И аз не съм баба ( ще стана след доста време ) , но пък в нашата темичка на априлчетата има една баба Diddia , която много обичаме и тя като вас е много оправна - ще и кажа за темата 
Да не говорим, че тя си ме е отгледала до първи клас, пък много след това. Баба ми казва - " Обичам сина си, повече обичам двамата си внуци, а как се обича пра-внуче - не може да се обесни
" Дай Боже да дочака още няколко и от брат ми. 
Гълташ жабите ,като майка на дъщеря, защото веднага чуваш " жена ти те командва" или още по-лошото "тъщата учи жена ти".Някой да ми даде сведение има ли свекърва ,която не се бърка в живота на сина си???Че аз не познавам такава.
нали не ти се е изтърсила "съблЯкана" тогава едва ли си щяла да се сетиш да питаш от кой град е

Препоръчани теми