Февруарските кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило!

  • 21 401
  • 290
# 180
Добро утро милички   bouquet
Честити на всички с хубави новинки.
thedragonbg взех си капките за нос и сега съм малко по добре Изабелка и тя ми беше написала разни нещица от които се възползвах и сега да чукна на дърво се чувствам вече малко по-добре след 4 дневни адски болки в гърлото, ужасна хрема - сълзи, сополи, но пък ми се появиха и на мен контракции, може би е от ужасното кихане и напъване   #Cussing out Благодаря ви момичета  Heart Eyes
Аз да ви се похваля не мога да се стърпявам повече с пазаруването, дано Господ е с всички ни и пази нас и нашите бебоци, взехме си и количка и столче за кола, по късно ще ги снимам и ще ги кача при бебешорническите придобивки. Сега малко ще мирясам може би и започвам с дрешките, бибите и всичко останало, че...... така ме сърбят ръцете, и после ще бременеем спокойно и ще чакаме малкото същество.
За името и ние сме се спрели на Андреан, на баба си Ани, тоест на свеки, заслужава жената. Никой не ме е принуждавал да кръстя детето си на него даже не са ме и питали, аз веднъж споменах и тя ми вика - ти си майката, ти си го носиш и раждаш да сте живи и здрави кръстете си го както искате. Извинете ме, не искам да засегна никого, но какво значи "трябва да го кръстя" ако името не ви харесва или мислите, че на детенце няма да му харесва след време.
Чао засега от мен аз отивам на фризьор да се подстрижа и боядисам  Flutter
P.S. Момичета весело изкарване на срещичката и очакваме снимки.
Виж целия пост
# 181
Здравей те и от мен!
До преди една седмица и аз ходех на работа. аз работа на вън а сега е студено и не искам да рискувам
да се разболея. Но вече ми е скучно добре, че е форума.Ходила сам на борсата,там е нещо шивашки цех,
с магазинче.Аз обаче се колебая дали да пазарувам, Не е ли още рано?
някои да ме подсети къде е ул. Триадица ,че не се сещам .
Виж целия пост
# 182
Здравейте и от мен!Aз тези дни само ви чета и не съм писала,но и аз се разболях и вече 3 дни пазя леглото IllМного кашлям и се притеснявам това да не навреди на бебка,само се надявам по-бързо да ми мине.
Мери,честито розово щъркелче!
Честити нови придобивки и добре дошла на новата мама в отбора!
За имената да си кажа и моето мнение:щом не искате да кръщавате бебчо на някой от бабите и дядовците,не го правете,защото името зи остава за цял живот и мисля че родителите трябва най-вече да го харесват.Моят син го кръстихме на свекърва ми,но просто защото така решихме с мъжа ми и мето хареса и на двамата,тя се казва Пепа,а малкия е Петър.Сега бебката сме решили да я кръстим на моята майка,но не сме избрали окончателно име все още.
За дрешките,и аз имам много от баткото,но вече си взех комплект за изписване и още няколко розови сладурски дрешки,сигурно и още ще купя по-нататък.Не че толкова имам нужда,ама мерак smile3503
Взех си вече и столче за кола,кенгуру и още един куп джунджурийки.За накрая ще оставя само количката и кошарата.Така като пазарувам малко по малко не ми се отразява толкова на финансите Simple Smile
Весел уикенд на всички и бързо оздравяване на болните мами,че наистина е много гадно Sad
Виж целия пост
# 183
Здравейте, мацки!
Болните да оздравяват и честито за новите придобивки! Точно за да огранича контактите си с кихащи и кашлещи спрях да работя. По- скоро реших да не се връщам на работа след краткия ми престой в болница заради кървене. Работя с хора и съм постоянно права.
Относно имената, в по-стара тема бях написала и мотивите ми защо "трябва" да го кръстя точно с Т. С риск да се повторя ще кажа пак. Винаги съм мислила, че АЗ ще си кръстя детето с име, което на МЕН ми харесва. Е да обаче това дете не е само мое. Когато се роди дъщеря ми предлагах винаги такива, започващи с буквата на МОЯТА майка. От мъжа ми не съм чула нито една дума против или да изяви претенции детето да е кръстено на никой или на неговите родители. Сега, когато чакаме второ, би било меко казано гадно от моя страна да искам името да е на никой. Не, че ще ме убие, но аз се чувствам морално задължена да уважа и него и родителите му. Нямам нищо против баща му в случая, даже него повече го уважавам, просто с тази буква избора е по-малък. Това са моите мотиви и се извинявам ако ви отегчавам.
А сега да се оплача и за килограмите  Embarassed. Независимо, че от 24.10.2007 съм на диета, ами пустите му килограми пак не ме подминават. За 10 дни пак съм 1.5кг. отгоре и до тук станаха към 10.5 отгоре  #Crazy. Направо не е истина! Като си представя колко време има още и лошо ми става. А като ми се скара и доктора съвсем се депресирам...
Виж целия пост
# 184
Мери, много се зарадвах за розовото ти щъркелче.    Hug
Болните мами да се оправят бързо пожелавам.
Честити придобивки на всички бебоци.

Хубава събота вечер!
Виж целия пост
# 185
Днес поставих маратон по ходене пеша и пътуване в градския транспорт. Самичка съм и не можех да разчитам да ме возят, а се налагаше да кръстосвам града заради няколко срещи. Накрая вече почти се тътрех пред Халите и на светофара, докато се чудех дали ще успея да се закандилкам отсреща за оставащите осем секунди, една тъпачка буквално ме изтласка, мърморейки: "Кво го крепиш тва шкембе, ма." Леле, как избеснях newsm61. Сигурно са ме чули до НДК как крещя newsm61. За компенсация за изразходваните нерви си купих три мекички суичъра XL и XXL. Между другото има ли някакви специални плътни чорапогащници или клинове за бременни? Нормалните вече ми стягат и не се чувствам удобно с тях, а това ме ограничава да нося само панталона, с който в скоро време ще ми е студено.
Виж целия пост
# 186
Puhka миличка, опитай се да не си го слагаш на сърцето - хора абсолютно лишени от възпитание колкото искаш! С нервите само ще си навредиш на теб и на бебето. Пропускай си ги тия реплики покрай ушите и да не ти пука. А за чорапогащниците - нищо не съм чула.
Да ви кажа - днес вече съм по-добре. Даже излязохме малко на разходка с Вики, за да не изпуснем последното "хубаво време", нали го дават да се развали и да стане студено! Брррр.... Поразходих добре тумбака, но важното е че съм свежа.
И да ви се похваля какво измайсторих на госпожицата, е, не е първа хубост, но бива като за сефте:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=186982&photo=8
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=186982&photo=9

 Embarassed
Виж целия пост
# 187
олееее,Puhka,аз ако бях както ми е нервно през повечето време,казвам ти хващам я за косата и я влача километри.ужас.много се ядосах като прочетах сега smile3515 smile3512.то всичко се връща нали знаеш smile3521
Виж целия пост
# 188
Здравейте аз съм  vpetrova терминът ми е на 12.02.2008.Много се вълнувам ,защото ми е първа бременност.
Виж целия пост
# 189
Puhka, хората са станали страшно брутални и вече няма никаква толерантност към бременните. а времената бяха други... Sad
Аз преди около 2 седмици ми се беше разхлопало яко сърцето и се бях запътила към Пирогов. Валеше дъжд и беше към 9.30 сутринта, време в което е почти невъзможно в нашия квартал да си вземеш такси. Накрая дойде един, спря, аз отворих вратата и той като  ми видя тумбака се разкрещя "затваряй врата веднага " !  И аз му казвам "Моля ви, лошо ми е, закарайте ме до пирогов, виждате какво ми е положението". На което реакцията беше "Казах веднага затваряй вратата МА" ... Половин ден плаках от нерви и безсилие, а не се чувствах добре за да си подкарам колата...та така...в София се напълни с измет и простаци. Разбирам ти чувствата, и въпреки, че от простаци друго не може да се очаква и това ни е ясно на всички, пак си боли от такова отношение...

vpetrova, добре дошла! знаеш ли вече пола на бебока?
Виж целия пост
# 190
знаете ли момичета,че най невъзпитани те са тези ,които парадират за възпитание,тоест пенсионерите.
Качват се в трамвая и се ръгат да седнат. Просят си място"стани да седна,че съм стара"  бременните не са с предимство.после защо е ниска раждаемостта
когато бях в 4тя м. се разболях,беше ужасно ,затова който е болен да иде на лекар.Бързо оздравяване.
Виж целия пост
# 191
Включвам се само за минутка че ще излизаме тази вечер.
Бургаски мами, поморийски или от региона СРЕЩА: Утре 04.11 неделя в 18.30 в пицарията на книжарница Хеликон - до паметника Альошааааааа. Ако някой не знае да ми пише на лични
Запис за сега на balena, vivi vivi, mery i rosi_bosi. И Илианка (еле0нора) разбира се. Sorry мила Sad
Хайде мамчета - размърдайте коремчета утре Simple Smile
Виж целия пост
# 192
Роси, а без мен накъде ????
Виж целия пост
# 193
офффф и на мен много ми се идва на бургаската среща ама няма да има с какво да се прибера после,моя мъж няма книжка апък баща ми няма да го има.до поморие не ми се дават пари за такси Sad.пак ще гледам да уредя нещо ако мога Confused Tired
Виж целия пост
# 194
Добре дошла vpetrova! Лека и красива бременност! Много е хубаво че се вълнуваш, и да знаеш че няма значение дали е първа, втора, трета или пета бременност, вълнението е едно и също Hug
Пухкалино какво да ти кажа, такива са хората вече Tired Не си го слагай пиле, жалко че си се натоварила така днес.
Болничките ни да оздравяват бързо!  bouquet
Бубето гледам те на линия, как са момичетата? Ех, много ти се радвам да знаеш, Ива ми беше с близначка до края на 3 месец, но я загубих и никога няма да я прежаля, особено каквото богатство ми е Ива, де да беше по две  Heart Eyes
Аз днес съм нещо отпаднала, ставам да оправям Ива за лягане и май лягам с нея и аз, то такова подтискащо време днес че ако ме беше питал някой да не бях ставала от кревата цял ден. Харесах си и яке днес, честно казано е малко, късо и право, не е като за бременни, но много го харесах и смятам да си го взема. Ще го нося разкопчано в не много студените дни, с дебел пуловер и шал отпред  Simple Smile В понеделник мама идва и ще ми вземе и ботушите, много се кефя на нови придобивки.
Мацки пускайте линк като качите нещо в албума ни, да зяпаме по лесно останалите (айй к'ъв мързел съм станалааа Blush)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия