Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли консумацията на кисели и пикантни храни да предизвика контракции?
-
Какво да правя, ако първата страница се счупи?
-
Какво мога да очаквам по време на раждането със спинална анестезия?
-
Как да се справя с ревността на по-голямото ми дете към новороденото?
-
Как да се подготвя за раждането и какво трябва да купя предварително?

За депресията - нормално състояние е по принцип, стига да не е в крайности. Аз си спомням, че с Ивета първите 1-2 дни вкъщи не бях на себе си от мъка, страх и отчаяние. Добре, че бързо мина тогава, но сега, при тази бременност по принцип не се чувствам толкова стабилна психически, та малко ме плаши каква ще съм след раждането!
тук съм и сме 2в1, ........... малко ме понаболява кръст и ми е стегнат корема, пък ....................

Така, че ще се мъча още.
мина.
Ама дали да не вземем да правиме клякания или коремни преси или нещо друго, като по-усърдно
?
и дано утре има вести за нови бебоци.