Наближаването на ДЕКЕМВРИ малко нещо ни изнерви

  • 13 249
  • 288
# 210
Ох,леле вярно,че работното време забравих ooooh! ooooh!,от 09.00-12.00 и после от 17.00 до 20.00 лятото и зимата от 16.00 до 19.00,но мисля,че няма да има проблем да ви изчака малко,нас ни е и изчаквал и даже и в почивния му ден съм му звуняла да го разкарвам няколко пъти.
Виж целия пост
# 211
Здравейте момичета....
Чета от 11ч. и чак сега сколасах да изчета всичко, а то като гледам темповете на писане ще свърши темичката докато се включа Simple Smile
Видях, че сте доволни от лекцията в Тина Киркова - аз с нетърпение чакам да дойде 19-ти, за когато съм се записала....а и не само заради това чакам с нетърпение петъка Simple Smile, ако всичко е наред от понеделник излизам в болнични и се надявам най-сетне да ми остане време за бебешките магазини. Засега време има само за разни плочкаджийски и мебелни, вече ми се "повдига" от тях...и пак не сме си избрали плочки за банята Sad
Аз също сънувам странни сънища, последния беше когато Клер сподели какво и се е случило, аз сънувах, че се случва и с мен...сега съм на вълна плочки и бани,и снощи сънувах как най-сетне съм направила проекта на банята ни с неохотно избраните към момента плочки (след като мъжа ми вече е вдигнал ръце от мен)....
А за съня си мисля, че явно при някои от нас бременността води до безсъние... Миналата седмица четох в БГНюс мисля, за една жена от Благоевград, която след като забременяла започнала да спи по 2 часа и така до ден днешен, 2 часа сън са и достатъчни....

И да не пропусна да пожелая много усмихната и спокоийна седмица на всички, без "ексцесии" от рода на кървене и болезнени контракции...Още малко ни остава....
Виж целия пост
# 212
Здравейте момичета!
Леле какво е това писане...аз не мога да изчета темата...камо ли да напиша нещо!
Вече има мамчета много напред с материала относно покупките...аз се надявам като изляза по майчинство да пообиколя newsm78
И аз съм на вълна плочки и майстори , но вече съм си купила всичко необходимо за банята...само майсторите чакам които уж в сряда ще дойдат...
VALIAR ако мога с нещо да ти помогна..относно плочките и такива неща около банята питай Hug че аз 1 месец се занимавах само с това....
Иве дръж се и се кротни малко...по полека...аз си мислех откакро говориш за ремонти как издържаш? Не че не ходя на работа и всичко останало ама поне стоя на един стол и проблемите са от друго естество...болки в кръста например... Joy
Лек ден засега на всички...  bouquet
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета,

Аничка, да ти е жив и здрав рожденника  bouquet, желая му късмет!
Клер, радвам се че си добре.

Лариса, важното е че нямаш някакви оплаквания, а това с финансовите проблеми мисля, че на всеки е познато.

А Стела Мария, защо така ни изостави и не се включва при нас Naughty ?
Момичета, да ви кажа, на мен днес определено не ми е ден, не знам от ремонта ли се преуморих newsm78, но от снощи си имам контракции и то не толкова, колкото една тежест ниско долу като при цикъл. А по въпроса за лекарствата и това как усещаме бебето, нямам наблюдения, защото аз пия магнезий и нош-па от 4-ия месец, не съм ги спирала и нямам база за сравнение, когато пия и не пия.

Ами това е май за сега! Simple Smile
Виж целия пост
# 214
А за отоплителния сезон - при мен се случва нещо изключително странно - не ми е студено! Или съм се калила до някаква фрапираща степен или бебока ме топли отвътре. И не е като да ни е супер топло в апартамента - напротив, след като иначе топлокръвия ми мъж си облече блуза с дълъг ръкав,а аз си седя по тениска... не ми е чиста работата. Дано остана така цялата зима!  Mr. Green
Причината е в дечицата, заради тях ни се движи сега по-бързо кръвчицата. Аз на студ не вирея, дори ноктите ми са посинявали от студ, докато на хората около мен им е само хладничко. Сега е различно. Но ще е така само до декември.  Wink

Споко, Галчо, наред ще е  Hug
Анна_ник, когато се преуморя и аз се чувствам така. Рецептата ми е - 1 ден пълен покой. Полежи си и не се товари.
Виж целия пост
# 215
Привет, дами-мами!
Първо да честитя рождения ден на Петър на Аничка! Да му пожелая весело детство и най-вече здраве! Hug
Лариса, не се притеснявай за прегледа - нашите баби (та и майки) да не би да са ходили стриктно на ЖК? Щом се чувстваш добре сигурно не е проблем да отложиш визитата. На мен лекарката, при която ще раждам и която също ме следи все не ми казва кога да ида, а аз си преценявам като мине месец, месец и нещо...
И сега да се похваля! Канени сме на сватба! Много се радвам! Малко ме притеснява факта, че е на 10.11 (тъкмо тогава влизам в 9-тия месец!) и ще е вечерна сватбата, та направо незнам каква дреха да си търся за нея и от къде! Моля ви дайте идеи! Да си призная никак не ми се дават много пари за дреха, която ще сложа само веднъж... а така ми се ходи на тази сватба! Ох, ще го мисля някак...
Весел ден, момичета, радвайте се на хубавото слънчице навън!  Hug
Виж целия пост
# 216
Часът на Мама по БТВ започна преди мъничко. Може би да е интересно  newsm78
Виж целия пост
# 217
Здравейте, мамчета.
От сутринта ви чета, но нещо нямам сили да пиша. Настинала съм, пък и моя проблем с кръвното и хемоглобина. Реших, че ще спра работа поне за седмица. Страшно ми е неудобно вече да притеснявам колегите с моите прилошавания и почти припадъци сутрин. на всичко отгоре и   Sickполях градинката на една бензиностанция рано сутринта. Така, че от утре си давам почивка - ще си лежа в леглото и ще си почивам. Чувствам че идевателствам над тялото си и имам страшни угризения на съвестта спрямо бебето. А вкъщи сама ми е така ужасно скучно, но знам, че взех правилно решение.
Поздравявам Anichka за празника - нейния и на малкото и синче. Да ти е живо и здраво и да бъде един послушен и любящ батко.
Иве, Клер, радвам се, че сте добре и на линия в нашите редици.
Що се отнася за отоплителния сезон - и ние от вчера се греем. Но аз май даже съм прегряла, защото ми беше много топло - влизах и излизах вън-вътре и сега съм простинала.
За мрачните сънища - този сън за кръвоизлива и аз го сънувах преди седмица. Явно хормоните си казват думата, пък и май страховете ни излизат през нощта - на подсъзнателно ниво.
Виж целия пост
# 218
Часът на Мама по БТВ започна преди мъничко. Може би да е интересно  newsm78

знам че първия им гост е била Диди Димова - една жена за която съм чувала само прекрасни неща - тя води курсове за бременни, като те подготвя самостоятелно с мъжа ти или в малки групи, за самото раждане - дишане, упражнение, как да овладяваш контрокциите си, и т.н. старшно полезна и много успокоителна информация, освен това ти дава абсолютна точна информация как протичат видовете раждания, рисковете, после за грижите за новородено чак до навършване н а2 годишна възраст, като през цялото това време можеш да и звъгиш за всичко свързано с теб или детето!2била е в началото в Св. Лазар сега е в клиниката на Мазнейкова.  ето и още малко инфо за тези които се интересуват: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/475/72/
а това е най -новото http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=56
Виж целия пост
# 219
Здравейте, момичета!

От доста време не съм писала, но ви чета редовно.

И ние вече със сигурност знаем пола на бебчо - девойка ще бъде.

На неработещите мами, гледате ли новото предаване на Би Ти Ви - Часът на мама. Аз тъкмо пуснах  и гледам, че почнало май няма да е много лошо.

Е това е от мен усмихнат ден на всички.
Виж целия пост
# 220
Черпя виртуално

и естествено


Виж целия пост
# 221
Anichka сърдечно благодарим!! сега отвори работа на милото да ми търси от тези сладки....  Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
lionkata , благодаря ти ... при мен проблема е да харесам "истински" нещото, а към момента нищо не ми харесва... Искам да вляза, да го видя и да кажа "Ето това са нашите плочки"... В крайна сметка след поредната обиколка в събота харесахме 3 варианта. Вечерта си играх на Corel draw да измислям различни варианти на подредба на плочките, не ми се иска да е стандарта тъмно-фриз-светло. Оказа се, че най-красиво според мен става с най-приличните, като цена на Ceramix...Цвета не ми е съвсем на сърце, ама без компромис не може Simple Smile Вие какви си взехте?
Dive, аз бих заложила на черен панталон (аз си взех страхотен - елегантен и може да се носи и в последствие, след като родим - 52лв.) от магазина на колоните на Валентина. Български е, памук и еластан, шият ги според мен в шивалните на "Miro"... Като "топ" бих заложила на туника, която може да е съвсем семпла и като я комбинираш с по-ефектно бижу и ти ще станеш "бижу" Simple Smile Във въпросния магазин имаше и туники... Но няма да минеш с по-малко от 80лв. според мен....
Виж целия пост
# 223
Уф, тия сватби в послединия момент! И нас ни поканиха на още една, ама е на 4 ноември в Смолян, та ще минат без мен. Не можаха да се сетят да се женят по-рано....или по-късно. Crossing Arms  Като бях слаба, хубава и танцувална. Mr. Green

Диди Димова я познавам лично. Симпатична е, но е малко...как да кажа..ъъъъ...ексцентрична за моя вкус. Joy Но по всичко личи, че е добронамерена и мила. Просто на мен ми изглежда несериозно. Blush
Виж целия пост
# 224
Munieca,  много хубави снимки Hug(сладури)

Ani4ka, честит ти рoжденнник  Gift  ura! Да е жив и здрав и много да Ви слуша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия