
И аз мисля така.Нито е вкусна,да не говорим за здравословна,а играчките ,които слагат,са като от левчето.Водихме децата няколко пъти в Сф на Макдоналдс-определено не им харесаха хамбургерите и картофките.А и двете обичат разни сандвичи. 

Що ли е така?Може би,защото е хубаво времето и всеки е хукнал нанякъде.
. Надявам се че не е проблем да се присъединя към вас за да ви подосаждам
.Аз съм мама Цвети а бебка се казва Анна-Мария и е родена на 02.10.2006 г.Аз имам едно питане дано има някоя която може да ми отговори.Та става въпрос че ми се налага след Нова година да започна работа но не ми се дава малката на ясла защото ще е още мъничка а й тогава ще има много болни сигурно дечица та с тези вируси не ми се иска да я давам,та се питам дали някоя е запозната с намирането на детегледачки почасово и каде мога да попитам
.Ще съм благодарна ако ни приемете във вашите редици и ако някой може да ми отговори на питането.За сега лека вечер от нас и бързо оздравяване на болничките че видях че има такива.

. Надявам се че не е проблем да се присъединя към вас за да ви подосаждам
.Аз съм мама Цвети а бебка се казва Анна-Мария и е родена на 02.10.2006 г.Аз имам едно питане дано има някоя която може да ми отговори.Та става въпрос че ми се налага след Нова година да започна работа но не ми се дава малката на ясла защото ще е още мъничка а й тогава ще има много болни сигурно дечица та с тези вируси не ми се иска да я давам,та се питам дали някоя е запозната с намирането на детегледачки почасово и каде мога да попитам
.Ще съм благодарна ако ни приемете във вашите редици и ако някой може да ми отговори на питането.За сега лека вечер от нас и бързо оздравяване на болничките че видях че има такива. 
Мога да ти дам телефон на една жена,която гледа почасово деца.Ако се интересуваш, драсни на лични, ще ти разкажа повече

Препоръчани теми