Всичко в ред сега да турим, че ДЕКЕМВРИ седенката си ще разтурим!

  • 13 015
  • 292
# 30
Добро утро, мамчета! Hug
Благодаря на Ивето, че е винаги на линия и всеки път със страхотна тема!  bouquet
За срещата довечера и аз я чакам с нетърпение. Само се надявам да си намеря място за паркиране. По голяма  Grinning, че какъвто съм "паркивач". Ужас, жена Grinning
Виж целия пост
# 31
добро утро, дами
пожелавам на всички бременни декемврийки из всички градове приятно изкарване довечера по срещите. баби, внимавай с болките, особено ако трябва да се друсаш с градски транспорт до там. вижда ми се сериозно, макар и да е ясно, че срещи на бременлийки са интересни
и момичета всички се пазете от тия вируси. тук ми казаха, че пак нов вирус неизвестен е плъзнал и аз възнамерявам да работя от вкъщи възможно по - често, като нямам срещи и хоп - дома
относно хаус, вчера първо бях впечатлена от снимките, които тая жена правеше, усилията и и тези на къди да запазят бебето и разбира се, ръчичката. и естествно изсумтях - не може ли по лекарските филми (макар че не гледам на хаус като на такъв) да спрат да показват диабетици, а сега и бременни. мине не мине и оп някой диабетик се разболее от лоша болест. затова в началото отказвах да гледам хаус, мислех, че ще е като спешно отделение. но после.....
иве, отново благодарим за нестихващия ентусиазъм
лек ден на всички и ведро настроение
Виж целия пост
# 32
валка, поне сладко недей да ядеш, молим ти се. има и други неща, но това е най-големия враг. не че аз понякога не хапвам, но си имам противодействие - инжекцията с инсулин
Виж целия пост
# 33
ммм да явно снощната серия е имала ефект върху много от  нас, а аз дори не съм спала, врътях се като луда и сега едвам гледам!!! много зле ми подейстма тази сцена с ръчичката, не защото не мога да гледам такива нещо напротив аз съм от типа "мазохисти", които гледат кървища, операции,катаклизми и т.н много спокойно и дори с интерес! но.... снощи тая ръчичка на "фетуса" ме разби ....!!! това е така защото в началото на бременността си и аз изпитвах колебания ....и възприямах, не налагах си да го възприемам повече като "фетус" , а не като човек! та сега като си помисля и направо ми се свива сърцето, а и за това може би не се и оплаквам от нищо, ритане, контракции, гадене, съкращения на мускули и т.н., та това бебе можеше и да го няма.... и то по моя воля! и за това приемам всичко, ако ще и на гравата да ми се качи!
Виж целия пост
# 34
Aз живея на Щъркела и ще ходя с кола,така че,ако има желаещи,мога да ви взема по пътя.Мога да мина по Стамболийски,знам ,че Бабчето е до Мола.А мога и по Т.Александров да мина.Казвайте Peace
Виж целия пост
# 35
Вещичке, супер! Брой ме, сега ще ти пиша на лични.
Явно Хаус наистина е бил доста по-особен снощи, защото тази нощ ми присъстваше в сънищата с целия екип и нямаше нищо еротично в съня ми, а по-скоро напомняше на екшън с елементи на криминале. Разбира се, това може да означава, че връзката ни се развива и вече не е само сексуална.  Laughing
Виж целия пост
# 36
Добро утро Simple Smile

Иве много свежарска темичка - благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Искрено ви завиждам (благородно, де) за срещата довечера. Аз започвам да ходя на училище за бременни от утре - за около 2 месеца, веднъж седмично и ще разкажа ако ни научат на нещо интересно Simple Smile

Вашите бебета колко са активни?
Виж целия пост
# 37
Добро утро момичета!
За паркирането за довечера да ви кажа един вариант за тези които не са чак толкова мързеливи.... Joy
На паркинга пред бившия мавзолей към 18h има много свободни места...а той бачка до 18.30 и дори и да ви вземат пари те ше са 50 ст. или 1 лев за през цялата нощ.Аз спрях снощи там и платих 50 ст. взех си колата в 22.30h.
За срещата дано успея да дойда, взела съм и апарат, но има едн авъзможност точно тази вечер да ми уредят среща с майсторите за банята #Cussing outкоито чакам вече 1 месец и ако стане така няма да мога да доида.....и ще се самоизям просто....но има време да се ядосвам....
Не съм гледала д-р Хаус снощи но явно е било доста впечатлявашо.....
Ние сме утре на консултация така че ще докладвам....
Хубаж ден на всички тумбаци  bouquet
Виж целия пост
# 38
Клер, заедно ще ходим Wink Викам да се срещнем пред Бокал на Раковска (нали знаеш къде е, за там ли ми говореше?) след работа, т.е. около 17:40-50 (когато се докопаме до там).
nellyli споко, резервирано е за около 20 бременни жени  Mr. Green (нали така?)
sofilina ако желаеш ела с нас до Бокал и после заедно ще ходим.
Фотоапарат и аз нося, този път заредих батериите (само после ще помагате за имена и никове, че няма да ви запомня всичките, може да сте сигурни!)
Виж целия пост
# 39
Момичета, около Радисън навсякъде е синя зона, няма смисъл да паркирате чак на Мавзолея
Виж целия пост
# 40
Tsvetito и аз ще ви чакам пред Бокал.
Виж целия пост
# 41
ОК nellyli , аз лично мисля, че около 17:40 ще съм вече там, няма как да не се познаем по тумбаците  Mr. Green
Виж целия пост
# 42
Добро утро момичета.   bouquet
Вчера цял ден ме болеше корема и то само от едната страна и най накрая не издържах и отидох до болницата и без това да си занеса контейнерчето от 24 часовата урина и да си разбера резултатите.Общо взето останах много доволна,че отидох защото ми обърнаха супер специално внимание.Сложиха ми някакви колани на корема и ме накараха да лежа с тях около 20 мин за да разберат дали имам контракции.За мое голямо успоконие нямах нито една контракция,а бебо не престана да шава.Имаше една мама  в 28 г.с. с трето бебе,която беше паднала по стълбите и беше много притеснена защото не чувставаше бебето и имаше ужасни болки в главата и корема.Но слава богу всичко беше наред с нея.Та тази същата мама сподели с нас,че второто си дете го е родила в 22 г.с. Shocked и сега да и е живо и здраво си е нормално и няма никакви проблеми със здравето.
Виж целия пост
# 43
Със сигурност ще се познаем  preggo   Laughing
Виж целия пост
# 44
Здравейте и от мен!
Това с раждането в 22-а седмица май е неприложимо в нашите условия. "Д-р Хаус" не съм гледала, защото много харесвам "Анатомията на Грей" и не пропускам, а сега точно дават нов сезон. Тази сутрин имах болки, които ту бяха в корема, ту в кръста и много се уплаших, но пък в същото време коремът си ми беше много мек и отпуснат и не се втвърдяваше.
А нашето бебе си е много активно, но пък лекичко ме сритва, особено вчера като ходихме да гледаме "Шрек 3" не спря, горкото, то при тези децибели и аз трудно издържах.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия