Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 898
  • 2 805
# 1 680
Здравейте , аз съм нова тук и се надявам да ми отговорите на няколко въпроса , ако сте се сблъсквали с този проблем .
Детето ми е с бактериална инфекция "Златна стафилококова бактерия" . Нос , очи ,гърло пълна програма. Много се измъчи милият вече му писнаха всички лекарства .
Разбрах , че има ваксина за тази бактерия "АНАСТА" някой знае ли нещо повече?
Не знам трябва ли да му я поставим ?
Виж целия пост
# 1 681
прочети темата за Анаста и ще ти стане ясно Peace
Виж целия пост
# 1 682
по-добре недей.лоши отзиви има за нея Confused
и моето има същата бактерия в нослето,лекувахме с бактробан.
поне за сега няма,но педката каза че е почти невъзможно да се "утрепе" ooooh!
има няколко венозни АБ,много силни и посхема се вливат,но те са за краен случай.
Виж целия пост
# 1 683
Здравейте , аз съм нова тук и се надявам да ми отговорите на няколко въпроса , ако сте се сблъсквали с този проблем .
Детето ми е с бактериална инфекция "Златна стафилококова бактерия" . Нос , очи ,гърло пълна програма. Много се измъчи милият вече му писнаха всички лекарства .
Разбрах , че има ваксина за тази бактерия "АНАСТА" някой знае ли нещо повече?
Не знам трябва ли да му я поставим ?
МРСА? MRSA ли е точния изолат?
Виж целия пост
# 1 684
Здравейте , аз съм нова тук и се надявам да ми отговорите на няколко въпроса , ако сте се сблъсквали с този проблем .
Детето ми е с бактериална инфекция "Златна стафилококова бактерия" . Нос , очи ,гърло пълна програма. Много се измъчи милият вече му писнаха всички лекарства .
Разбрах , че има ваксина за тази бактерия "АНАСТА" някой знае ли нещо повече?
Не знам трябва ли да му я поставим ?
МРСА? MRSA ли е точния изолат?
недей я шашкай жената Confused
Виж целия пост
# 1 685
Здравейте , аз съм нова тук и се надявам да ми отговорите на няколко въпроса , ако сте се сблъсквали с този проблем .
Детето ми е с бактериална инфекция "Златна стафилококова бактерия" . Нос , очи ,гърло пълна програма. Много се измъчи милият вече му писнаха всички лекарства .
Разбрах , че има ваксина за тази бактерия "АНАСТА" някой знае ли нещо повече?
Не знам трябва ли да му я поставим ?
МРСА? MRSA ли е точния изолат?
недей я шашкай жената Confused
що бе ако не е МРСА могат да го изтребят просто трябва 10 - 14 дни курс. ако е .... ще трябват други методи. ама няма как да кажа...
Виж целия пост
# 1 686
Чут Чут, най-гадният момент е докато чакаш да свършат операцията, после при нас малката беше замаяна и си поплака около половин час, но мисля, че беше от объркване, а не че я е боляло чак толкова. Ние бяхме занесли една торба играчки,плюшени, кукли, понита и като ги изсипах на леглото, тя се разсея и поуспокои. Трябва да си спокойна, защото малките веднага надушват, че нещо ни притеснява. Аз също имах опасения за пълната упойка, но сега Криси е здрава  и вече две седмици е на градина и е без сополи, отити и други ужасии newsm68 newsm44
Наистина ли има ефект от това дърпане на ушите? За първи път чувам за такова нещо.
Виж целия пост
# 1 687
Вили в понеделник ще помоля Френгов за нова тимпанонезнам си кво ( тая дума никога няма да я запомня), ако покаже триъгълниците ще откажа операцията - тоест, дърпането ще има ефкет. Само искам да кажа, без да агитирам никого, че Вики спи по - спокойно от 4 дена, сополите са почти бистри вече и намаляват с огромна скорост. Но продължава да не чува
в едно съм сигурна - за сливиците дърпането помага, да видим ще помогне ли за ушите Rolling Eyes
а разрешават ли да се стои пред операционата, брат ми ме бъзика ( той е оперирал детето си 4 пъти и то сериозни операции, с часове Cry), че сега ще видя как живот се съкращава с 10 години за 1 час Cry
ужасна паника ме е налегнала, всички само ме питат, само акъл ми дават, защо едно не съм опитала, защо друго, защо трето, с което ме зкарват извън всякакви човешки нерви.
Най ме дразни, като започнат да ми говорят че не било толкова сериозно, че какво толкова - толкова деца са оперирани........ми мамка му, това си е моето дете, то ще легне под ножа и такива неща грам не ме успокояват. Трябва да съм ебати идиота, за да не ми пука и да спя спокойно следващите 5 дена Cry
Виж целия пост
# 1 688
МОЛЯ, НЕ ИЗМЕСТВАЙТЕ ТЕМАТА, КОЯТО Е "Третата сливица-лечение,мнения,репоръки"

Чут, не се допускат повече хора от единият родител. А и според мен така е редно. Има вируси всякакви и колкото по-малко хора има в отделението, толкова по-добре.
Не се притеснявай толкова за операцията, не  е нищо страшно. Не драматизирай и не говори много, защото хората около теб създават още повече паника. Изобщо не се съкращава живота за 1час. Не колят детето и ако оцелее-оцелее, а му помагат. Ще си съкратиш живота, ако детето трайно загуби слуха си. Операцията е толкова лека и бърза, всички сме го писали, че наистина не виждам защо се шашкаш толкова. Вземи се в ръце, че хабиш нервите си напразно.  Дано те треснах малко да се съвземеш  Laughing
Виж целия пост
# 1 689
Благодаря все пак за отговорите. Извиняваите, че Ви обърках темата!
Виж целия пост
# 1 690
Благодаря все пак за отговорите. Извиняваите, че Ви обърках темата!
не се тревожи Hugдоста деца с проблемна трета сливица ,имат и бактериална инфекция.така че не виждам с какво толкова ,СМЕ ИЗМЕСТИЛИ ТЕМАТА Confused
Виж целия пост
# 1 691
доста деца с проблемна трета сливица ,имат и бактериална инфекция.така че не виждам с какво толкова ,СМЕ ИЗМЕСТИЛИ ТЕМАТА Confused

ами прочети пак за проблема :

 

Детето ми е с бактериална инфекция "Златна стафилококова бактерия" . Нос , очи ,гърло пълна програма. Много се измъчи милият вече му писнаха всички лекарства .
Разбрах , че има ваксина за тази бактерия "АНАСТА" някой знае ли нещо повече?
Не знам трябва ли да му я поставим ?

и заглавието на темата Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

и ето този отговор
 
прочети темата за Анаста и ще ти стане ясно Peace

Нищо лично, просто питането не е за тази тема  Peace
Съгласна съм, че много от децата с УНГ проблеми си имат и бактериални инфекции, както и алергии.

Сисаписа, дано намериш отговор на въпросите си
Виж целия пост
# 1 692
еее, не, не мога да повярвам, че чак такава дребнавност може да се появи и то става въпрос за нов потребител все пак.
Момичета, моля ви се

 Peace
Виж целия пост
# 1 693
Чут Чут,с родата винаги е сложно Mr. Green Мисля, че се справяш страхотно, но наистина трябва да се поуспокоиш. Операцията не е сложна, нито дълга. Но нали е на собственото дете, няма как да не се притесняваш. Но ако се поболееш от страх, няма да помогнеш на детето Wink Изчакай резултата от тимпано... и тогава решавай, макар че аз не бих се колебала въобще. Криси беше с по-леки проблеми, но с баща й решихме да действаме, докато не е станало по-страшно. 
По принцип в Токуда има хубава чакалня, но ние си висяхме в коридора пред операционната и никой не ни изгони. А след това, двата часа преди да я качат в отделението, и двамата стояхме при детето. Все пак тя е малка и сестрите предпочитаха да сме там и тя да е спокойна.  Hug
Виж целия пост
# 1 694
Добър вечер на всички!Току що се регистрирах ,така че се надявям да правя нещата както трябвя и все някой да прочете това.Страшно много ,ама много сам притеснена.Дъщеря ми е на 2год. и от три дена е със страшно много подути сливици.Няма температура нито да кажеш че гърлото и е зачервено няма гной.....само оток.Правихме кръвни изследвания и всичко беше в норма.Личната ни предписа аугментин и вече има 4-ри приема.Единственото нещо което се е променило от вчера на сам, е че започна разтройство.През ноща хърка много плашещо и аз от притеснение не мога да спия.Някой има ли идея за какво става въпрос...или да има опит с подути сливици?Според личната проблема не е в третата сливица...но това хъркане.Другото което се случва ,е че се поти страшно много.Тя по принцип не се поти но сега е като изкарана от ваната.Може би се притеснявям твърде много но тя ми е парво дете и все още нямам много опит с болести /за което се радвам/.Надявам се някой поне с опита си да ме успокои! Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия