Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви идеи има за подаръци за бебета?
Как да се справя с избора на подаръци за бебе?
Как мога да изразя желанията си за подаръци, без да се чувствам неудобно?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви идеи има за подаръци за бебета?
-
Как да се справя с избора на подаръци за бебе?
Можете да създадете списък с необходимите артикули и да го споделите с приятели и семейство. За по-големи покупки, като люлка или бебефон, посочете, че те са от тях. За по-малки подаръци, като играчки и дрехи, оставете избора на тях. Като цяло приемлив подарък за погача е до 15-20лв и има много налични опции.
-
Как мога да изразя желанията си за подаръци, без да се чувствам неудобно?
Можете да създадете списък с желаните от вас артикули и любезно да го споделите с вашите приятели и членове на семейството. За по-големи покупки, като кошници или бебефони, можете учтиво да посочите, че те са от тях. За по-малки подаръци, като играчки или дрехи, можете да им позволите да направят своя избор. Като цяло приемлив подарък за погача е на стойност между 15 и 20 лева.
-
Как да избера подходящ подарък за бебе, когато имам списък с много артикули?
-
Как мога да се подготвя за пристигането и раждането на бебето?
.Страхотно е,че не клюмва и така трябва,защото всичко ще е наред,възхищавам и се.Как пък един път не измрънка.Сладурана 
Няма страшно, щом сте в графата "масов случай", всичко ще е наред. А ти дерзай с помпата за кърма, за да го храниш с най-доброто колкото се може повече. Кърмата трябва да се стимулира, било с устата на бебока, с помпа или на ръка. Поискай си от сестрите да ти покажат как. Ако покажеш желание са много отзивчиви и любезни. Аз бях единствената, която кърмеше при тях, защото гърдите ми бяха огромни и бебока не можеше да захапе правилно. Винаги една седеше и държеше гърдата с мен...много бяха мили.
Както ми обясняваха, че им трябва една седмица, така виждам, че до събота трябва да са готови

Не мога да ви изчета!



Ама нали сме на бързи обороти от колата не слизам,все няма време 