Първокласници /11/

  • 26 100
  • 288
# 150
При нас безплатните закуски са или баничка, кифла, опакован кроасан, или сандвич от две филийки с маргарин, сирене или кашкавал, малотраен колбас или шпек и краставичка. Пресни са и детето в повечето случаи ги яде, а връща закуската от вкъщи, когато не ги хареса ги носи вкъщи и  виждам, че изобщо не са лоши. Напитката е: мляко, чай или чаша натурален сок /кайсия или праскова/. Аз също се притеснявах, че им дават от ония гадните сокчета и ходих да проверя - сока е натурален, от кутиите по литър и им го разсипват по чаши.   Peace
Виж целия пост
# 151
bendji2710 вие сте за завиждане на фона на останалите.
Виж целия пост
# 152
Не са кой знае кво...тестени закуски или сандвич, но поне са пресни и децата ги ядат. Аз предпочитам да доплащаме, но да получават плодове или нещо готвено от стола, но...
Виж целия пост
# 153
Здравейте, мами! И ние сме първокласници. В началото беше трудно с домашните, но сега свикна като че ли. Има голямо желание, ама се чудя до кога...
Закуски слагам в раницата, не ни дават.
Най ни е трудно писането на разни ченгели, а един път даже без домашна го пратих. Беше се упражнявал толкова много, но в официалната тетрадка така и не намери смелост да пише. Каза на госпожата, че съм забравила да му сложа тетрадката. Така, че започнахме с шмекериите от началото. Но го предупредих, че трудно би се повторило.
А пък физическо изобщо не играят.  newsm78
Поздрави!
Виж целия пост
# 154
Здравейте мами на първокласници Hug
И ние вече сме на училище от миналия петък. Определено ми се струва Thinking, че препускат по материала. Ако имат за деня 2 часа Бълг. език са взели 3 странички от тетрадката с ченгелите. Crossing Arms После вкъщи освен домашните дописваме и останалото от час. Освен това им раздадоха още упражнителни тетрадки и сборник по математика  и бълг. ез. Така пишем домашни на 2-3 места по един предмет.  Tired
Аз съм в къщи с бебето и не съм я пуснала на занималня засега. Не знам дали там ще се справя госпожата по-добре, но определено на мен ми коства доста нерви дакато я накарам да седне и да си пише домашните. Тя е везни - много е разсеяна. Пише един ченгел и става, мисли за нещо друго, закача се с брат си, после пак докато се намести удобно на бюрото... ooooh! Освен това съм много критична Tired и като не ми хареса трия  ooooh!. За закуските - дават им, но не знам дали стават за ядене. Слагам й и по нещо от вкъщи.
И мен много ме е яд на лавката - колкото пъти съм и дала пари - толкова пъти съм видяла боклуци в чантата й.  #Cussing out Последния път направо онемях - някакво гадно зелено сокче в мека пластмасова опаковка като бебе. Без производител, срок, съставки и т.н. Направо мисля да ида и да спретна скандал  #Cussing out Затова не и дадох пари повече, НО нашата хебавица взела 20лв от касичката и пак си напазарувала  #Crazy. Направо ще се гръмна.  ooooh!
Освен това е открила нова програма - Диема фемили и първата и работа като се върне от училище е да вкючи телевизора  Sick. Май ще се наложи този канал мистериозно да изчезне.  Twisted Evil
Хайде лека и успешна седмица на всички първокласници и техните майки.  Peace
Виж целия пост
# 155
Диема фемили и първата и работа като се върне от училище е да вкючи телевизора  Sick. Май ще се наложи този канал мистериозно да изчезне.  Twisted Evil
и аз много съм му набрала  Grinning чудя се още дали да изчезне някакси или да продължа да го използвам за наказание... но тъй като Катето ходи на занималня, канала засега ще остане.
Виж целия пост
# 156
Ха, явно всички сме с проблем канали Тв.  Laughing На Светлин така мистериозно му изчезна "картона", но пък сега е намерил Джетикс. Rolling Eyes Хм, докога ли. Всъщност едва изтрайвах онези нечленоразделни звуци и ужасни човечета, този е малко по-цивилизован, а и има превод от време на време.
Виж целия пост
# 157
Добро утро! Laughing
И ние днес започваме втора учебна седмица.Сутрин малко трудно ставаме и бавно си дъвчем закуската,но поне има желание огромно да ходи на у-ще, за разлика от баткото. Mr. Green
В нашето у-ще до дега са давали всеки ден чай и някаква тестена закуска.Не знам кога ще добавят плод и зеленчук или сок.
Виж целия пост
# 158
Не знам кога ще добавят плод и зеленчук или сок.
И дали ще добавят.
Виж целия пост
# 159
Здравейте, мами! И ние сме първокласници. В началото беше трудно с домашните, но сега свикна като че ли. Има голямо желание, ама се чудя до кога...
Закуски слагам в раницата, не ни дават.
Най ни е трудно писането на разни ченгели, а един път даже без домашна го пратих. Беше се упражнявал толкова много, но в официалната тетрадка така и не намери смелост да пише. Каза на госпожата, че съм забравила да му сложа тетрадката. Така, че започнахме с шмекериите от началото. Но го предупредих, че трудно би се повторило.
А пък физическо изобщо не играят.  newsm78
Поздрави!
Ау голям красавец мале какви очи Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush Blushколко ли сърца щ е рабие
Виж целия пост
# 160
Здравейте, мами! И ние сме първокласници. В началото беше трудно с домашните, но сега свикна като че ли. Има голямо желание, ама се чудя до кога...
Закуски слагам в раницата, не ни дават.
Най ни е трудно писането на разни ченгели, а един път даже без домашна го пратих. Беше се упражнявал толкова много, но в официалната тетрадка така и не намери смелост да пише. Каза на госпожата, че съм забравила да му сложа тетрадката. Така, че започнахме с шмекериите от началото. Но го предупредих, че трудно би се повторило.
А пък физическо изобщо не играят.  newsm78
Поздрави!
Ау голям красавец мале какви очи Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Blush Blushколко ли сърца щ е рабие
Махни снимката да не го урочасаме.
Виж целия пост
# 161
Моето човече гледа Планетянчетата и Зина по GTV, защото сме без кабелна  Laughing Имаме спор с таткото дали да пуснем - за сега надделявам. Преди време бях извоювала да нямаме никаква телевизия - повярвайте ми толкова приятни вечери не сме имали  Hug
За закуските - при нас дават филия и чай или айран. Давали са и сокове - от онези оцветените, но сестрата в училището ги забранила.
На обяд в стола има супа - струва 50 ст. и второ с една филийка хляб за 1 левче. Много искам да го свикна да изяжда по една супа, поне. Embarassed
Хайде лека седмица.
А за протокола - Васи не иска да ходи на училище  Sad
Виж целия пост
# 162
Почвам с поредното:ОФ!!!

Та ...от два дена като пишкаме и плачем,боли го и друга няма!
Тази сутрин преди училище бяхме на лекар-възпаление и почвам антибиотик!!! ooooh!

Няма свършване,до гуша ми дойде!!! Tired
Виж целия пост
# 163
Здравейте, мами! И ние сме първокласници.

Много красиво дете! Да ти е жив и здрав!

Саши беше болен миналата седмица и пропусна три дни, но се надявам, че успя да навакса в къщи.

Скучно му е в клас  Confused.  Много е бърз и припрян. Тъй като в час приключва доста бързо с упражненията, а госпожата му прави забележки, че не пише, е "принуден" за да пише нещо, да попълва задачките в бъдещите уроци, които още не са взели.

Физкултура имаха за първи път миналата седмица. Играли са в салона - гимнастика, клякане, тичане.

Закуските, доколкото разбрах, се приготвят в у-щето и са някакви тестени - кифли, сиренки и подобни. Но Саши е доволен,  понеже си пада по силно въглехидратни храни Confused
Виж целия пост
# 164
У нас отдавна мистериозно изчезнаха Джетикс и Кратун (аз така му казвам), но и ние имаме проблем с Д-Фемили. Може би ще изчезне и този канал Thinking
След двата дни с недонаписани домашни в занималнята, спирането от тренировка и разговорите вкъщи, повече издънки не е имало. Даже в петък си е написал всичко, макар че е повече (като за почивни дни).
Приключили са в петък с първата тетрадка по писане и първа част на сборника по БЕЛ.
За днес класната беше написала в тефтерчето - тест по финна моторика. Ради нищо не знаеше по въпроса.
Някой знае ли повече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия