Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 240
Оле Shockedаз докато напазарувам и си имаме бебе Shocked
Лилииии,да ти е честито малкото мъжле,да сте живи и здрави и само хубави емоции smile3525 1stroller
шокирах се вече тотално..ма наистина е рано,а тука бебета,тапи-мапи ooooh!,оле хвана ме шубето,вие поне си имате епидурални упойки,ма при нас като не слагата такива,оле ще има да крещя като за световно,страх ме е #Crazy
Данче,това наистина е тапа,ама все пак до вторник е доста време,а щом сте седалищно бягай да те видят,че да не тръгне Praynig
Аз се връщам от покупки и съм бясна и на свеки на тъпите магазини в тоя тъп град,(за лекарите пък да не казвам...) такива грозни неща има,дрехи и прочие,че и да искаш да дадеш пари-няма за какво....
Че купух-купих,ама няма да ги снимам,че на фона вашите направо ме е срам,толкова разочарована си дойдох...к-та за изписване е в жълто,поларен е,взех по 2-3 бр ританки,камизолки,бодита,пелени,едно одеялце,едно гащеризонче в розово,от всичко съм взела и бели обикновени, по-така(ако това по-така изобщо е хубаво),най-доволна от едно шише на Чико п/в колики и една залъгалка на Нубис...е тва-разочарована съм!
Виж целия пост
# 241
на Лили кога и беше термина?
Виж целия пост
# 242
Тиха вода, кръвно със стойности над 130/90 е за хапчета. Това е максимална стийност за бременна. Особено, ако има и отоци, като моите.   И предишна прееклампсия Crazy
Съвсем се омотах вече, моето е 120/90, и докторката каза да не прекалявам със солта, а дали е достатъчно...
Виж целия пост
# 243
Тиха вода, кръвно със стойности над 130/90 е за хапчета. Това е максимална стийност за бременна. Особено, ако има и отоци, като моите.   И предишна прееклампсия Crazy
Съвсем се омотах вече, моето е 120/90, и докторката каза да не прекалявам със солта, а дали е достатъчно...
ами аз и по-високо го вдигам,ама моя "лекар" каза просто да съм по-спокойна..сега като чта колко е опасно наистина,то Дианчето в родилна са я пуснали заради това..сега съм много спокойна ooooh!
Виж целия пост
# 244
честит малък мъж на Лили,много са се разбързали тези мъже да се видят с мама,да и е здравичък и кротичък
Виж целия пост
# 245
на Лили кога и беше термина?

На 5 ноември мисля... Thinking
Виж целия пост
# 246
Е, мами, не знам какво да ви кажа за кръвното...да не ви шашкам излишно. Слушайте си лекарите, те най-добре си знаят. Все пак се гледа дали имате отоци и т.н. Важното е да няма белтък в урината.
Сладурка, в приемната на родилното...не ме вкараха навътре за щастие Laughing

Jutoo, беше питала за лепенки за пъпчето. На моят юнак му падна в болницата и не съм ползвала такива неща. Само спирт и пудричка, докато спре да капе от там.
Виж целия пост
# 247
Сега изпратих патронажа. Laughing Зареди ме със съвети и ми каза, че е крайно време да се разбера с доктора за раждането. Същото каза и свеки снощи Laughing. За щастие, не проверява дали съм купила всичко по списъка, че щеше да е прекалено вече Laughing. Ама всеки път ми е много криво, че трябва да отгатвам кога трябва да давам пари и кога не. Изобщо нямам опит в тия неща.  Сега не дадох. Тук не си казват тарифите, а те оставят да се информираш от други пациенти. С лекари за пари не се говори. Примерно тарифата на лекаря си съм я научила така, дава се накрая уж като благодарност, но пък точно определена цифрово Laughing Сега остава да науча тарифата на акушерката и анестезиолога  ooooh! А най-странното е, че няма частни клиники, в които да раждаш Shocked , та поне всичко да е ясно. И такъв хубав форум, от който да научиш всичко, също няма  Crazy
Виж целия пост
# 248
Канела, значи и там има тарифки, а? Wink
Виж целия пост
# 249
Има, има Wink Някои даже на личния си лекар дават пари всеки път.
Ето го моят лекар с една от количките му - жълто, ама ферари  Laughing:

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Виж целия пост
# 250
Имах предчувствие аз, че докато се върна от зяй-пазар ще си имаме още едно бебоче  Simple Smile ДА ВИ Е ЖИВИЧКО И ЗДРАВИЧКО СИНЧЕТО LILI! МНОГО ЩАСТЛИВИ И МНОГО ИГРИВИ!  Hug   bouquet  Hug
Kanela, ако така ти изглежда доктора, да ти кажа може да се появят желаещи мами и до Будапеща да пътуват за  раждане  Mr. Green
Sladurka, не се ядосвай! и аз почти нищо не си харесах, а скитосвах повече от 3 часа. А за десените на хасето да не говорим какви са - отврат просто. Но купих и аз едно гащеризонче, боденце, панталонче и жилетчица без ръкавки, да не съм капо  Wink
Виж целия пост
# 251
Честито ни трето юначе!
Лили да ти е живо и здраво момченцето и много да те радва!
[/i][/u]
Виж целия пост
# 252
Kanela , откъде изкара тоя лекар  Wink, брей, може ли да дойда да раждам с теб  Embarassed
въобще няма да те жаля вече с разните му там патронажни, свекърви и т.н  Wink
Лили 33, честито ти синче -какви изненади само-да сте живи и здрави и ето ти още един мъж, който да те обича и глези  Hug
Виж целия пост
# 253
Лили ЧЕСТИТО!Да е жив и здрав юнака и много да ви радва  Hug

lilcho, аз денес ходих  на лекцията на 9 месеца ама чак сега прочетох че си питала дали някой ще ходи  Wink Може да се разберем за другата седмица ..мисля че имаше и други желаещи Simple Smile

Момичета стискайте палци след малко имам час при доц.Томова и ми е едно...  Confused дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 254
Има, има Wink Някои даже на личния си лекар дават пари всеки път.
Ето го моят лекар с една от количките му - жълто, ама ферари  Laughing:

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


ми то това не е лекар,да нее някой манекен Joy,той ли ще те изражда,много млад мис е вижда,а моя отгоре на всичко е и над 60 Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия