Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 135
Мими наистина е героиня newsm51.Страхотно е,че не клюмва и така трябва,защото всичко ще е наред,възхищавам и се.Как пък един път не измрънка.Сладурана Hug

Момичета,от два дена беба не рита много и аз малко се притеснявам или може би си рита детето,но докато спя и аз не я усещам. newsm78
Виж целия пост
# 136
Nali mi iztekoha I rodih okolo 30 4asa po kasno, no pyk po tozi na4in mu predpazihme drob4etata ta disha normalno.abe ludnica-pazete se I si 4akajte termina,kvi sa tez 4istenija I t.n.
OFFFF, ами незнаех,4е е минало толкова мн време:(, знам си аз и казвам на останалите да си седнат на дупетата, ама те, НЕ!
Лошото е 4е от теб нау4аваме толкова неща,ама на твой гръб.Да видите вси4ки мами, стреснете се малко и се спрете.! Ще се оправите. Вярвам в това.
Виж целия пост
# 137
Мими, ето защо не ти го дават бебока  Simple Smile Няма страшно, щом сте в графата "масов случай", всичко ще е наред. А ти дерзай с помпата за кърма, за да го храниш с най-доброто колкото се може повече. Кърмата трябва да се стимулира, било с устата на бебока, с помпа или на ръка. Поискай си от сестрите да ти покажат как. Ако покажеш желание са много отзивчиви и любезни. Аз бях единствената, която кърмеше при тях, защото гърдите ми бяха огромни и бебока не можеше да захапе правилно. Винаги една седеше и държеше гърдата с мен...много бяха мили.

patriciaa , не разбрах къде имаш бактерии? И как така знаят, че имаш, пък не знаят какви са  newsm78

А аз да се похваля, че след вчерашните нерви по майсторите, явно съм ги насмела, защото днес вече латексираха таваните Grinning Както ми обясняваха, че им трябва една седмица, така виждам, че до събота трябва да са готови Grinning

Успокоих се и когато милото ми изрови бебешките неща от гаража. Сега дори и да се случи събитието по-рано, ще са под ръка и ще ги изперат и изгладят, докато съм в болницата. Леле, ама те много мънички, брее...гледам едни такива бодинца, ританчици...и всичко е толкова мъничко  Rolling Eyes Позабравила съм  Simple Smile

ProstoAz
  smile3501
Виж целия пост
# 138

За "патронажа" ...кво да кажа
направо от смях ще се размажа!
Трябва с повече усмивки и без гняв
да пречупиме ужасния им нрав...
Че те свекърви са все пак,не майки
затова такива са всезнайки.
Ала с няколко езика хапливи
ще ги възпитаме - от пиперливи
да станат смирени,добрички
тъй да помагат на всички,
но само когато помолим!   Naughty
Да се знае - ние бесим и колим!



Ха ха ха ха .... тая вечер май съм в кондиция [/b] [/b]
АПЛОДИСМЕНТИ:)))
Виж целия пост
# 139
Здравейте  момичета,
Отскоро съм в темата ви, чета ви почти редовно, но не съм писала скоро. Снощи прочетох за първите бебчета и се развълнувах страшно много. Честито на Пумпал и Мими! Да сте много щастливи и да са ви живи и здрави бебоците! Мими дано скоро да гушкаш вкъщи твойто момченце!
Коментирали сте подаръците за бебетата, много ми хареса идеята за гимнастиката.
Tsetse явно сме съседки и аз живея до Тина Киркова!
Арабела аз имах болки отляво и едва ходех, но вече попреминаха след около 2-3седмици. Лекарката кзава, че бебето притискало таза, а и той се разширявал и т.н.
Caramelche аз ще раждам в Тина Киркова и също мисля без избор на лекар и екип.
Момичета някой ще ходи ли на лекцията на 9 месеца утре?
Виж целия пост
# 140
hELLO Lilcho Simple Smile, добре дошла.Поздрави
Виж целия пост
# 141
Ей, писателки! Wink Не мога да ви изчета!

Мими, с теб и бебчо сме!Щом вече се знае какво му е значи нещата са под контрол, докторите си знаят работата и скоро всичко ще е наред! Hug

Тиха Вода, и нашето креватче е с решетка и останалите страни са плътни и от един магазин ми показаха как може да се подпъхне обиколника под матрака. Друг начин няма, аз мисля да пробвам така.

Галакси, и аз със зор се храня вече!Мойта хубавица само чака да се сгъна на масата и се почват шутчета и чудо! Heart Eyes Mr. Green Та милия ми мъж тази вечер ми подава водата и салатката, а аз с чинията на корема... Blush

Пък за бабите...нашите и двете да златни, това ще им е първо внуче и много се вълнуват, а пък подозирам, че почти всичко свързано с отглеждане на бебето са го забравили  Laughing Laughing и даже аз им обяснявам разни работи дето ги уча от тук...сладурани са ми и много ще се радвам да са около нас. WinkВ рамките на разумното, разбира се. Wink

Днес намерих Сано най-накрая и утре мисля да поизпера туйцък-онуйцък... Mr. Green

хайде лека и мека от мен! Hug
Виж целия пост
# 142
mimi22, ще видиш колко бързо ще се оправи бебенцето. Не се тревожи за нищо. Гледай да си спокойна, че да имаш кърма. И аз в болницата си мислех, че нямам никаква кърма, ама да видиш една акушерка като ми стисна зърното как млякото хвръкна на струйки. Действай смело или с помпата, или опитай с ръка (понякога така е по-лесно).

Аз вчера бях на консултация. Моя бебок е 3,100 кг. Изпреварва си термина с 2 седмици. Ама и предния бебок си беше едричък по рождение:)

ProstoAz, страхотно стихче  bouquet
Виж целия пост
# 143
аз незнам колко тежи бебо Sad
Предният път не ми казаха, пак имах купища въпроси и пропуснах да питам затова. На преглед сме чак следващия петък - вече нямам търпение.
Виж целия пост
# 144
Мими,много положителна енергия и от мен да расте бойния момък.А ето и гъбка потвърди моята теория,изпиатана вече,за кърмата.Всичко ще си дойде на мястото.Имам чувствата, че ти не си от хората дето се дават лесно и ще преодолеете трудностите с малчо неусетно Hug

Какво говорите за това как се храните Rolling Eyes,ми то не само в масата опира,ама и на мивката когато мия съдове,зъби и прочие.Да не ви разправям че и във волана ми търка та май скоро няма да мога педалите да достигам hahaha Joy Ама нали сме на бързи обороти от колата не слизам,все няма време ooooh!

Просто Аз,страхотно си го написала.Леле тия патронажни сестри май ще се превърне в масов псевдоним на наште мили свекървички Mr. Green Joy

Ох тия дни и аз ще се стегна в кръста да поизпераи  изгладя,че както си усещам смъкнат корема пт няколко дни,така майка ми одеве ми го каза без да съм и казвала нищо.ВИка от 2-3 дни много ти падна корема Rolling Eyes Та да не излезе някоя изненада...
Виж целия пост
# 145
Сега докато ве4ерях мернах тая реклама за "снахата и свекървата, която приготвя сърми и свекито я пита: Ти лъжеш ли ме и т.н....., за КАЙМАТА и после вика" Митко не яде от малък готова кайма Simple Smile", басииии много проста реклама и ме дразни нещо....
Помните ли я? Коменатри.
Виж целия пост
# 146
Ей, вие не спите...аз направих една дрямка по никое време и има да се чудя сега цяла нощ кво да правя. Аз понеже от сутринта съм яхнала метлата и мъжо се прибра нещо изнервен та успя да ме изкара извън нерви, наревах се аз едно хубаво и заспах...сега ми е малко по-спокойно, ама малко...Дано до утре ми мине и ми се оправи настроението, че много ми дойде нещо - то хормони, то чудо...ужас. Погушках си малко каката в леглото и тя ме пита защо плача и аз и тя понякога... Sad Дано пуснат някой филм на ужасите, че ако е драма или романтично ще има да си цивря...
Нещо кръстчето пак ми напомня, че трябва да почивам повече, а тамън ми хрумна да си закача пердето  Embarassed Ако мъжо ме види на стълбата кво ли ще стане  newsm78
Хайде лека нощ на всички   bouquet
Виж целия пост
# 147
Сега докато ве4ерях мернах тая реклама за "снахата и свекървата, която приготвя сърми и свекито я пита: Ти лъжеш ли ме и т.н....., за КАЙМАТА и после вика" Митко не яде от малък готова кайма Simple Smile", басииии много проста реклама и ме дразни нещо....
Помните ли я? Коменатри.
Ми коментари...кво да коментираме?За поредем случай се доказва колко са "любезни и мили" нашите  mothers in law Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Нещо кръстчето пак ми напомня, че трябва да почивам повече, а тамън ми хрумна да си закача пердето  Embarassed Ако мъжо ме види на стълбата кво ли ще стане  newsm78
Айде сега пердета ще ока4ва,абе аз що не дойда да ви ошамаря бе, А“??? Лека работа в къщи, гладене, това-онова, ама никво катерене, ОК“
Виж целия пост
# 149
Jutoo  ти май няма да си дочакаш предизвиканото раждане ми се струва Simple Smile защо не седиш пред ТВ с кръстосани крачета?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия