Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците на увеличена трета сливица?
Признаците на увеличена трета сливица включват чести проблеми с гърлото, наличие на бактериален растеж в гърлото и носа, повтарящи се болки в гърлото, гнойни ангини, херпесни ангини, непрекъснат носен секрет, хъркане през нощта , дишане през устата, тъмни кръгове под очите, често събуждане през нощта поради затруднено дишане и проблеми със слуха. Не всички симптоми трябва да присъстват за диагностициране на увеличена трета сливица.
-
Каква е цената на изследванията за увеличена трета сливица?
-
Какви са симптомите и признаците за операция на трета сливица?
След операция за отстраняване на трета сливица, децата обикновено се чувстват добре в рамките на два часа, стават гладни и жадни и искат да играят. Диетата се следи през първите два дни, като се препоръчва по-мека храна и около една седмица трябва да се избягва удряне, тичане и скачане. Операцията обикновено е лесна и протича гладко. Признаците за операция на трета сливица включват голяма трета сливица, проблеми със задържането на носни секрети, нарушена функция на Евстахиевите тръби, както и чест или хроничен хрема и/или синузит.
-
Колко време отнема възстановяването след операция за отстраняване на трета сливица?
-
Колко дълго трябва да се спазва диета след операция за отстраняване на трета сливица?

и такива,които казаха ,че трябва да се махне.Седнах да почета,поразпитах лекарите и се оказа,че това израстъче е много вредно и дори с риск да рецедивира трябва да се махне.Уголемяването на 3-тата сливица спира притока на кислород към мозъка и се получава недостиг и не добро уросяване.Вседствие, на което детето започва да изостава в развитието си спрямо връстниците си.Надявам се с този аргумент да убедя всички,които се чудят дали да чакат или да действат 

Някои има ли повече информация, свързана с тази "трета сливица" ?
, както се изрази......сега се възстановяваме.