Февруарските кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило!

  • 21 401
  • 290
# 195
Среща на Софиянки и околностите
8 ноември 2007 г. четвъртък ,  Пицария Дон Домат 3  ,  ул. Триадица и ул.Веслец
19.00 ч.


alina_si
GALADRIEL
anita7
evelinar
Jesika_fresh
denil
ephrossina



thedragonbg много ми харесва шапката, а принцесата под нея - нямам думи - голяма сладурана пу,пу, да ти е жива и здрава! Simple Smile

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 196
За утре май се заформихме 5-цата от обичайните заподозрени  smile3503
Лека и спокойна вечер пожелавам на всички.
п.п Варна, днес ви бях на гости, голям студ, умрях направо, още не мога да се стопля...Ох, друго исках да кажа, раздаваха рекламни брошури на Zara. Някой може ли да ми каже къде се намира. Адреса е бул. Княз Борис I 51.  Благодаря ви newsm03
Виж целия пост
# 197
balena Оutlet Zara имаш впредвид най-вероятно.Два са магазините  срещу х-л "Черно море" и другия е на втория етаж от Пикадили "Чаталджа", там има и  МОТТО. Днес ходих на този който е в Пикадили "Чаталджа" , там пропуснах да добавя има и outlet Zara baby, взех няколко камизолки и едно панталонче за бебка, а от Биг Шоп пантофи или нещо такова  newsm78 олеле вече съм ги забравила как изглеждат бебешките неща и как се казват EmbarassedНаправо им завиждам на мамите дето имат малки деца и от тях ще ползват туй-онуй Wink Едно парцалче не съм оставила от Калоян, всичко е раздадено по приятелки и братовчедки...Всичко трябва да купувам отново, то голямо пазаруване ще падне, аз съм на никаде още...

Болните да оздравяват бързо, че лошо им се пише  Laughing Пазете се , че времето е много гипаво Wink
Puhka ама ,че гадост...да се чудиш с хора ли живеем или сме в джунгла някаква newsm78

Виж целия пост
# 198
Добре дошли на всички нови мамчета !!!newsm51 Пожелавам им от все сьрце лека щастлива бременност .На болничките - бьрзо оздравяване . На пухка ще и кажа само ,че и на мен  ми казваха, че се тьркалям   Joyсьс  дьщеря ми - културата и вьзпитанието на някои хора липсва ,ти просто не обрьщай внимание !!! fiuuuuuu Да-купуването влияе отпускащо -от личен опит го знам и аз newsm71  Мери   Embarassed много ти благодаря за радостта и вниманието което си ми отделила Мисля че няма думи на света ,сьс които да изразя тьгата и усещането ,което изпитах  след като разбрах повече за  теб, но по всичко личи че си толкова силна и борбена личност -така че предполагам ще се справяш сьс живота!!! А и тук-няма човек  ,които да не те харесва и си полезна винаги и на всички blahblahПо повод на якето-и аз си купих едно  което ще нося може би още 1 месец  после -отворено cold сьс шал   Laughing Почивай си по-често а и аз отивам да си полегна  smile3524 -понякога ме заболява крьста но нормално е....... Лека нощ на всички    love001
Виж целия пост
# 199
Здравейте бъдещи майчета,
публикувала съм една обява за 60 лв. включваща много ( по списък) бебешки дрешки, кенгуру всичко за 60лв. Която мама се интересува може да погледне!!!
Поздрави и леко бременеене!
 
Виж целия пост
# 200
balena Оutlet Zara имаш впредвид най-вероятно.Два са магазините  срещу х-л "Черно море" и другия е на втория етаж от Пикадили "Чаталджа", там има и  МОТТО. Днес ходих на този който е в Пикадили "Чаталджа" , там пропуснах да добавя има и outlet Zara baby, взех няколко камизолки и едно панталонче за бебка, а от Биг Шоп пантофи или нещо такова  newsm78 олеле вече съм ги забравила как изглеждат бебешките неща и как се казват EmbarassedНаправо им завиждам на мамите дето имат малки деца и от тях ще ползват туй-онуй Wink Едно парцалче не съм оставила от Калоян, всичко е раздадено по приятелки и братовчедки...Всичко трябва да купувам отново, то голямо пазаруване ще падне, аз съм на никаде още...

Болните да оздравяват бързо, че лошо им се пише  Laughing Пазете се , че времето е много гипаво Wink
Puhka ама ,че гадост...да се чудиш с хора ли живеем или сме в джунгла някаква newsm78


И аз така никакви дрехи не пазя от щерката,но ако е момче не мога да го обличам в розово LaughingЕдна приятелка ми даде две торби с дрешки,а другите ще си ги купувам.
Виж целия пост
# 201
Добро утро поспаланки  Simple Smile или бъркам нещо сигурно всички са се издухали да гласуват Laughing
Добре дошли на новите тумбаци  preggo
Толкова ми е мързеливо и неделно, че смятам да си прекарам деня по пижама...пред компа и TV-то, освен ако не се обади някой за хайтене  Wink никога не се знае нали  newsm78
жаси трябва и аз да се огледам за някоя приятелка родила последните 3-4 години Wink дори се сетих за една братовчедка дето има момченце на 1.5 г. Да взема да и се обадя тези дни а? Предполагам ще има и доста подаръци да не прекалявам с пазаренето от сега. Confused
Виж целия пост
# 202
Добро утро!
Да се разпиша, че отивам на оглед за количка и легло, после ще докладвам. Mr. Green
Добре дошли на новите мами и хубав ден от мен! Hug
Виж целия пост
# 203
Здравейте на всички тумбачки  Hug
Честито на тези с добрите новини и добре дошли на новите мами   bouquet
Записвам се и аз за софийската среща
Пухка и Суит Кис страшни  идиоти са се наъдили по улиците #2gunfire...положението е драгично  ooooh!
Относно сънищата :Преди два месеца сънувах ,че раждам момченце и то вече може да говори и да се храни само с всякаква храна...много странно  Crazy
А относно имената и аз съм в дилема...дали да е на татко или на себе си.Моя човек няма особени претенции...аз му казвам какво съм измислила и той нищо не казва...само ако е твърдо НЕ,опищява света  #Crazy

Прави ми впчатление ,че бебчо като стане събота и неделя се скъсва да шава и рита иначе почти никакъв го няма...И на него не му се ходи на работа  Joy
Айде много целувки и прегръдки по тумбачките...А и честито на тези,които са вече в седми месец/на мен ми остават 2 дни  Grinning  /
Виж целия пост
# 204
Добро утро и от мен.
Аз днес работя и докато ви прочета...
Добре дошли на новите мамчета. Честито за добрите новини и новите придобивки. Болничките да оздравяват.
Относно среща на варненки ние скоро се събрахме но на мен не ми пречи пак  Mr. Green . Нека Лейди да оздравее. Другите какво ще кажат? Аз нямам претенции стига да е след  17:00, че още работя. Още не съм се наканила за болничен но няма да изкарам още дълго на работа...а в нас така и не сме се решили да си пуснем нет и ако изляза в болничен мнооого ще ми липсвате. Ох всички толкова ви обичам като семейство сте ми   bouquet
Айде чао от мен и приятна почивка на всички
Виж целия пост
# 205
Среща на Софиянки и околностите
8 ноември 2007 г. четвъртък ,  Пицария Дон Домат 3  ,  ул. Триадица и ул.Веслец
19.00 ч.


alina_si
GALADRIEL
anita7
evelinar
Jesika_fresh
denil

ephrossina
zuzulina
st_eli

Виж целия пост
# 206
Здравейте и от мен Hug не съм писала скоро,

добре дошли на новите майчета!
На Мери   bouquet  за безценната информация, която споделя с нас.
За покупките за бебка, още нищо не съм взимала  Embarassed мисля към януари да свърша тази работа.
За срещата и аз съм за!

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 207
Момичета този вирус ще ми вземе силите. От сряда се мъча така и всеки ден по зле става Cry ГП то май беше прав, че ще ме държи една седмица. Не ми стигаше адската болка в гърлото, ами от снощи имам и бонус запушен нос течащ като река. Не съм спала цяла нощ, изобщо не мога да дишам и постоянно кашлям, защото нещо ми пречи на гърлото. Топъл чай, гаргара и т.н. ме облекчават огъня в гърлото ми за половин час и след това мъките започват наново. От парацетамола никакво подобрение не виждам освен че ми минава главата, но нищо повече:(. На всичкото отгоре, понеже живеем в къща и спалнята ни е на втория етаж преди малко докато слизах надолу се хлъзнах и така се изръсих по дупе по тези стълби, че за миг ми причерня пред очите. Не ми се мисли какво можеше да се случи. Радва ме единствено бебока който продължава да си ритка и с това ми показва че е добре. Винаги внимавам по тези стълби, но в момента съм толкова замаяна, че ето за малко да стане белята Cry
Ами това е, поне се оплаках.
Поздрави на новите майчета и ако някой се сеща за лекове за гърло и нос да пише, че не издържам вече.
Пазете се момичета, сега разбирам и усещам какво им е било на всички, които минаха през този ад. Толкова зле не съм се чувствала последните 5 години сигурно.
Лек ден на всички и се пазете от кихащи и кашлящи защото наистина много тежко се преживяват тези вируси.

Снощи сънуваш, че имам вече бебе и то е момиченце??? И се сетих за Мери:) Да не ме сполети нейната съдба Wink
Виж целия пост
# 208
Здравейте !
Кой гласува вече?Аз още не съм ,ще ходя по късно.javascript:void(0);
Днес ме мързи страшно много.до късно се излежавах днес.javascript:void(0);
И на мой та, бебочка много и хареса,не-спря да мърда.До оня ден ,не мърдаше много а днес я усещам добре.javascript:void(0);
А и днес компа ми е скапан.javascript:void(0);
Виж целия пост
# 209
Бургаски мами, поморийски или от региона СРЕЩА: Днес 04.11 неделя в 18.30 в пицарията на книжарница Хеликон - до паметника Альошааааааа. Запис за сега на ele0nora, balena, vivi vivi, mery i rosi_bosi. Обичайните заподозрени, както каза balenka. yzydka e в софия и има извинителна причина Simple Smile
Хайде останалите - много сте несериозни newsm12
Всички са добре дошли  wavey preggo newsm22
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия