Наближаването на ДЕКЕМВРИ малко нещо ни изнерви

  • 13 249
  • 288
# 270
Тъй като наближава края и на тази темичка,ето идея за заглавието на новата:
Всички мами тръпнат в очакване,Декември да чуят бебешко проплакване.
Виж целия пост
# 271
Здравейте момичета...ей ние сме състезатели по писане...
Veshti4ka аз май ще имам подобни ядове с лекарката...не съм я виждала 2 месеца..нещо май със здравето не е добре, а искам да си говоря за раждането с нея...подозирам че ще ми тресне някоя бомбастична сума,защото влиза като частен лекар в Тина Киркова да изражда...но ако е много над нормалното няам да стане Naughty ще си търся друга лекарка, дано само не е късно....
Аз също живея на оградата на Тина Киркова Hug и съм се настроила да раждам пак там...ама ще видим тази работа...
Та момичета които ще раждат с уговорка...кажете какви суми са ви казали за раждане...не ме интересуват докторите....просто сумите за да сме подготвени как да реагираме когато ни кажат цифрата Whistling
ЛЕк ден на всички!
Виж целия пост
# 272
Добро утро, момичета!
Да се разпиша и аз, че като гледам ще свърши темата. Ма такива сме скоростнопишещи...
Комплекта и на мен много ми харесва , а това Илиянци ми се пада точно на другия край на София, но пък за 36 лв. си заслужава екскурзията. Някой ми каза, че сега било ремонтирано нещо и имало отделни магазинчета и нещо като Мол. Вярно ли е или все още си е гадно като едно време?

Shantal ако не е тайна откъде си взела грейката. Много е сладурска

Maginty, от Walmart го взех, но мисля, че не доставят до Бг. Munieca мисля беше писала веднъж нещо , че с UPS става , но не съм сигурна.

А относно лекарите и плащането , аз си знам , че ще раждам при моя доктор и той си знае , че ще раждам при него, само че за пари изобщо не е ставало дума до този момент. Но да си призная честно колкото и да ми каже , ще си ги дам  Blush  Иначе моя приятелка ражда в Шейново, секцио , но по медицински причини (бебчо беше седалищно) при този Мишел и й беше взел 1000 лв. плюс 200 лв. за тази инжекция за Rh - то и дори не беше във ВИП стая. Е това ми се струва малко ... как да кажа ...
Виж целия пост
# 273
Момичета,може ли да попитам нещо извън темата -знае ли някоя от вас къде се вади документ за тежест на жилище и каква цена изисква?Ако някоя от вас знае моля кажете ми.Този документ е за това да се декларира,че имота не залаган и ипотекиран.
Виж целия пост
# 274
Момичета,може ли да попитам нещо извън темата -знае ли някоя от вас къде се вади документ за тежест на жилище и каква цена изисква?Ако някоя от вас знае моля кажете ми.То зи документ е за това да се декларира,че имота не залаган и ипотекиран.
Това в София ли или в Монтана ?
В София се вадят на Попа , отзад в една жълта сграда.
Дано да съм била от полза
Успех!
Виж целия пост
# 275
mamaYanni по принцип не може да те уволни, това може да стане, само ако си закрие фирмата или премахне тази длъжност (мисля, че така беше). А за годишния отпуск - също няма как да ти откаже, това ти се полага по закон и нищо не може да направи, както ти е казала Ивето, ти си пусни молбата, пък да го видим де ще ходи. А след 2-те години, като не те иска на работа ще ти плати отпуските, които ти се полагат за 2-те години и така. Все пак за 20 дена няма смисъл да се махаш от там. Това най-малко ти се води стаж и т.н. А не мисля, че си заслужава и да ходиш на работа тия дни, защото вероятно няма да си ефективна, и само ще се ядосваш и ти, и останалите. Пусни си една молба, пък виж какво ще стане (може и с неговия счетоводител да говориш...).
Добре дошла на новата мама  Hug
lionkata доколкото знам всяка болница си има определени суми за всяко нещо. А вече докторите ако искат повече не знам. Аз лично не мисля да плащам на никой, ама ще видим. И аз съм решила за Тина Киркова, макар, че до сега и една болница не съм видяла, луда работа моята.
Shantal има Мол, и е направен хубаво Simple Smile Точно до китайците се пада (нали и те са в едно огромно хале, но няма нищо общо с МОЛ-а). Иначе сергииките пак си ги има, но определено по навътре е по-евтино от тези по отпред! Панталона с който ме видяхте е от МОЛ-а там, и то за 32лв. (сега може да има и зимни варианти, защото моя е доста тънък за това време).
larisa би трябва да е в нотариата (довечера, ако не забравя ще видя нашите документи за жилището, което купихме)
Айде мамчета, приятен ден, днес го дават затопляне, та дано найстина се постопли днес Simple Smile
Виж целия пост
# 276
Шантал,става въпрос за Монтана EmbarassedАз мислех,че трябва да се вадят от някоя институция затова попитах.
Виж целия пост
# 277
този Мишел и й беше взел 1000 лв. плюс 200 лв. за тази инжекция за Rh - то
Kак така ще й взима пари за инжекцията! Тя си се полага от ЗК! Твоята приятелка не е ли здравноосигурена! Или като се плаща за избор на екип, цялото раждане си минава на частно, а не по клинична пътека... Ох, нещо немога да се оправя с тия избори на лекари...
Виж целия пост
# 278
добро утро и от мен  Grinning

днес май ще е слънчево по някое време въпреки сутрешния студ Simple Smile майка ми дойде да изведе Ема. това хубаво ама като се наведе и така ме сбуторяса в един ъгъл, точно шкембето си притиснах. не гледа таз жена ни къде ходи, ни кой бута - като бизон. жалко че не живея в Бъкингамския дворец - там поне място в коридорите бая има мога и с слон да се размина  Mr. Green

бабо тонке къде е тоз магазин за палта? дай ми адреса плс. и ако се сещаш за още някой и него  Hug

за обиколниците за мен това е най нерационалното нещо дето някой е измислил. така де като съм оперирана вместо да си лежа и само да светна лампата и да погледна бебето от леглото си през неговите решетки, аз трябва да ставам и да се надвесвам за да го видя, че обиколниците пречат. и сега се сещам че предния път си мислех да си купя въртяща се и свиреща играчка дето се закача за леглото на бебето ама с дистанционно. предния път ужасно ме болеше операцията /имах май засегнато нервче/ и ставах по 100 пъти на ден да я навивам тази пущина а то си имаше и с дистанционно ама нали вече имахме една та не купихме. голяма грешка  Naughty

за лекарите аз твърдо ще раждам в Майчин дом, имам уговорка да родя при тях, но ....... никога не е ставало въпрос за пари. незнам дали трябва да плащам и колко. все пак те ще ме заведат към патологията и здравната каса им плаща за това, но незнам дали и аз трябва да доплатя нещо. в четвъртък направо ще си питам че време няма, а трябва дата да си запазя и стая. освен това искам и определена анестезиоложка, трябва да я издиря коя беше предния път.

и да се похваля днес ми е последното хапче антибиотик. никога не съм мислела че ще пия като съм бременна ама те на отде се взеха тези бактерии идея нямам. момичета намерете си читави лаборатории че е ужасно да се роди заразено бебе и да седи в кувьози заради инфекция. аз явно не бях уцелила верните лаборатории, но на всички препоръчвам таза в поликлиниката на ВМА.
Виж целия пост
# 279
Шантал,става въпрос за Монтана EmbarassedАз мислех,че трябва да се вадят от някоя институция затова попитах.

дали не е от службата по вписвания newsm78, която се намира в Съда...тъй като за да е заложен даден имот, означава че е имало някаква сделка, която пък се вписва в тези регистри...Лариска, провери в Съда...
Виж целия пост
# 280
Дари,Катюша, на дъщеря ми креватчето също беше с три табли и да ви кажа никога обиколника не е падал.Когато го сглобявахме промушихме връзките между таблите и после като стегнахме болтовете те не мръднаха.Вероятно има и други нячини,но със сигурност ще стане.И аз мисля,че по-"затворените" легла са по-добри.
Инче да ви се оплача-мнооооого ме боли целия таз и особено срамната кост.Става все по-трудно да вървя.Тук това го наричат накава дисфункция и има опаасност да ми предложат секцио.
Утре съм на ехограф,заради големия размер на бебо,дано всичко е ок.
Виж целия пост
# 281
този Мишел и й беше взел 1000 лв. плюс 200 лв. за тази инжекция за Rh - то
Kак така ще й взима пари за инжекцията! Тя си се полага от ЗК! Твоята приятелка не е ли здравноосигурена! Или като се плаща за избор на екип, цялото раждане си минава на частно, а не по клинична пътека... Ох, нещо немога да се оправя с тия избори на лекари...
Осигурена е , а и до колкото знам като си секцио по медицински причини цената е различна от тази, когато раждаш по желание.
Но специално за този доктор пише доста в Черния списък.  А за избор на екип на ценоразписа в Шейново пише 150 лв. , така че не виждам логика всичко да си минава за частно, ма знам ли  newsm78
Имаме ли избор се чудя ?!
Виж целия пост
# 282
Топчице,знам какво е да те боли таза.По този повод много съм му възмУтена...какво толкова има да боли (мисля,че се разширява,та затова) като ще раждам секцио?Ех,че 'начи глупавия г'з (сорри Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 283
топчица  Peace това е хубава идейка. Може да я пробваме, но за целта трябва в най скоро време да си намеря обиколници, защото леглото ще ни пристигне тези дни.  Grinning и естествено ще искам да го сглобим веднага.
Виж целия пост
# 284
Аз пак да дам малко информация за тези обиколници - понеже много ми хареса комплекта на Дари, а и нещо нямам много работа та звъннах на мобилния и ми казаха, че на Илиенци няма за свободна продажба, а комплектите може да се намерят в магазини Пинокио и цената е 32 лв. Въпросът е вече дали в магазините ги има налични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия