Кои са вашите цигари

  • 84 761
  • 185
# 165
Моите бяха Оранжев Пал Мал Слим...
 ех, какви времена бяха... сега ни цигарка ,ни бърбан, ни дискотеки:D
Виж целия пост
# 166
EVE-Lily ili orchidea Peace
Виж целия пост
# 167
abe sinqta djumaq si e sinq djumaq. sega za poreden put se mu4a da gi otkaja ama kato vidq kutiikata... Whistling
Виж целия пост
# 168
Parliament 100's и си ги купувам със стекове когато открия някъде ...
Виж целия пост
# 169
моите цигари за момента са Agenda slim ванилия,сменям ги често ,сега цигари да искаш
Виж целия пост
# 170
карелия от шарената
Виж целия пост
# 171
Синя Карелия слимс
Виж целия пост
# 172
EVA  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 173
Карелия слимс,от шарената или ултима .
Виж целия пост
# 174
С това се тровя аз.Най-ми допадат,незнам защо.

Виж целия пост
# 175
Парламент Peace
Виж целия пост
# 176
VICTORY ULTRA   
за мен има огромна разлика във вкуса на цигарите, не мога да пуша какво да е.Другите много тровещ вкус имат.
Виж целия пост
# 177
давидоф обач вече щте ги отказвам  Peace 
Виж целия пост
# 178
И мен ме кефят Виктори ултра-късо,а половинката пуши дълго ,защото били по натъпкани и не свършвали бързо
Виж целия пост
# 179
Първият важен елемент е да са дълги - /защото се пушат по-дълго време/ Mr. Green
Другият, не по-малко важен е да НЕ са леки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия