Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 225
УХааа!!Още едно юначе в нашия отбор!!

Честит син, Лили!!Пожелавам да расте здраво и добро детенце!   smile3525

Аз таз сутрин пак до 10.30 я подкарах... Embarassed ама така е, като от 4 до към 7 общо взето само се въртях и пъшках...Добре, че беба се разрита да ми прави компания  Heart Eyes : Сега съм пуснала първата пералня с бебешорски дрешки, извадих си  и сушилника, че като го гледам какво е скумросано навън ще съхнат 2 седмици  Confused Като си гледам хола, как е натрупан с количката, сушилника и разни други бебешки неща по рафтовете...май е време да кажа гуд бай на хубавия ми подреден хол Mr. Green ама така ще е, с това малко жилище...

Тиха Вода, и аз излизам от събота в редовния болничен.Ти имаш ли дата за секциото?

Офф, аз се чудя да искам ли епидурал...притесняваме, ако не напъвам като хората и се наложи форцепс или вакуум екстрактор.. Confused

Канела, какво каза патронажната? Одобри ли приготовленията? Wink
Виж целия пост
# 226
УХааа!!Още едно юначе в нашия отбор!!

Честит син, Лили!!Пожелавам да расте здраво и добро детенце!   smile3525

Аз таз сутрин пак до 10.30 я подкарах... Embarassed ама така е, като от 4 до към 7 общо взето само се въртях и пъшках...Добре, че беба се разрита да ми прави компания  Heart Eyes : Сега съм пуснала първата пералня с бебешорски дрешки, извадих си  и сушилника, че като го гледам какво е скумросано навън ще съхнат 2 седмици  Confused Като си гледам хола, как е натрупан с количката, сушилника и разни други бебешки неща по рафтовете...май е време да кажа гуд бай на хубавия ми подреден хол Mr. Green ама така ще е, с това малко жилище...

Тиха Вода, и аз излизам от събота в редовния болничен.Ти имаш ли дата за секциото?

Офф, аз се чудя да искам ли епидурал...притесняваме, ако не напъвам като хората и се наложи форцепс или вакуум екстрактор.. Confused

Канела, какво каза патронажната? Одобри ли приготовленията? Wink
Нямам още дата, защото докторът ми остави още време за размисъл-казва, че за него секциото е по-лесния вариант, но всички последствия си оставали за мен-опасност от сраствания, възстановяване и др.Ама аз вече съм твърдо решила, а и като гледах днес термина на Лили- май ще го пришпоря да решаваме по-бързо.
Виж целия пост
# 227
Мелее още един юнак в отбора.
Lili-33 да ти е жив и здрав и много много да ви радва всички в къщи  Two Hearts
Виж целия пост
# 228
Момичета току що говорих със Лили по телефона тя е добре и малкия също има три шева утре сигурно пак ще се чуя със нея а може да отскоча да я видя.
Да са живи и здрави другото и го казах на нея по телефона.Незнам ама това доста ме позамисли че трябва да отида на лекар май май сте прави ще отивам утре пък да видим.
Виж целия пост
# 229
Абе някой не се ли е свързал с Пумпалчето?Как ли са с бебо не е писала скоро.
Виж целия пост
# 230
Лили честита ти мъжка рожба миличка да ти е здрав и послушен малкия юнак и много радост да ви носи Честито

Момченцата много бързат да излизат нямат търпение тия малки юначета
Виж целия пост
# 231
Пиша ви рецептата за кърма.
По 50 грама от копър,анасон,магданоз,резене,кориандър от тези неща се взима плод не семена и се смесват.Слага се 2 супени лъжици на 0.500 милилитра вода гореща току що свалена от огъня и се оставя да изстине със сместа после се прицежда и се пие.
Надявам се да помогне на тези който искат да кърмят аз със сигурност ще си го правя.
Виж целия пост
# 232
Пиша ви рецептата за кърма.
По 50 грама от копър,анасон,магданоз,резене,кориандър от тези неща се взима плод не семена и се смесват.Слага се 2 супени лъжици на 0.500 милилитра вода гореща току що свалена от огъня и се оставя да изстине със сместа после се прицежда и се пие.
Надявам се да помогне на тези който искат да кърмят аз със сигурност ще си го правя.


Това е дневна доза, така ли? Има ли значение колко пъти на ден се пие?
Виж целия пост
# 233
Лили, честито бебче! Да сте здрави и щастливи заедно! Бързо възстановяване!   bouquet

Аз сега се прибирам от изморително обикаляне и висене по болници. Тая моята лекарка няма да ме види повече преди раждането. Сутринта на консултацията ми измери кръвно 140/100 и вика оставаш в болницата. Та аз се запънах и й казах, че отивам в ТК, където ще раждам. От там такси, висене за мерене на тоновете, бебока не мърда, хайде изпратиха ме в родилна зала...там за щастие се събуди и тоновете станаха ОК, та ме пуснаха. Кръвното ми бетон- 120/80 и то притеснена и изпошашкана. Мътните ще я вземат. Ще родя без време заради нейните глупости.  #Cussing out

И сега отмарям и влизам в  ритъм. От 8ч съм по болниците. Много отрезвяващо ми дойде приемната в родилното  Laughing
Виж целия пост
# 234
Кое е плода на копъра? smile3506 Продава ли се по аптеките?

Дианче, хубаво е ,че тази случка има хубав край..ама сигурно бая си се шашнала...поне аз бих  Embarassed
Виж целия пост
# 235
Не знаех, че такова кръвно е толкова обезпокоително...
Виж целия пост
# 236
Тиха вода, кръвно със стойности над 130/90 е за хапчета. Това е максимална стийност за бременна. Особено, ако има и отоци, като моите.   И предишна прееклампсия Crazy
Виж целия пост
# 237
Пие се не повече от два  литъра на ден тези неща мисля че ги има във аптеката но тук при нас имаме един човек който продава билки и си ги взимаме от него.
Виж целия пост
# 238
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ЛИЛИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМ, СИЛЕН, КРАСИВ И УМЕН МЪЖ!
Виж целия пост
# 239
ЧЕСТИТО НА ЛИЛИ !!! ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ ДА Е ЮНАКА!
ДАНО ВСИЧКО Е МИНАЛО ЛЕКО И СЕГА ТИ ЖЕЛАЯ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ
.... 
bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия