Бебче малко,свито на кълбенце ще ни рита до НОЕМВРИ ту с ръчица,ту с краченце

  • 13 975
  • 290
# 225
papilota абе аз нямам впечатление да са по-внимателни лекарите ако знаят,че боли,ама дето викаш дано при нас по-бързичко стане Praynig
renyto   блазе ти,че не ти се отразява на съня,а при ставане не планина,ми не знам какво изглежда корема ми и като се иправя имам чувството,че ще се изсипе м/у краката ми Laughing
Виж целия пост
# 226
Честито дипломиране, SAILY2  newsm10 Право, нали?То си е сериозно чете там.

Момичета, много ви благодаря на всички за поздравленията!!!

Но и аз незная как да сложа тук в поста си разни хубави почерпки. Някои беше писал съвсем скоро, че не умее да сложи снимка, та и аз да си призная съм от тези. Но крайно време е да кажете как става номера. Та затова и аз ще сложа от тези по-скромните почерпки, дето си ги имаме тук във форума.  party023   cook newsm38 Wine Glass beer cook
Виж целия пост
# 227
а за движението на бебчи, забелязвали ли сте че ако сте легнали по корем и се надигнете да ставате корема ви става някак като планина Simple Smile) как го сравних само, но при мен е така, и също ми прави впечатление че движенията са почти по едно и съшо време на денонощието, мога да се похваля мойто бебче ме оставя да спя дълго дълго, ако нямам други дразнители мога да откарам до 11 на обяд, а си лягам все към 00-01 със съня никакви проблеми Simple Smile)

о да - направо имам чувството че ми се очертава бебчето.

Арабела взе ли си кошарката? Аз утре ще ходи с татю че му е голяма колата  Party
Виж целия пост
# 228
а като вземе да се движи, стой та гледай, все едно топчица или по точно преди време имаше едни такива лепкави неща дето ги мятахме по стените в училище и те се смукваха надолу, ту в ляво ту в дясно се изнася. За мен няй-кофти нещото е когато седна да хапна и ако недай си боже ми  дожаднее и пийна нещо газирано, после ................. всичко в канала задължително. Simple Smile
Виж целия пост
# 229
И ние го имаме това с гъзурченето JoyСамоче при мен в ляво излиза гъзенце, а в дясно една съвсем мъничка топчица, която аз сама съм си решила, че е петичка CrazyМного е сладурско Crazy
Повече от убедена съм, че това не са контракции, така че стига вече сте се шашкали от всяко подмятане Naughty StopМоля ви се, започнете да гледате по-позитивно!
Виж целия пост
# 230
Честита рожба на Мирослава!!! Да са живи и здрави и мноого щастливи мигове!
Сайли,честито дипломиране! Пожелавам ти да си предала всички знания на бебече  Grinning
И,честито на всички именници! Да са живи и здрави те и имената им!

Нети и на мен ми излиза такава топчица и също като теб мисля,че е петичка  Heart Eyes  Heart Eyes

renyto  - първо добре дошла сред нас   bouquet  Трябаваше да си по активна  Wink   А за планината - и моя придобива такъв остър вид като тръгна да ставам от ...легнало положение!

Данче,съжалявам за тежкото раждане...но зная и наистина,че всичко се забравя  Grinning  А на останалите,които сме тук...дано все пак да не ни се налага да забравяме каквото и да било  Praynig
Виж целия пост
# 231
арабела  най-бързо се вдига хемоглобин от пилешки дробчета и червено цвекло(макар малко хора да го обичат)
пък на мене само веднъж в болницата ми взеха кръв и разбрах колко ми е хемоглобина,и това за цяла бременност  Rolling Eyesхич идея си нямам по какво може да се сети,чат-пат ми се змайва тиквата

sladurke, как така само веднъж за цялата бременност  Shocked Или лекаря ти нещо не е в час   Shocked Rolling Eyes
Виж целия пост
# 232
ProstoAz, аз отдавна съм във форума, но чак вчера сезакачих във вашта темичка  smile3501
Виж целия пост
# 233
Арабела взе ли си кошарката? Аз утре ще ходи с татю че му е голяма колата  Party
Да не би и вашата да е дошла вчера  Laughing
Днес само доплатихме, пък може би в понеделник ще я вземем.
И аз разчитам на баща ми да я донесе, че и да я сглоби  Crazy
Хайде, утре като го вземете, ще кажеш дали мирише на разни лакове и бои.

Благодаря ви за посочените храни!
От утре почвам да я карам на пилешки дробчета  Laughing
Знам, че и телешкото много помага, но като не мога да го дъвча с моите зъби, много ми е жилаво  Laughing
А разните ядки - орехи, бадеми, лешници - дали помагат?

Сладурка, твоя пък доктор съвсем извън пътя. А като ти даде обменната карта, какво вписа вътре - старите резултати ли  Rolling Eyes Абе я вземи си пусни сама кръв за изследване, за собствено спокойствие. Аман от такива, то половин доктор трябва да станеш покрай тях!
Виж целия пост
# 234
арабела  най-бързо се вдига хемоглобин от пилешки дробчета и червено цвекло(макар малко хора да го обичат)
пък на мене само веднъж в болницата ми взеха кръв и разбрах колко ми е хемоглобина,и това за цяла бременност  Rolling Eyesхич идея си нямам по какво може да се сети,чат-пат ми се змайва тиквата

sladurke, как така само веднъж за цялата бременност  Shocked Или лекаря ти нещо не е в час   Shocked Rolling Eyes
абе то моя лекар...аз неведнъж съм го коментирала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 235
ооо Рени,ама ти си с моя термин,а?  Grinning
Виж целия пост
# 236
Рени, ако нещо се обърка за Плевен мисля и аз да хуквам към Горна...Там ходиш ли при някой или който случиш? Thinking
Виж целия пост
# 237
Най-накрая се реших и аз да ви пусна 2-3 снимки Embarassed на моето шкембе.
Виж целия пост
# 238
Ditta, ааааа ходя при Лазаров, как така на случаен, немога да разчитам аз на късмет Simple Smile

 ProstoAz, аз съм с термин 07.11. а ти ?
Виж целия пост
# 239
Valenciq, тва контракции ли са??? Shocked Ми значи аз бая имам???Бе на мен баш на дупене ми мяза... newsm78

И аз така миналият път обяснявах как нямам контракции, докато не разбрах, че това опъване били точно те....ама трябваше да вляза да раждам, че да разбера  Laughing Ама то не винаги са контракции, само на апарат може да се види.

Сладурка, не всяко опъване  е контракция, май много се шашкаш  Simple Smile
Целият корем някак се свива и се очертава телцето на бебока. А ти си мислиш, че то се опъва вътре. Не знам дали го описах добре Rolling Eyes

арабела, не е толкова нисък, бре..та ти си в 9-ти месец Rolling Eyes Моят е 110 и ми казаха, че е перфектен. Иначе, червено цвекло, дробове разни..с това се вдига хемоглобин.

Сали, честито дипломиране!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия