Наближаването на ДЕКЕМВРИ малко нещо ни изнерви

  • 13 249
  • 288
# 285
Аз пак да дам малко информация за тези обиколници - понеже много ми хареса комплекта на Дари, а и нещо нямам много работа та звъннах на мобилния и ми казаха, че на Илиенци няма за свободна продажба, а комплектите може да се намерят в магазини Пинокио и цената е 32 лв. Въпросът е вече дали в магазините ги има налични.
Имаме пинокио на ъгъла на блока. Ще отида да проверя след малко и ще докладвам  Wink
Виж целия пост
# 286
И мен адски много ме боли таза. Направо ми се плаче от болка кога трябва да направя дълъг преход и нощем най-вече понеже никак не става вече да спя  Cry
Тя акушерката още в началото като ми го мери, каза, че е тесен и ще ми създаде проблеми ама все се надявах поне това да ме отмине. Уви  Cry
На всичко отгоре и свекървата е адски зле...направо със страх влизам в стаята... и цялата атмосфера тук е една...  Sick Така ме е яд, че Търговище не е по-близо...
Виж целия пост
# 287
Благодаря за насоката,момичета.Ще питам на тези места.
Виж целия пост
# 288
пуснах новата темичка! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия