Голям проблем за нас e този втори клас!

  • 15 310
  • 285
# 165
Аз се обадих на г-жата преди пет минути.
Да ще започваме утре да учим. Laughing
Йоанка толкова е щаслива в момента,че немога да ви опиша. Joy
Хайде момичета,обаждайте се ще се почва да се учи то се знае.
Макар и да не е подписано споразомението,имало учители където продължават.
Виж целия пост
# 166
За жалост учителите от нашето училище продължават стачката.Току-що и аз говорих с госпожата. ooooh!
Виж целия пост
# 167
Може отделни учители да се откажат от ефективната стачка, така че питайте ги  лично по- добре. Дано вашите са от тях!
Виж целия пост
# 168
 Party Party Party Party Party Party Party Party
току що говорих с госпожатааааааа......юхуууууууууууууууууу......от утре са на училищееее......шаляляляляяяяяяяя Party Party Party Party Party Party


Йоанка толкова е щаслива в момента,че немога да ви опиша. Joy


Маги и тя е щастлива, ама аз съм двойно повече Party Party Party Party
Виж целия пост
# 169
Мдда, от канцеларията в училището на дъщеря ми ме помолиха да звъня за информация след 16,30.


Вили, научи ли нещо? Аз не успях да се свържа с канцеларията.
По-късно вечерта ще звънна на класната.
Коя смяна би трябвало да са утре ученичите?
Виж целия пост
# 170
Party Party Party Party Party Party Party Party
току що говорих с госпожатааааааа......юхуууууууууууууууууу......от утре са на училищееее......шаляляляляяяяяяяя Party Party Party Party Party Party


Йоанка толкова е щаслива в момента,че немога да ви опиша. Joy


Маги и тя е щастлива, ама аз съм двойно повече Party Party Party Party
Е това е браво, така ще сме щасливи всички! Hug
Ще се учи три дена тая седмица нали 01.11. е Ден на Будителя.
Виж целия пост
# 171
Party Party Party Party Party Party Party Party
току що говорих с госпожатааааааа......юхуууууууууууууууууу......от утре са на училищееее......шаляляляляяяяяяяя Party Party Party Party Party Party


Йоанка толкова е щаслива в момента,че немога да ви опиша. Joy


Маги и тя е щастлива, ама аз съм двойно повече Party Party Party Party
Е това е браво, така ще сме щасливи всички! Hug
Ще се учи три дена тая седмица нали 01.11. е Ден на Будителя.
Няма значение, че ще са три дни.Важното е да учат Peace
Виж целия пост
# 172
Мъжът ми се свърза с госпожата и:Няма да учим.
Докога не се знаело.
Виж целия пост
# 173
Къде мога да намеря този линк от другата тема в Клюкарника за връзка с училищата,КОИ щЕ УчАТ И КОИ НЕ?Търсих ,но не мога да го открия.
Благодаря!
Виж целия пост
# 174
Вили, научи ли нещо? Аз не успях да се свържа с канцеларията.
По-късно вечерта ще звънна на класната.
Коя смяна би трябвало да са утре ученичите?
Гери, стачката при нас продължава!
Виж целия пост
# 175
Хора,тъкмо вече се радвахме,че утре децата са на училище и хоп госпожата каза,че продължават и не знае до кога... Thinking
Виж целия пост
# 176
Вече имам чувството дори да кажат че сваршвят, аз няма да повярвам.
Виж целия пост
# 177
Вярно
Виж целия пост
# 178
Нашата госпожа каза, че ще учим утре.  newsm44
Иво не е от радостните, по-скоро беше в шок от новината Simple Smile Явно беше решил, че повече няма да ходи на училище през тая година.
Виж целия пост
# 179
ле-ле-е, аз мислех че съм лоша майка, но ти ме успокои като прочетох как измъчваш детето. това ми подейства добре и ми поуспокои малко съвестта, която ме гложди. И ние сме 2 клас, ако почнем, разбира се. сега по време на стачката четем по 1 глава от кногата Ян Бибиян и решаваме по 1 страница задачи от един сборник, но все си мисля, че не е достатъчно. Ама нямам нерви да се занимавам повече с обучение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия