Хидроцефалия

  • 151 235
  • 802
# 195
ще ми препоръчате ли някой ?
Виж целия пост
# 196
Аз винаги препоръчвам доц.Кирил Георгиев от неврохирургията на Александровска болница - клиника "Св.Иван Рилски". Имам му страхотно доверие на този лекар!
Също има майки, които са доволни от д-р Захаринов от Пирогов.
Виж целия пост
# 197
Благодаря!
Видях че телефона го има в "координати на лекари".
Дали има значение че детето е със симптоматична епилепсия .Виждам че има и един доктор Калпачки за когото е подчертано че се занимава и с епилепсия -ако мога така да се изразя.
Виж целия пост
# 198
За Калпачки нищо не мога да кажа, не го познавам, нито съм чувала отзиви за него.
Виж целия пост
# 199
manka,ето повече инфо за Д-р Калпачки!

http://www.bgmedicine.info/lekariv.php?key=177
Той е един от авторите и на брошурата:ЕПИЛЕПСИЯ-какво трябва да знае всеки
Виж целия пост
# 200
Какво се има впредвид,когато се говори за родова травма?Какво предизвиква хидроцефалията?Каква е статистиката?Колко са децата в България с хидроцефалия?
Виж целия пост
# 201
Магика,не мога да ти отговоря на въпросите.Само мога да кажа,че Бояна е с родова травма и като следствие от нея-хидроцефалия.Раждането и продължи повече от 30часа.
Виж целия пост
# 202
Ние сьЩто сме с хидроцефалия вследствие на родова травма,според мен това е начина на докторите да кажат,че по време на раждането някой е сгафил неЩто,аз сьЩто родих 24часа след започването на контракциите и то с секциум иначе и досега да ме чакаха да родя.
Виж целия пост
# 203
 Нашата хидроцефалия също е резултат от "родова травма".Боян се роди със затворени носни прегради и в началото плачеше и дишаше, половин час по-късно го оставиха в някакъв бокс, и той се уморил да плаче и се задушил, понеже никой не се сетил да му провери носа отпушен ли е. После се разбягаха да го реанимират,но от липсата на кислород се получил кръвоизлив в мозъка. Три дни по-късно го видях,защото го преместиха в друга болница, беше син като патладжан от блъскането, за да го реанимират.
 Уж се разнасяше кръвоизлива, но на 20 дни като стана ехографията установи, че се образува хидроцефалия ,последица от запушване на някакви пътища, по които се изтича ликворът.
 Накрая писаха на епикризата "вродена хидроцефалия".
Виж целия пост
# 204
  txtlovesДъщеря ми беше на 3месеца когато и сложиха клапа на главата защото и откриха хидроцефалия.Когато стана на 2год. получи гърч от висока температура изписаха ида пие сироп депакин.Този сироп го пи близо 3год.Сега е на 8год. и има проблем с говора.Интерисува ме дали от всичко това все още не може да проговори в училище учат логопеди но тя и доста разсеяна и лесно помни и бързо забравя не знам как да постъпя защото и в училище и е трудно бързо и омръзва.Ако някой може да ми помогне пишете ми.Забравих да добавя,че когато се роди имаше инфекция клепсиела каква е причината на тази инфекция докторите ми казаха,че е причината е в мен,но по време на бременноста нямаше проблеми моля ви пишете ми ако знаете нещо.ПАЗАРДЖИК 
Виж целия пост
# 205
  txtlovesДъщеря ми беше на 3месеца когато и сложиха клапа на главата защото и откриха хидроцефалия.Когато стана на 2год. получи гърч от висока температура изписаха ида пие сироп депакин.Този сироп го пи близо 3год.Сега е на 8год. и има проблем с говора.Интерисува ме дали от всичко това все още не може да проговори в училище учат логопеди но тя и доста разсеяна и лесно помни и бързо забравя не знам как да постъпя защото и в училище и е трудно бързо и омръзва.Ако някой може да ми помогне пишете ми.Забравих да добавя,че когато се роди имаше инфекция клепсиела каква е причината на тази инфекция докторите ми казаха,че е причината е в мен,но по време на бременноста нямаше проблеми моля ви пишете ми ако знаете нещо.ПАЗАРДЖИК 
Виж целия пост
# 206
  txtlovesДъщеря ми беше на 3месеца когато и сложиха клапа на главата защото и откриха хидроцефалия.Когато стана на 2год. получи гърч от висока температура изписаха ида пие сироп депакин.Този сироп го пи близо 3год.Сега е на 8год. и има проблем с говора.Интерисува ме дали от всичко това все още не може да проговори в училище учат логопеди но тя и доста разсеяна и лесно помни и бързо забравя не знам как да постъпя защото и в училище и е трудно бързо и омръзва.Ако някой може да ми помогне пишете ми.Забравих да добавя,че когато се роди имаше инфекция клепсиела каква е причината на тази инфекция докторите ми казаха,че е причината е в мен,но по време на бременноста нямаше проблеми моля ви пишете ми ако знаете нещо.ПАЗАРДЖИК 
Виж целия пост
# 207
Stasicvetkova, в болницата съм лежала с детенце, което беше тежко  увредено от клепсиела, с която е било инфектирано в родилно отделение (беше преждевременно родено) - имало е вътреболнична инфекция. То също беше с хидроцефалия и куп други проблеми... Не съм запозната с подробности за бактерията, просто  се сетих за случая...
Виж целия пост
# 208
Моето детенце е на 10 месеца,не може да стои седнало,клатушка се.Незнам какво да правя.
Виж целия пост
# 209
Моля ви ако някой друг може да ми каже нещо повече за тази инфекция клепсиела пишете ми. txtloves
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия