Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво впечатление направи епизодът с миниатюрната ръчичка от д-р Хаус?
-
Какви са мненията за срещата на бременните жени във Варна?
-
Какви са мненията относно сутиените с банели по време на кърмене?
-
Какви подробности се споделят относно състоянието на бременността и здравето на бебето?
-
Какво е мнението за съхранението на стволови клетки?

?
, какво щяхме да правим без теб?
Събудила съм се в 5 ч. и си мисля за едни кифлички от тогава, та преди малко стнах, нагънах 3 бройки на бързо и сега съм спокойна вече; мога да легна да си доспя
Е, ще изтраем някак си.

Цвети и аз ще чакам с нетърпение срещичката довечера, а освен това ще бъдем и доста бремелинки така че ще бъде още по-хубаво
,
, няма кой да я гледа и такааа..........Ама пък после ще е голям кеф