Кои са вашите цигари

  • 84 761
  • 185
# 150
Виктори 1, преди това Ултра, по-преди - бяло. Т.е., все по-леки, но...все повече Sad
Виж целия пост
# 151
bqla Karelia slims
Виж целия пост
# 152
Започнах с Малборо,червеното,но се оказа доста тежичко.През годините съм минала през много марки,любимите преди ми бяха Лъки Страйк,сега се чудя как съм ги пуфтяла smile3555
Преди да забременея пушех Карелия слим,а сега съм на Карелия ултима и ми се отразяват добре,по-лекички са smile3546
Виж целия пост
# 153
карелиа ултима са цигарите с които си пия кафето
Виж целия пост
# 154
EVA-шарената и като ги сменя с нещо друго кашлям и ми става лошо
Виж целия пост
# 155
Не видях никой да пуши Житан например. Или Арда.

Нищо не разбирате от цигари Mr. Green
Виж целия пост
# 156

И моите.Най-леките на пазара Peace
Виж целия пост
# 157
Eва лилава
Виж целия пост
# 158
Лилава "Ева"
Виж целия пост
# 159
твърде много жени-пушачки  Tired. Жалко.
А най-жалкото е, че и ДжейЛо е сред тях  Tired
Виж целия пост
# 160
твърде много жени-пушачки  Tired. Жалко.
А най-жалкото е, че и ДжейЛо е сред тях  Tired


Шани, заради теб отворих темата - щях да съм изненадана ако беше посочила любима марка.
Виж целия пост
# 161
                  А да сте забелязали, че напоследък лишават 'Евите' от картинки? Вече 5-6 пъти ми се случва  cry.
Виж целия пост
# 162
Пуша много рядко, но - Пал Мал - оранжев, слимс.
Виж целия пост
# 163
бяла Карелия
(почти непушачка съм)
Виж целия пост
# 164
син Филип Морис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия