Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
-
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
-
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
-
Какви подробности се споделят относно състоянието на бременността и здравето на бебето?
-
Какво е мнението за съхранението на стволови клетки?
Аз съм написала никовете на всички мами (само дано не съм объркала някоя), така, че...гледай и запомняй 

А за изваряването на водата...слагаш едно джезве...поне така си мисля аз, и е логично да ври известно време, а не само да се стопля, нали трябва да се уморят микробите, а и да няма котлен камък. А пък за коланите нищо не мога да кажа, знам само, че Клер ще казва колко нищо не е яла цял ден, а само някой плод, и ние ще викаме "еееех, а аз си хапнааааах"
ето линк от където ще разбереш подробно как се слагат лентичките в подписа 



не знам защо- 152-155 удара в мин. Дали да се притеснявам?!?!? Пита ме дали пия кола или кафе аз казах не! офф да се притеснявам ли? Уж каза че иначе е в границата ама де да знам....


Явно и ремонта ще е приключил, та като се прибереш след срещата ще ти е още по гот 
очи като видя всичко туй. И заяви, че е готов лично да превозва наличните бременни мами, ако след всяка среща ще съм в такова бодро и приповдигнато състояние.
, но смятам, че е по-подходящо да сме от двете страни на една и съща маса. Чисто физически, ще ни е много по-лесно да комуникираме.