Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 150
Jutoo  ти май няма да си дочакаш предизвиканото раждане ми се струва Simple Smile защо не седиш пред ТВ с кръстосани крачета?
Ами схванах се там  Embarassed

А за пердето - като ме видя, че го взимам и мъжо реши да го сложи - т.е. ей сега го окачва в спалнята.
Виж целия пост
# 151
милия ти мъж,сигурно е вдигнал ръце вече с такава лудетина  Laughing  Crazy

Аз съм самичка тая вечер...до сега гладих дрешоци малко и мисля да си лягам рано рано,ама я да питам преди това -за коланите след раждане - купихте ли си и някой знае ли кога ще мога да го сложа,ако съм със секцио?
Виж целия пост
# 152
ProstoAz супер си ги наредила римичките  smile3501
момичета, благодаря за милите думи!!! дано се свършва тоз ден и толкоз! пък новата нова пералня пере - пу-пу , да не й е уруки!
Да ви кажа успокоих се като разбрах, че не съм единствената дето не ще да избира екипи и лекари. И се колебая между Окръжна и ТК, ама май второто вадделява засега, не за друго, ами щото съм била там преди 100 години, като раждах баткото.
За коланите доста противоречиви мнения четох, някои даже напълно ги отричат, я по-скорошните мами да кажат по въпроса мнения.
Сладка и лека от мен, отивам да се хоризонтирам, че тий подути крака направо не се търпят, от коляното до глезена е почти равно всичко  #Crazy
До утрееее   bouquet
Виж целия пост
# 153
милия ти мъж,сигурно е вдигнал ръце вече с такава лудетина  Laughing  Crazy

Аз съм самичка тая вечер...до сега гладих дрешоци малко и мисля да си лягам рано рано,ама я да питам преди това -за коланите след раждане - купихте ли си и някой знае ли кога ще мога да го сложа,ако съм със секцио?

Мили4ка, абе преди в темата се коментира,4е не се препоръ4ва изобщо!!!!!! Давали там някви проблеми после,ама ще ти кажат пак мамите сега.
Виж целия пост
# 154
Caramelche, сега разглеждах снимките и много ми хареса креватчето ти.
Откъде го взехте, сигурно си писала вече, sorry!
Виж целия пост
# 155
Галакси...малко блейка си падам за някой неща  Blush  Ам значи няма да си купувам.И без това ми е чудно как ще го надяна в/у шевовете (дали отгоре,дали отдолу....)
Виж целия пост
# 156
Момичета и аз не мога да се спра с това чистене, до вчера се катерих в кухнята да бърша шкафовете отгоре. Днес майка ми  дойде и милата направи почти основно почистване. Кво да прави като ме знае колко ми е акъла. Като разбра къде съм се качвала и прилоша. Та сега се укротих вече.
Виж целия пост
# 157
Lilcho най-после се престраши да пишеш Peace И за ква нощна смяна говорите още в 20.00ч,сега е нощната смяна Joy аз да си кажа като Jutoo,че и мен нещо кръста Sick,а и корема...ама кво да направя кой да ми изчисти като си имам доверие само на мене си,аи уж бях доволна какво съм свършила,а то имало и още...оле край няма! Искам един път поне да видя идеално чиста  подредена къща Twisted Evil Абе мамета освен,че ми е смъкнал корема,ме боли почти навсякъде като от натъртено..нормално ли е? Дес,кво ще правим с тия паднали кореми JoyАма моя буквално ми е полегнал на краката особено в момента hahahaА в същото време пък и разни бабунки си усещам в стомаха(или където по принцип му е мястото) Thinking
Мимка,какви са тия инфекции дето всяко бебе ги има? А иначе по-добре да са му в ред дрочетата,отколкото,че има някаква дребна надявам се инфекцийка PraynigПиши за повече инфо,как ще го храните и колко време ще стоите там?
Аз искам да питам две неща:
1.в какво преварявате вода за бебчо(храна и за пиене),става ли в МВ? щото съм замислила кана за преваряване да вземам
2.вече раждалите да кажат:като родите усещате ли облекчение,в смисъл олеква ли ви? почват ли да се наместват органите?
За свекървите какво да кажа...утре как ще се изтраем да пазаруваме не знам....
Виж целия пост
# 158
Blagodarja momi4eta za podkrepata! Ami az ste se my4a za kyrmata-za nego tva ste e naj dobre-sea jako pompane na 3 4asa-bez efekt e-noo sym optimist!dano trygne.
Sladur olekva I to kak-az se 4uvstvam ne 16 kg poslaba ami 30-e kato si vidja korema hehehe se seshtam 4e nema da stane taka za edin den.ama-kvoto takova.
Виж целия пост
# 159
Добро утро,

Аз пък съм забравила да си изключа една аларма от миналия четвъртък и тя ме събуди рано-рано. Та сега ипя кафенце. Гледам всички сме се разчистли, разподреждали...в нас имам чуството, че никога няма да стане идеално - тамън оправя и каката мине като тайфун  Laughing и пренареди къщата в нейн стил.
sladurka аз преварявах вода в една малка тенджерка - нова беше, ама то колко вода ти трбява...ако е на кърма бебето почти няма да ти трябва вода. Таня не пиеше, после като порасна малко и вече си ползвах минерална, а и нали има такава минерална която я дават още от бебета - с розов етикет.
За облекчението от раждането - ми аз оставих в болницата за 3 дни - 12 кг, определено бях по-лекичка  Laughing

За тия колани след раждагне - май ги препоръчват само за след секцио, аз не съм ползвала такова нещо, незнам и сега дали ще ползвам, обаче знам че се слагат върху целия корем, а не под шевовете.
Мими дано се справиш с кърмата и скоро да дойде - стискам палци. Предния път много ми текваше кърмата като ядях лешници - можеш да пробваш  Simple Smile
Виж целия пост
# 160
Аз последна в темата после почти първа ooooh!,ама не съм мигнала тая вечерпулса ми барем 120 е бил,ама повече обещавам твърдо-ниакакво пресилване! То видях,че и да искам нито къщата ще ми е идеална,нито ще съм идеалната домакиня Crossing Arms
Jutoo,ама все пак ако ми трябва вода,мога ли в МВ да преварявам или в термокана ли кво беше там? newsm78
Мимка,кефиш ме мила-наистина си голям оптимист и герой! Дано да имаш кърма като се приберете с бебо,чувалал съм,че от притеснение ставало,а и някакви чайчета на ХИП знам,че има за кърма-накарай да ти донесат
Виж целия пост
# 161
Добро утро! Благодаря за разбирането вчера... А за днес ви желая слънчев откъм емоции ден /защото навън иначе и влажно и мрачно/.
Виж целия пост
# 162
TIHA VODA на мен пък точно такова време много ми харесва,обожавам го,само дето ми се иска као родим да има период ,в който поне малко слънце да се мере поне да си разходим количките Mr. GreenОф нищо не казвте,аз нали после на пазар отивам и ще си купя термокана-все ще притрябва.
Виж целия пост
# 163
Това време ме успива, а пък съм на работа, ако съм в къщи, знам какво да правя-под юргана и поне до обед...
Виж целия пост
# 164
Това време ме успива, а пък съм на работа, ако съм в къщи, знам какво да правя-под юргана и поне до обед...
до кога ще ходиш в магазина?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия