се упреквай, не си навредила умишлено на Бужи, на всяка майка може да й се случи, колкото и любяща и грижовна да е, а пък детската кожа е толкова чувствителна! Дано скоро му мине Hug !
Виж целия пост
# 126
Намате желание за кино значи а???

Яна винаги е била на Молфикс, от самото начало, няколко пъти съм ползвала други като сме били на път и ни се е налагало. От Канбебе не се е подсичла, но за сметка на това от Памперс си докарваше подобни проблеми два-три пъти. Явно е на каквото свикнат в началото. Памперс имат прекално мн найлони по тях и запарват според мен.
Виж целия пост
# 127
Здравейте на всички.
Atrakcia,моята Мими също имаше проблем с подсечено дупе преди два месеца.Само,че при нея излязоха даже пъпчици.С "Певизон" минаха само пъпчиците,а зачервеното и подсечено дупе се оправи от мазане с цинкова паста/продава се в аптеките/.Дано при вас всичко мине по-бързо,че е много неприятно за детето.
Виж целия пост
# 128
От няколко дни се каня да питам,  рибок,   защо те няма в началната страница? Та сега като прочетох поста и се сетих да пиша.
И къде изчезна  krasimira00?  Не се е появявала от доста време в темичките ни?Някой знае ли нещо за нея? Преди беше доста активна.
Виж целия пост
# 129

И къде изчезна  krasimira00?  Не се е появявала от доста време в темичките ни?Някой знае ли нещо за нея? Преди беше доста активна.
ааа,сутринта четеше, видях я  Wink

рибок,   защо те няма в началната страница?
Има я вече  Wink Рибок,дай повече инфо за вас, Рдни-твой,на децата...
Виж целия пост
# 130
Божидарко е направил папмерсов дерматит, след което са се посяли гъбички от акането и пишкането.

Много кофти  Confused Бързо оздравяване на маймунското дупе  Hug

Аз съм за кино, но няма как да стане - Миташки нищо няма да разбере и ще вдига шум в киното.

Много хубави дървени играчки, на някаква нова за мен немска фирма са докарали в магазина до Астория. Ама, страхотни, наистина. Голям фен се извъдих на дървените играчки... Чак продавачката ме е запомнила и ме пита "Играе ли си в фермата?"  Joy

Аз имам една дилема. не знам колко е важно, затова ще ви попитам. Нали вчера ми потвърдиха, че Митко ще започва на 01.12. ясла. Сутринта срещнах една съседка и приятелка от детските ми години и тя ми казва, че е леличка в тази ясла в 3-та група. Да съм запишела ако мога Митко в нейната група. След това отиваме на центъра и срещам друга приятелка със сестра си. От дума на дума за децата се оказва, че сестра й е мед. сестра пак в тази ясла, но в 4-та група. Да съм си запишела детето при нея  Crazy Дилемата ми е сестрата или леличката е по-добре да ти е позната  Grinning ? Леличките са с тях по цял ден, а сестрите били на смени.
Мисля, мисля и сякаш клоня към леличката...нали те ги преобуват, хранят, те са тези, които ги пошляпват като се издразнят  Thinking Сестрите пък се занимават с тях, игрите, образувателните дейности...
Уффф, не че е толкова важно, но за един предиобяд да ги срещна и двете и сега се хвърлих в размисъл...Вие как мислите?
Виж целия пост
# 131
Дикси,аз бих заложила на лелята Wink.
Виж целия пост
# 132
Аз и в старата тема се вясвах,ама сигурно не сте налетяли баш на мене. Wink
Виж целия пост
# 133
Има я рибок, лично аз съм я вписвала, но сега защо я няма в списъка? Атракция поправи грешката. Виж 26-та тема.Има и РД на майката - през февруари.
рибок - Тереза, Мария (5.11.2004г.); Владислав (15.11.1996г.)
Виж целия пост
# 134
valja   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия