Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 11 013
  • 306
# 195
Ще ви я напиша направо тук ако искате.Но малко по късно гледам че вънка спря да вали и все пак ще излезна малко с детенце и като се върна ще ви я напиша.
Виж целия пост
# 196
Добрутро и от мен!  Hug

Мими, радвам се, че имаш напредък! Абе ще се оправите и двамата и ще си се храните скоро, а дай Боже!

Таман си викам, ето го и третото ни ноемврийче, а то не се оказа от нашия отбор, ама нищо, да й е живо и здраво момиченцето! Simple Smile

Данче, ами ти си в 9-а месец вече, защо още не ти е дал направление твоят доктор?...И как така те оставя до вторник, ми да те прати при някой колега, като го няма него.... newsm78

Аз вчера голям РД направих. Мойте хора накупили разни деликатеси, и чакат мен да кажа как да ги сготвим Mr. Green  И то сърце нали не трае, та майстор-готвач в кухнята го раздавах и пак без кръст и корем останах, ама си хапнахме като за световно!

Междувременно ошътках някой и друг магазин. Най-после взех одеялца, едното от тия испанските, дето стават на порт-бебе. Та ми е мирна главата вече. Другите работи може и без мое присъствие да се купуват, дотук бях с пазарите, че ще ми изтечат в някой магазин водите накрая.....А, и си взех от тези еднократните гащи, много са смешни, ама като гледам, ще свършат добра работа.

Сега чакам куриера да разпращам английските армагани, така че, в събота до обяд който има да получава нещо, да си седи у тях и да чака!   Naughty

Хайде отчетох се. Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 197
Ще ви я напиша направо тук ако искате.Но малко по късно гледам че вънка спря да вали и все пак ще излезна малко с детенце и като се върна ще ви я напиша.
Искаме, искаме  Simple Smile
Виж целия пост
# 198
dan4e02 - Абе как така ще ти каже д-ра,4е е 4ак във вторник на работа, луди ли са тези бе, ами дори и да не е по спешност той трябва да те успокои и да те приеме на преглед,ААААААх, много се ядосах. Сега да стоиш и да мислиш всеки момент какво ще стане.То има 5 дни до вторника.....?Моля те отиди някъде да те видят,...
Аз скоро тук от вас разбрах за въпросната тапа и като се къпя все зяпам да не изпусна нещо ако се изтъркули Simple SmileАма със сигурност мн ще се стресна.
Още пове4е, 4е dan4e02 на моята дата с термин и се 4увствам още по-загрижена:) Ох, дано вси4ко е наред,а за mimi -едно голямо БРАВО и "евала" на вси4кото, което изтърпява.Преди няколко дни гледах по ТВ за гърдите и зърната, как се подготвяли, ИЗКЮЧЕНО Е ДА ГИ СТИСКАТЕ, а просто нежно трябвало да се масажира гърдата!Така кърмата слизала, чрез масаж.Просто споделям......,
лек ден
Виж целия пост
# 199
Да е жива и здрава госпожицата.
TIHA VODA  незнам дали е рано но нямам във мен нито изследвания нито направление и доста се притеснявам че даже сме седалищтно дано устискавм до вторник поне иначе термина ми е на 4.11.
   Ами то не е толкова рано, наистина ,по-обезпокоителна е липсата на документите ти-няма ли някакъв начин да си ги получиш направо от сестрата на доктора, а пък и той-как има смелост да си оставя родилките така, ти си в деветия месец, раждането може да се случи във всеки един момент вече. И аз предишния път раждах без картон-докторите много мърморят за липсата му, той ги ориентира в ситуацията, а ако има някакъв проблем-просто им е от голяма полза...
Виж целия пост
# 200
Вие купихте ли лепенки за пъпче и ако да какви?
Виж целия пост
# 201
Не мога да ви изчета - но ми хареса, че сега тона е по-оптимистичен и в общи линии сте добре.
Мими, браво на теб и Боян! Стискам палци да тръгне по-бързо кърмата!  bouquet
dan4e, не е ли по-добре да отидеш все пак някой да те погледне  newsm78 То може и ние да сме прекалено истерични, но все пак... #Crazy
Виж целия пост
# 202
Не мога да ви изчета - но ми хареса, че сега тона е по-оптимистичен и в общи линии сте добре.
Мими, браво на теб и Боян! Стискам палци да тръгне по-бързо кърмата!  bouquet
dan4e, не е ли по-добре да отидеш все пак някой да те погледне  newsm78 То може и ние да сме прекалено истерични, но все пак... #Crazy
А, не сме  чак толкова още Joy. Ама сериозно-трябва да я види доктор,, просто за да спи спокойно самата тя.
Виж целия пост
# 203
Реших едната ми кумица да ми купи чанта за количката - някой да е виждал нещо интересно?
А понеже и тя също чака бебе на 5 ноември, аз и купих стерилизатор за МВ на Авент  Simple Smile
Мисля след малко да излизам на разходка, че ме хванаха лудите в нас.
Мойто диване /каката/ ми скрила телефона в шкафа с обувките в една маратонка - ей докато го намеря от къде звъни -голям зор видях  Laughing
Виж целия пост
# 204
Вие купихте ли лепенки за пъпче и ако да какви?
Аз не съм купила още,може днес да понакупя такива дреболийки.
Виж целия пост
# 205
 Здравейте и от мен!!!
 Мими 22  , да ти е жив и здрав бебока , много да ви радва и само положителни емоции от тук натам. Стискам палци  да те дойде по-бързо кърмата.

Данче и аз мисля , че е добре за всеки случаи да те види лекар. Щом ти е паднала тапата , да провери водите , разкритие.....
 Naughty
Аз едвам успях тия дни да ви изчета. То голямо писане сте ударили. Ама само така. Аз тия дни по покупки малко бях та нямаше как да се включа. После пък на малкия ходихме да му изрежат един израстък зад ухото , та суетене и покрай него!

Аз пък нещо да се оплача - пак си имам контракции , не са чести , ама ме болят #Crazy
Сигурно от многото тичане тия дни?

 Днес ще лежа повечко , то и времето едно...

 А и така са ми изтръпнали пръстите на дясната ръка , че едвам пиша на клавиатурата. нЕ МОГА ДА РЕЖА С НОЖ , ДА БЕЛЯ КАРТОФИ ...-АБЕ НАПРАВО НЕ МОГА ДА ГОТВЯ.
  Поинтересувах се из форума има разни теми за изтръпването на ръцете - норрмално било.... ама мойто е патологичен случай?!
 
 А на мен вчера за пръв път свекърва ми ми се обади да пита какво да купува за бебето. Ама аз и казах , че искам пари , аз ще намеря какво да си купя и как да ги оползотворя. И на майка ми така съм казала.

 
Jutoo , аз не съм купувала лепенки за пъпче , защото тъй като бях секцио и ни държаха 5 дни пъпчето ни падна в болницата още. Та сега сигурно пак ще съм секцио и няма да купувам . Ако се наложи - има едни на  Чико  в аптеките се продаваха преди , сега незнам....
 
Виж целия пост
# 206
Здравейте мамчета , да ви съобщя , че lili 33 е вече мама на малко момченце - Димитър 2850 и 49 см. И двамата са добре.
Виж целия пост
# 207
Добро утро и от мен /егати утрото,то си е обяд/.

Гледам,емоции тук:
Мими,стискай,пиле,ще текне.Една колежка каза,че мъжът и я "отпушил" със смукане.
Данче,сигурно е бола тапата.Малееее,и аз се притеснявам много за тоя момент.След седмица влизам в 9-я месец,пък съм на преглед чак на 22-ри. newsm78

Иначе,нощес пак не можах да спя,аман. 1countingsheep
Тия мои зъби ще ми скъсат нервите.Тъкмо отворихме един,дето ме болеше и днес ще ходя да го направят,ся пък друг ме заболя.

Пък снощи Василчо и свекито се скараха за упойката в гръбнака.Свекито седнала да обяснява,че това било лигавщина,пък Василчо-да и обяснява,че това е прогрес и се не се разбраха.
Ама мен ме беше налегнал кътилизма нещо,та само слушах двубоя.Свекито като ме зоуспокоявала да не съм се притеснявала от нищо-като че ли тя ще се разчекне там да се напъва.
Офффф,няма ли да ме пусне тая апатия и мързел.Вие чистите и пазарувате,а аз по цял ден гледам Фокс Крайм. smile3507

Ехааа,докато си напиша писанията и то се родило още едно бебче.

 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 208
Абе днес какво се засилиха малките слънца-да са ни живи и здрави всички!
Виж целия пост
# 209
Ха да ни е честито и третото бебче,да е живо и здраво и да носи много радост на мама и татко.
Момичета какво става ноември още е далече,а бебчетата почнаха да се раждат?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия