Работещи майки 2006 г. - тема 10

  • 17 459
  • 319
# 225
Имам си пръстен, годежен, с диамант bowuu
... и официално предложение за брак Joy
Виж целия пост
# 226
Имам си пръстен, годежен, с диамант bowuu
... и официално предложение за брак Joy
ауууу Честитоооо!!!!
Много много щастие и любов в семейния живот  Hug
Много романтично миличка  Hug супер  Hug
Виж целия пост
# 227
Имам си пръстен, годежен, с диамант bowuu
... и официално предложение за брак Joy

Не каза какво си отговорила Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Имам си пръстен, годежен, с диамант bowuu
... и официално предложение за брак Joy

  newsm44 newsm44 newsm44 newsm18 
Поздравления! Бъди винаги обичана и обожавана !
 Много се радвам за вас с Ники! Кога ще можем да цуннем булката  Laughing
Виж целия пост
# 229
Гериииииииии, честито  много се радваме за Вас  bouquet  bouquet  bouquet. Ама страхотен подарък си получила.

Да бе мълчи за отговора, може да си е дала време да помисли  Joy и да държи Ники в напрежение  Joy
Виж целия пост
# 230
Благодаря ви Heart Eyes
Днес погледа ми е все там - в пръстена. Разглеждам го как свети от различните ъгли Laughing и още не мога да повярвам, че моя така се е ръснал ... за мен. Беше неочаквано, беше романтично и мило Simple Smile
Утре следобед заминаваме за Rich във Велинград, където имат и детегледачка. Планираме да се отдадем на активно бебеправене
Виж целия пост
# 231
Привет!
Гери, честит рожден ден! Честит ти годеж! Дълги и радостни години семеен живот! Успешно бебеправене!
Аз съм в егати дупката и ми е едно кривооооо... Около мен всички са полудели и на финала и аз ще полудея
Виж целия пост
# 232
Гери, не се измъквай , а кажи какво му отговори Mr. Green

Гер4о, мисли си за Дубай - малко остана Wink
Виж целия пост
# 233
Гери, не се измъквай , а кажи какво му отговори Mr. Green
Разбира се "ДА!"... де ша ида Laughing
Виж целия пост
# 234
Гери, не се измъквай , а кажи какво му отговори Mr. Green
Разбира се "ДА!"... де ша ида Laughing

Честито  Hug Сигурна съм, че ще си страхотна булка Hug
Виж целия пост
# 235
Мами, не знам дали сте чули, но май се оказа, че натровените деца с нефидипин, диазепам и лексотан от детската градина в Лозенец, много често са пили подобни "бонбони", давани им от учителките  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire  #2gunfire #2gunfire не мога да го повярвам  #2gunfire Ако това се окаже истина, никога няма да си пусна детето в държавна детска градина... ниски им били заплатите ли  #Cussing out
Виж целия пост
# 236
Кате, кво е станало? За коя детска градина става въпрос?  Че ако е тази до нас, лошо.... Аз от доста време вече нямам никакво време за новини и изобщо съм в пълна магла... Май ще навестя клюкарника, че тази вечер пак няма да се прибера толкова рано.
Виж целия пост
# 237
Кате, кво е станало? За коя детска градина става въпрос?  Че ако е тази до нас, лошо.... Аз от доста време вече нямам никакво време за новини и изобщо съм в пълна магла... Май ще навестя клюкарника, че тази вечер пак няма да се прибера толкова рано.
http://www.dnes.bg/article.php?id=44390
Виж целия пост
# 238
Потресаващо #2gunfire Аз въобще се чудя как още работи тази градина, а не са я затворили до изясняване на случая. Тази сутрин съобщиха, че има разминавания в показанията на децата и на персонала, така че случая си е гнил от всякъде... няма съмнение. Дано децата се оправят без последици, това е най-важното
Виж целия пост
# 239
Добро утро,

аз четох за тая история на сайта на Дарик...направо нямам думи...

Аз имам днес да стягам багаж за ски ...а ми е бая зле...снощи, сутринта 2 пъти  Sick Май ще ми се размине карането и ще кисна в някой басейн Sad

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия