Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 10 930
  • 310
# 195
Zitabg - на теб поне 13 остават и има шанс да се оправят нещата, а на мен 2 дни и остават и наистина не знам какво да правя - по-късно ще звънна на доки, че ужасно се притесних #Crazy
Виж целия пост
# 196
mishunka, аз си мислих доста вчера и мисля че в крайна сметка неможе да оставят майките и най-вече бебчетата ако има опасност за тях, още повече щом се знае какво има. Виж все пак каво ще каже докторката ти все пак, но може и вече да са се оправили нещата. Нормално е да се притесняваме, но аз все пак имам доверие на доки. По-добре не се притеснявай, никой не би рискувал живота и здравето ни- нашият и на бебетата  Peace
Виж целия пост
# 197
Момичета,дано всичко се оправи възможно най-бързо в ТК,така като ви слушам голяма част ще раждате там,та в този ред на мисли се чудя само аз ли ще раждам в Майчин дом?
Виж целия пост
# 198
Привет и от мен в този дъждовен ден. Simple Smile

Цял ден лежим с милото, зяпаме филми, аз си правих малко косицата със сешоарче и четка..абе на мързел го ударихме. Grinning Но мисля сега да сготвя един спанак дето ми се мота в хладилника.  chef

Галакси, успех утре, миличка! Hug И аз мъъънинко и благородно ти завиждам, че ще си гушнеш бебока вече. Hug Аз имам още тооолкова време до термин, но - по-добре мойта шушулка да си седи в корема на мама колкото трябва  Heart Eyes Та, ще чакаме новини!

Тиха Вода, честито бебче на приятелката ти!Ама и аз се зачудих защо все пак не са й направили секцио ами са я мъчили така? Thinking

Който чуе Цецито да й каже, че много силно я прегръщаме всички!  HugА Дан4ето как ли е?

Ми целувки от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 199
Абе накрая сме явно,то и мойта уж малка маймунка трябва да е пораснала бая и то с часове и дни,защото имам чувството,че в корема ми има камъни-толкова ми тежи Tired и аз искам вече финала да видя,то боли или не ужасно или не трябва да си дойде,а пък вече искааам.само дето тия свещички дето ги взех нещо не помагат много при мене,та се треовжа относно тая част,иначе,когато и да дойде момента в друго отношение пак няма да съм готова,тъй,че...Мамета съвсем сериозно от моята страна леглото има дупак и сериозно скърца при ставане и лягане Shocked
Е защо само вие имате сняг-искам и аз Crossing ArmsОбожавам Коледа също Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Здравейте и от мен Hug

И аз гледах по новините за тази инфекция в ТК и много се притесних, че нали и аз мисля там да раждам...обаче наистина никаде няма инфо.
Ето това е което е обсъждано във форума ако не сте я видели темичката http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233453.0
mishunka, кажи после какво е казал доктора ти.
Galaxy миличка всички сме с теб и стискаме палци...и утре да се похвалиш с едно сладко бебче  Hug
Виж целия пост
# 201
GALAXY
късмет и от мен!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower fingerscrossed
Стискаме палци и ти желая леко и бързо раждане!!!   bouquet
Виж целия пост
# 202
Честити бебчета на новите мами да са ви живи и здрави
Момичета аз още съм в болница имам анемия и ми приливат два пъти кръв Незнаем още кога ще е секциото Стискайте палци утре хемоглубина да ми е над 100 и бебчо да излиза вече Успех на всички
Виж целия пост
# 203
Мечтание, с теб сме!!! Вярвам че всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 204
Мечтание ,следващият път като пишеш вече да си мама,всичко ще е наред!Хайде,чакаме още утре да пишеш!!! Hug
Виж целия пост
# 205
Успех на Галакси и Мечтание и час по-скоро си гушкат здрави и сладки бебчета.

И ние днес намързел сме го ударили. А като ви слушам - и аз искам по-скоро даси гушкам бебчо, но знам че е рано, въпреки че това което описа Мишунка го чувствам и аз. А все още не съм говорила с лекаря дето ще ми прави секциото  Tired

Иначе да се похваля ходих ан училище за родители - и къпах мазах масажирах и обличах една кукла - бебче - беше голямо удоволствие .... за сега ... после сигурно тая процедура до болка ще ми е омръзнала.

Диана нещо ми се губи.... newsm78
Виж целия пост
# 206
Галакси и Мечтание желая ви от сърце усешно раждане. Много, много кураж да имате и разбира се се моля от ут  bouquetре във форума отново да вали дъжд от бебета.
Виж целия пост
# 207
Мечтание, дано вече е наред изследването и скоро да гушнеш бебчо!
Ще ви цитирам статията от вчерашния 24 часа за Тина Киркова:
Бебе е в кома от бактерия, след като се роди здраво в АГ болницата "Св. София", съобщи майката Жанина Стойкова в "24 часа" вчера. Момченцето й повърнало кръв на 5-ия ден. Открили му рядката бактерия серация, а според майката става дума за още 8 деца. "Бебето е недоносено. Серация е открита у още 4 бебета, но не са болни", каза шефът д-р Методи Янков
Виж целия пост
# 208
Мечтание с теб сме мила!!!!! Praynig HugДано се оправиш,много кофти това с анемията
Виж целия пост
# 209
Стискам палци на Галакси и Мечтание!
Дано всичко мине успешно и утре ни зарадвате с хубавата новина  Simple Smile
Аз днес доизгладих нещата за бебето, утре мисля повече почивка, че вече съм на стартовата линия и не се знае кога ще мога пак да си почивам.
Каката тука до мен се "гримира" с едни сенки и ако я видите ще паднете от смях - така се е намазала  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Чакам я да завърши с грима и да вляза да я изкъпя  Mr. Green
Какво става с Данчето?
Взеха все повече мами да се губят...другата седмица май ще има доста бебчета.
А вие мислили ли сте ако бебе се роди например на Димитровден - с името ли ще си е дошъл или ще си го кръстите както сте решили?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия