Бебче малко,свито на кълбенце ще ни рита до НОЕМВРИ ту с ръчица,ту с краченце

  • 13 975
  • 290
# 210
Valenciq, тва контракции ли са??? Shocked Ми значи аз бая имам???Бе на мен баш на дупене ми мяза... newsm78
Виж целия пост
# 211
Данче, радвам се че си случила на екип. Важното е, че вече всичко е останало назад и трябва да растете здрави и все така очарователни  Flutter


Valenciq, тва контракции ли са??? Shocked Ми значи аз бая имам???Бе на мен баш на дупене ми мяза... newsm78

Именно - подготвителни били. Аз не съм се чувствала зле - просто леко дискомфортно и като полегна поотминават ама... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 212
Valenciq, тва контракции ли са??? Shocked Ми значи аз бая имам???Бе на мен баш на дупене ми мяза... newsm78
ау и аз си мислех,че това е от непрекъснатото дупене и шаване,ми то това,ако са контракции значи аз имам бая сериозни такива #Crazy
Сали,честито ти дипломиране!!!!
Виж целия пост
# 213
Ох,Данче измъчила си се бая ConfusedОт това още повече ми се отщя да се правя на героиня..ама колкото и лошо дами става ри видана операционна май ще е по-добре Confused
Виж целия пост
# 214
Ditta и аз съм така, много странно ми изпъква шкембето понякога и става на една страна. Понякога виждам  как бебо  се опъва и ставам плоска и широка в талията (мале как го обясних) Rolling Eyes
Данче, завиждам ти, че всичко е минало и то успешно, макар и не безболезнено. Искам и аз да съм родила вече, благородно завиждам на всички, които са.
Виж целия пост
# 215
Абе мамета искам да идва вече великия момент,ама пусто ме тресе страха бе Embarassedхем никога не съм била глезла,а си мисля,че точно за раждането такава ще излезна...само като видя обстановката със системи,магарета и прочие и инструменти иииии #Crazyзнам,че минава и забравяш висчко,ама докато мине.... ooooh!страх ме е много и това си е!
Виж целия пост
# 216
мерси за топлото посрещане   bouquet

на именниците честит им празник да си им живи и здрави имената  newsm67

ditta, аз днес пропуснах училището за бременилки, но разбрах че другия път ще е в "НЕДЕЛЯ" сигурно и тогава ще пропусна /термин 07.11/ , дано скоро се завърна там че да си кажа на мен ми е доста интересно и полезно посещаването му. Ти реши ли къде ще раждаш и при кого ?
Виж целия пост
# 217
Ditta и аз съм така, много странно ми изпъква шкембето понякога и става на една страна. Понякога виждам  как бебо  се опъва и ставам плоска и широка в талията (мале как го обясних) Rolling Eyes
 
Ми то как да го обясниш  Grinning...и аз ставам така или пък сега пъпа ми хлътнал и от двете страни имам две издутини Shocked А нощно време като се залежа на ляво, примерно, и беба се "изтърсва" някак си в лявата част на корема...

renyto, и аз понаучих доста нещица от училището, съжалявам, че не го посещавах по-редовно.Аз, ако всичко върви по план, ще раждам в Плевен.  Simple Smile
Виж целия пост
# 218
Здравейте и от мен!
Честит син на Мирослава! Да е жив и здрав и с безгрижно детство!
Честито и на всички именици днес!

Моят хемоглобин е паднал на 100 и съм бясна и на себе си, и на докторката. Първо, откога мърморя, че не се чувствам добре - нищо ми нямало, нормален бил /а той си пада постоянно по малко/. Второ - разбрали сме се, ако има нещо нередно с изследванията ми, да ми звъннат. Ей де го вече две седмици, откак са излезли резултатите, никой не ми звъни и аз съм спокойна. Днес отивам на консултация - ами имаш анемия, трябва да пиеш желязо. Е, защо загубихме това време от две седмици. Ами аз вече съм в деветия месец, кога ще имам време да го вдигна. Да не говорим, че за това време, той може и още да е паднал  Confused
Ама и аз съм си виновна, че им се доверявам,като че ли само аз съм им на главата  Banghead  -що ли не звъннах един телефон да питам.
И от днес ще се тъпча с Малтофер. Казвайте, ако знаете и някои храни /освен червени меса/, повишаващи хемоглобина.
Отивам да гледам снимките на бебчето на Данче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 219
арабела  най-бързо се вдига хемоглобин от пилешки дробчета и червено цвекло(макар малко хора да го обичат)
пък на мене само веднъж в болницата ми взеха кръв и разбрах колко ми е хемоглобина,и това за цяла бременност  Rolling Eyesхич идея си нямам по какво може да се сети,чат-пат ми се змайва тиквата
Виж целия пост
# 220
магданоз и спанак
Виж целия пост
# 221
Здравейте и от мен!
Все още не мога да вляза в час - откакто съм в болнични, вместо да почивам, непрекъснато обикалям като кон по задачи и нямам време за нищо, камо ли за интернет. Затова не се сърдете, че отново ще честитя на всички за новите бебета, без да изреждам поименно, че вече не помня на кого какво честитих! Но да знаете, че се радвам за всички вас! Hug

Много ми е мъчно за Лейдибеби, моите съболезнования! Давам си сметка, че загубата е ужасна, но й пожелавам да се възтанови колкото може по-скоро и не след дълго да почувства отново бебенце под сърцето си, което, обаче, да се роди живо и здраво!
Виж целия пост
# 222
Абе сладурке стига си се шашкала, и да излезеш глезла, голяма работа. Ако не в този момент, кога друг път да си глезла!? Аз като видях как всички лекари и сестри се суетят около това момиче, за което споменах (ако си чела), а тя наистина си беше такава, защото беше с пълно разкритие от 40мин, а не напъваше както трябва и това беше проблема. . .  та мисълта ми беше, че никой няма право да те упреква, че си глезла, а и лекарите знаят, че боли и някак си са по-внимателни, поне аз съм с такива впечатления, а и не искам да ги променям. И мен много ме е страх, постоянно разпитвам родили вече мами и днес много ме успокои една. Отишла в 8 в болницата и в 9 вече гушкала първото си бебе, може и с нас да стане така бързо.
Виж целия пост
# 223
Ditta, аз ще съм в Горна дано всичко е ОК и при теб Simple Smile

а за движението на бебчи, забелязвали ли сте че ако сте легнали по корем и се надигнете да ставате корема ви става някак като планина Simple Smile) как го сравних само, но при мен е така, и също ми прави впечатление че движенията са почти по едно и съшо време на денонощието, мога да се похваля мойто бебче ме оставя да спя дълго дълго, ако нямам други дразнители мога да откарам до 11 на обяд, а си лягам все към 00-01 със съня никакви проблеми Simple Smile)
Виж целия пост
# 224
На мен вчера докитата ми казаха 2 седмици преди термин да си направя изследвания за хемоглубина, за да няма изненади в деня на раждането, че иначе правели кръвопреливане и се забавят нещата с раждането
Това с планината и аз го забелязах Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия