Голям проблем за нас e този втори клас!

  • 15 310
  • 285
# 90
При нас за училище нищо не се чува. Само първолаците тръгнаха от понеделник.
Виж целия пост
# 91
La Bomba, прекарах Зостера като дете... лоша работа- сърби, боли... ooooh! Нямам спомен с какво ме леуваха,важното е, че не се е проявявал по- късно. Дано при вас по- бързо отмине!  Peace
Гого е на училище- от днес. Hug Тази сутрин баща му го спешил да става и той крайно объркан попита "А сега какво беше първо- очите ли, зъбите ли  newsm78hahaha Съвсем загуби форма това дете Crazy Друго си беше да се размотава безнадрозно по пижама до обяд  Whistling
Иначе хлапето се организира и за около 20 минути се изстреля към школото.
Дано да няма сериозни сътресения след стачката. Децата са умни, ще наваксат  Peace
А вчера в баба му са звъняли двете госпожи- класната и занимателната  Mr. Green Сакън, да не остане извън училищните занятия. Приятно съм изненадана от това Party
браво на вашите учителки!!! Peace
нашата всеки път казва - ми гледайте по телевизията...и на мен вече ми е неудобно да й се обаждам...пък какво да гледам по ТВ - едни почват да учат , други още стачкуват Thinking
Виж целия пост
# 92
Не мисля, че информирането по този повод следва да става посредством препратки към масмедиите. Като са поели веднъж отговорността да затворят класните стаи, учителите следва да поемат и другата такава- да ги отворят нормално и да информират лично потърпевшите.
Виж целия пост
# 93
Нашата госпожа също каза да гледаме новините. В началото и звънях през няколко дни, но нямаше смисъл. Тя казваше "Ами не знам, ще гледаме довечера новините" Директно я попитах, дали това значи, че след като официално се прекрати стачката, чак тогава ще ходим на училище. Отговорът беше "Да" Та вече не звъня, а гледам новини Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Нашата госпожа също каза да гледаме новините. В началото и звънях през няколко дни, но нямаше смисъл. Тя казваше "Ами не знам, ще гледаме довечера новините" Директно я попитах, дали това значи, че след като официално се прекрати стачката, чак тогава ще ходим на училище. Отговорът беше "Да" Та вече не звъня, а гледам новини Simple Smile
И аз така правя,но се чувам с някои майки от класа на децата .Класната не си вдигала дори мобилния телефон. #Crazy
Виж целия пост
# 95

Мараба момичета!

Ето го моето гардже:



Поздрави!  Grinning
Виж целия пост
# 96

Мараба момичета!

Ето го моето гардже:



Поздрави!  Grinning
Твоето гардже ти е одрало кожата Peace
С тези очи не знам как ще се оправяш обаче Mr. Green
Доста младежи ще препикават входа Wink
Виж целия пост
# 97
С тези очи не знам как ще се оправяш обаче Mr. Green
Доста младежи ще препикават входа Wink
Peace
Виж целия пост
# 98
С тези очи не знам как ще се оправяш обаче Mr. Green
Доста младежи ще препикават входа Wink

 smile3521

Впрочем таз мома я видях на живо лятото, галиба.
Къде юли, на някакъв празник, на детската площадка в Новотела, точно очите й ме впечатлиха.
Док, дали може да е била тя, а? Ако е била, сега ми се вижда поизточена.
Виж целия пост
# 99
Докторе, отсега си набавяй въоръжение, че като я гледам, мани, мани! Ще има разплакани мъжки сърца.
Виж целия пост
# 100
Докторе, отсега си набавяй въоръжение, че като я гледам, мани, мани! Ще има разплакани мъжки сърца.
Тай..тай не е лесно да си баща на две дъщери. ooooh!
Не ми се мисли за напред с две моми.
За един месец не ми се е обаждала г-жата. #Cussing out
Аз и се обаждам или чрез други мами се разбира.
Да се надявам като се почне да се разбере,
то ще е сензация.
Виж целия пост
# 101
Нашата госпожа също каза да гледаме новините. В началото и звънях през няколко дни, но нямаше смисъл. Тя казваше "Ами не знам, ще гледаме довечера новините" Директно я попитах, дали това значи, че след като официално се прекрати стачката, чак тогава ще ходим на училище. Отговорът беше "Да" Та вече не звъня, а гледам новини Simple Smile

 #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 102

Мараба момичета!

Ето го моето гардже:



Поздрави!  Grinning

Махлей, моят син пред дъщеря Ви е като дете от детската градна, акселерация, ей...
Виж целия пост
# 103

Мараба момичета!

Ето го моето гардже:

 
Поздрави!  Grinning

Махлей, моят син пред дъщеря Ви е като дете от детската градна, акселерация, ей...


Моят племеник, казва на синът ми  - потрай батинка до 8 клас тогава ще пораснеш повече от момичетата.
Виж целия пост
# 104
Вчера нашата госпожа обяснила на децата, че продължава да стачкува, и че няма да и плащат за тези дни до окончат. приключване на стачката, ама възобновили уч. занятия, че много назаднали с материала  newsm78
Иначе една майка на дете от класа каза, че разбрала за уговока между класната и занимателната госпожа- тъй като целият клас ходи на занималня- там да се отучел част от материала. Не знам как точно ще стане, ама времето ще покаже.
Вие как сте с парите? Нашият спестовник мин. година не харчеше за глупости, ама открих, че тази година дневната дажба отскочи към 2лв. Купонът за стола за обяд е 0,80лв., вчера си купил 1 "гумена" змия за 0,45лв.,1 вестниче за 0,60 и една вафла за 0,20лв.
Два лева- отчетени  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия