Февруарските кореми вече са големи, а и всяко бебче мило тайната си е разкрило!

  • 21 401
  • 290
# 225
Добро утро на всички мами февруарки  WinkМного  ми е заспало днес и този дъжд Wear Umbrella ме приспива допълнително  ConfusedПак ме домързя да отида на работа  Embarassed и ще я карам на телефонна и  интернет любов с колегите Wink
Абе, само аз ли не мога да спя спокойно вечер?  Thinking Моля споделете! Постоянно се въртя , като шило, ту на ляво, ту на дясно, намествам си възглавницата и други щуротии, ставам  до WC, чета и т.н. Едва към 3-4 часа заспивам и после към 8 се будя Rolling Eyes Тези хормони ще ме подлудят вече #Cussing outОн да идва този февруари, че да дойда на себе си  Simple Smile
Виж целия пост
# 226
Здравейте и от мен,момичета.
Уикенда ни беше доста забавен и непринуден. Съботата обикаляхме насам-натам с детето, а в неделя ходихме до Пловдив с таткото. Бяхме с приятели с новата кола на баща му на момчето, изкарахме си супер, хапнахме и се разходихме по главната улица.
Бебка си кротуваше в корема ми, не й дойде в повече пътя.

Дано ни е много положителна седмицата Hug
Виж целия пост
# 227
Здравейте момичета!
Току-що се връщам от ЖК - е много ме ядосаха 1 #2gunfire Нещо са ми объркали данните от миналия месец, не иска да ми пуска кръв и урина, защото видиш ли имали сме право на два пъти сами и други глупости! #Cussing out Замислям се дали да не го сменя newsm78 Вие доволни ли сте от вашите доки по ЗК. Препоръчайте някой в София.
Да се оплача снощи много ми се виеше свят - нямам апарат и не можах да го измеря! Тази сутрин беше добре - 120 на 80 или 90, не запомних! За ниско кръвно, ясно - винаги съм била с ниско и знам как се "лекува", но ако е високо! Не посмях и не взех нищо! Дано не се повтори! Мисля утре да отида и сама да си пусна кръв и урина, защото може да е от хемоглобина, пък и нали ми се подуват пръстите и глезените! Извинявайте, че ви занимавам с моите главоболия, но ви чувствам много близки иначе!
За срещата още не знам дали ще мога да дойда! Щом разбера веднага ще пиша!
Честити щъркелчета и придобивки на всички, болните бързо да оздравяват! Добре дошли на новите мами!
Виж целия пост
# 228
puhka благодаря ти сега ще разгледам и там .Кьде е  снимката сьс биберона  smile3504
Виж целия пост
# 229
Здравейте и от мен,

отдавна не бях писала но не спирам да чета  Simple Smile. При мен нищо ново, корема ми е порастнал още, а когато се теглих не ме показва повече кг , което ми се стори много странно. Обяснявам си го с това, че може би отслабвам от други места, знам ли  newsm78.

Броя дните до края на годината, за да мога най-накрая да излезна в болничен и да си пазарувам за бебчо.

Ако някой може да ме посъветва какво да правя , попаднала съм в много смешно положение. По принцип не съм суеверна , и не вярвам  много в бабешки поверия,но откакто разбрахме , че чакаме момченце, мъжът ми не ми дава да се подстрижа заради едно глупаво поверие, че мога да  отрежа см от пишлето на бебето . А толкова искам да си направя една прическа , така съм си я харесала и незнам как ще дочакам още 3 месеца. Наистина много смешна ситуация.

поздрави  и  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 230
Здравейте, включвам се и аз да следя темата, макар че до утре сигурно ще има нова. Развалиха ми се едновременно компютъра и мобилния  #Crazy , компа днес го оправиха, но телефон ще трябва да се купува нов.
Виж целия пост
# 231
Здравейте и от мен днес.
Брей, толкова много сте изписали за 3 дни, че не мога да ви изчета цял час.
Първо да се запиша за срещата - не се сещам къде се намира,но ще се оправя.
Добре дошли на новите мами- щастливо и безпроблемно бременеене, сигурна съм,че при нас ще ви хареса Hug
Сега да ви се похваля - в петък и събота падна голямо пазаруване.С майка ми купихме почти всичко за бебка  Heart Eyes Бях си направила едно списъче и в общи линии се придържах към него.
Купихме 6 горни комплектчета, бодита,ританки,комплект за изписване - страхотен е ......абе най добре да се опитам да ги кача при снимките(голям съм абориген с компютъра,но ще хвана татито да помага)
При мен всичко е нормално - освен,че тумбака ми расте с часове, а съм качила само +6кг.
На всички болни пожелавам бързо да се оправят, а на здравите мами - да се пазят, че става много студено....
Виж целия пост
# 232
Айде още една загубила се мама да се отчете  Simple Smile
Аз голяма дума казах че се оправям, продължих да вдигам температура, слушаха ме гледаха ме и не можаха да разберат от какво  ooooh! скрита инфекция и последната надежда беше антибиотици, само дето ми казаха че и за тях съм била закъсняла  #Crazy , че докато подейства успявахме да свалим температурата с течен аналгин. Това е на кратко. Днес е последния антибиотик, утре вече съм на работа. Преборих се, само се моля да не съм навредила много на бебо  Praynig
Бегло разглеждах какво сте писали, трудно ще наваксам, но се опитвам  Laughing Добре дошли на новите мами, лека бременност и от мен  Hug
Тъй като много ценна информация минава от Мери, а и от другите мами, особенно за ражданията покрай лежането вкъщи  Mr. Green ми дойде идея да си направим една поща в АБВ и вътре да вкарваме като текстове всичко ценно, после по лесно ще си намираме ако ни трябва някаква информация  Grinning Само предлагам, ако сте ЗА ще я задействам и без това ще се рова назад да прочета подробно какво съм изтървала и мога да вадя Wink
Благодаря на всички със закъснение които ми отговориха за коластрата  bouquet
Виж целия пост
# 233
Тъй като много ценна информация минава от Мери, а и от другите мами, особенно за ражданията покрай лежането вкъщи  Mr. Green ми дойде идея да си направим една поща в АБВ и вътре да вкарваме като текстове всичко ценно, после по лесно ще си намираме ако ни трябва някаква информация  Grinning Само предлагам, ако сте ЗА ще я задействам и без това ще се рова назад да прочета подробно какво съм изтървала и мога да вадя Wink
Аз съм много ЗА.  Peace
Даже оня ден си копирах нещо за кърменето, че после като ми потрябва да ми е под ръка. Дали не може да станат на текстови документи и да ги качим някъде, но и с пощата става, важно е да не се губи информация.  bouquet
Виж целия пост
# 234
Тъй като много ценна информация минава от Мери, а и от другите мами, особенно за ражданията покрай лежането вкъщи  Mr. Green ми дойде идея да си направим една поща в АБВ и вътре да вкарваме като текстове всичко ценно, после по лесно ще си намираме ако ни трябва някаква информация  Grinning Само предлагам, ако сте ЗА ще я задействам и без това ще се рова назад да прочета подробно какво съм изтървала и мога да вадя Wink
Благодаря на всички със закъснение които ми отговориха за коластрата  bouquet
И аз съм много "ЗА"!
fff, това е много нелепо за подстригването! Тези мъже съвсем са полудели, то не че и ние в момента сме с всичкия си, но те пък съвсем Joy Моят пък се е притеснил за секса- да не повредим нещо бебка, да съм питала доки! Казвам му, споко бе човек, няма проблеми, той не ти питай! Мъже!
Виж целия пост
# 235
zvezdobroyka, хихи  да , явно ще си ходя със старата прическа още 3 месеца. Но мъжката гордост е много важна  Joy
Виж целия пост
# 236
Здравейте майчета!Как сте в днешния мрачен, дъждовен и студен ден?На мен ми подхожда на настроението, днес мъжа ми заминава  в София за 2 дни  и  аз оставам самичка.Добре ,че сте вие да се разтоварвам  малко с вас.Да ви се похваля, най-накрая си купих панталон, т.е дънки.От магазина на Блага Благоева имаше доста намалени моделчета и си харесах едни много хубав син цвят и са мекички.Само трябва да изчакам 1 седмица , за да ми ги направят с платка за бременни.По принцип всеки един панталон ,които си харесаш могат да ти го направят с платка за бременни безплатно.Имаше доста моделчета  панталони , джинси , седем осми панталони, а даже имаше  поли, които са си направо с такава платка.Така , че някой ако се интересува  може да разгледа.Купих си и няколко тунички  и блузончета от "Дика ", има доста интересни неща които не са скъпи .
Пухка, не се връзвай на хорската простотия,въпреки, че и аз доста често го правя.Мери , честита принцеса .Все така продължавай да ни даваш съвети , ти си нашата ходеща енциклопедия.
Добре дошли на новите момичета.Благодаря, че сте ми сложили щъркелчето.
Момичета , като гледам вашите бебоци са по 800гр, че даже и над килограм , а моето бебче в 25 г.с. беше 630гр.Според вас нормално ли е ?Въпреки, че доки каза, че всичко е наред.
Някой беше питал за чоропогащи за бременни, проверете в магазините за бременни , аз там бях  гледала.
Виж целия пост
# 237
Ако някой може да ме посъветва какво да правя , попаднала съм в много смешно положение. По принцип не съм суеверна , и не вярвам  много в бабешки поверия,но откакто разбрахме , че чакаме момченце, мъжът ми не ми дава да се подстрижа заради едно глупаво поверие, че мога да  отрежа см от пишлето на бебето . А толкова искам да си направя една прическа , така съм си я харесала и незнам как ще дочакам още 3 месеца. Наистина много смешна ситуация.
поздрави  и  Hug Hug Hug

Да бе да. Мъжо ти е полудял съвсем, а може някой да му е промил мозъка. Прави си каквото искаш на косата, защото аз бях станала от това глупаво поверие като вещица в главата. Аз не съм суеверна за неща, които незнам. Жалко че ми го казаха и цялата бременност ходих неподстригана ooooh!
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета!
За подстригването - с Благун точно 4 пъти се подстригвах и пишката си му е на мястото, при това не е никак лош размер. fff , кажи го това на мъжа ти и го подсили с това, че най-вероятно е модерен човек, живеещ в 21 век и едва ли се връзва на бабини деветини!  Wink
Аз пък най се нервирам на това за хапването и за опитването на храна. Не винаги ми се яде, пък и не смятам за редно да се тъпча къде с каквото видя. Пък някой път някоя приятелка като ми заговори за ядене и като ми каже да си оближа ръката направо побеснявам. Досега гордо мога да заявя, че нито веднъж не съм го направила. Все още нямам и червен конец, но може и за раждането да се сдобия с такъв, ако бабите пак ме помолят много мило. Благун също няма червен конец. Макар че това от всичките глупости е най-безобидно.
Лейди, оправяй се по-бързо!  Hug
Звездобройка, май навсякъде ЖК не струва особено. Аз затова разчитам от там да си пускам само изследванията.
Днес си взех микробиологията, според докито е отлична, но аз не хващам вяра, особено след като отзад прочетох разни неща, които не ми харесват. След малко се обличам и ще ходя да взема Нинка от работа (тази вечер сме на театър) и ще й я покаже и чак след това ще се радвам. След миналата седмица този лекар по никакъв начин не може да спечели доверието ми.
Евил, и аз спя лошо, сигурно защото сега съм си дала пълна почивка и не съм толкова уморена.  newsm78
Лека вечер и много  Hug!
Виж целия пост
# 239
Звездобройка, май навсякъде ЖК не струва особено. Аз затова разчитам от там да си пускам само изследванията.

И аз така, но нещо и тях не ми ги пуска! #2gunfire #Cussing out
Момичета, а на вас случвало ли ви се е да ви се вие свят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия