Работещи майки 2006 г. - тема 10

  • 17 459
  • 319
# 240
Потресаващо #2gunfire Аз въобще се чудя как още работи тази градина, а не са я затворили до изясняване на случая. Тази сутрин съобщиха, че има разминавания в показанията на децата и на персонала, така че случая си е гнил от всякъде... няма съмнение. Дано децата се оправят без последици, това е най-важното
Не може да ми го побере главата как ще подадеш успокоително хапче на дете и спокойно ще го гледаш как си го изпива за да не ти пречи   #2gunfire #2gunfire #2gunfire дори и да не е това вярната версия, представяте ли си колко ги гледат щом никой не е забелязал че си раздават лекарства помежду си  #Cussing out След този случай съм категорична, че няма да си дам детето в държавна градина НИКОГА!
Виж целия пост
# 241
Четах в Клюкарника - ужас просто... Истината е обаче, че това може да се случи и в частна... За съжаление... Абе със сигурност няма да го пратя преди да навърши 2, а и тогава не е сигурно. Предпочитам първо май да се разбираме с него - т.е. да проговори, че ако някой го удари или се държат зле с него сега няма как да си каже... Иначе варианта държавна не стои пред мен, макар майка ми да настоява заради уж по-големия контрол. След този случай снощи мълча на риба. А тези учителки са за разтрел просто - независимо дали не си гледат работата или просто им дават хапчета, че да са по-тихи...
Виж целия пост
# 242
Гери, честито!!! Дълги години прекрасен съвместен живот ви пожелавам!!!

Случката в детската градина е ужасна и потресаваща! Не мога да проумея, че е възможно да се случи такова нещо!!!

Бях три дни в отпуска /ама да не си мислите, че съм седяла без работа/   Mr. Green
Откриването на проекта мина прекрасно, събраха се около 70 човека, въпреки студа. Присъства и кметицата на Смолян. Направихме демонстрации на всички съоръжения, а желаещите да се пуснат по алпийския тролей бяха толкова много, че се наложи да стоим там до 3 следобед.

Майра, весело да си изкарате, без значение дали ще караш ски или ще се киснеш в басейна.
Виж целия пост
# 243
ГЕРИИИИ !!!!
Кажи сега кое първо да ти честитя, РД или Годежа?!
Понеже се похвали за пръстена, а за торатат нищо не каза, предполагам, че годежа повече те е впечатлил. Wink
ЧЕСТИТО !! Много хубави мигове да имате заедно!!

Покани ме да снимам сватбата, нали си спомняш? Ще си купувам 2 нови готини обектива по случая Joy (благодаря, че ми предостави благородна причина да си угодя на капризите)
С тази закана за второ, ... значи ли, че ще си бременна булка? или само тренирате?  Simple Smile

МАЙРА ! Още малко остава до заветната 12 седмица, когато няма да ти се гади, още малко остава. (само аз като забременея не ми го казвай, че броях не дните, а часовете до тогава).. или дали не беше 16? абе както и да е, но стискам палци да починеш, и мъжо да те глези много, поне сега.

с тези обективи всъщност откарах около 10 нощи с 2-часа сън... докато ги избера... сега ще ги поръчвам и ще лягам.

ще ходя в англия за НГ и трябва да имам с какво да снимам, нали?!
малко ми е гузно, но...
Виж целия пост
# 244
Герииии, честито (и по двата повода)!  Hug  bouquet newsm18 Да те държи това радостно вълнение поне до диамантената сватба!

Ей, ама много се радвам, че темата се напълни с радост! И явно е заразително, защото, ако съдя по последните постинги, май и Калина се е замислила за второ.  Wink  Остава и ние с Герчо да се навием на по един Ванко 2  Laughing....

Аз оцелях след 3 седмици без помощ вкъщи (с епизодични включвания от свеки  Heart Eyes), ама да не ви разказвам какво ми струваше... Междувременно посрещахме и изпращахме чужденци, участваме на изложение, подготвям предстоящи събития... абе, циркът е пълен. В момента къщата, като задача с най-нисък приоритет, е на вили и могили, но като че ли има шанс да се оправят нещата. Нашата леля се връща на работа във вторник, а вчера харесах още една, която започва от понеделник. Запознах я с Иван - прие я, така че за сега всичко изглежда ОК. Ако вземат и да се сработят двете жени, щастието ще е пълно.
Стискайте ми палци!
Виж целия пост
# 245
Днес в Пловдив беше страхотно време с децата обиколихме квартала и седнахме в парка, взех им по една "здравословна" пица, попекохме се на слънце и сега ще  почвам Петър с домашните.
Мисля следобед да се разходим за коледна украса, всяка година купуваме по нещо и вече имаме един голям кашон

Миньон заслужаваш почивка три седмици е много без помощник, нашата бавачка я нямаше четири дни и днес като се обади че в понеделник е вкъщи ми просветна, тя освен че гледа бебо много ми помага с домакинството и не искам да си помисля ако трябва да търся някой друг

Виж целия пост
# 246
Здравейте, момичета! Аз се поизгубих... Blush, но се опитвам да наваксам поне с четенето.Все още нямам нет вкъщи и  ходя като лудите пубери по клубове Crazy или през уикенда от работа.Не мога да пропусна оба4е да честитя на Гери прекрасния подарък Hug чстито, миличка.Желая ви  много щастливи години заедно  bouquet Хайде сега - казвай подробности Grinning-кога се планира събитието( рабрах че второ бебче вече не само е планирано, ами  и се действа по въпроса Wink ,за което мога само да те поздравя.Аз не знам дали въобще ще се навия за второ Rolling Eyes
 Ето един сладък видеоматериал от нас- да не ни забравите  Heart Eyes http://www.vbox7.com/play:662d5a01
Виж целия пост
# 247
Ей, мами,на всичката ми лудост от изминалата седмица нашите се опитват да ме довършат тотално... В четвъртък баща ми ми остави колата да му я карам на майстор, че не му работеше осветлението в купето и закъсах по пътя, щото оставил резервоара без бензин! Днес трябваше да закарам майка ми по задачи пак с колата на баща ми... гледам свети лампичката за антифриза. Звъня питам - той - ами видях, ама не знам за кво е! Е, полудях! Това е човек с активно използвана книжка 40 години, ама откакто се пенсионира изкука тотално. Катто и да е - налях антифриз, уж всичко ок и малко по-късно изхвърли всичко.. Хванах я навреме та не стана голяма беля - само изхвърли водата, ама просто ми идеше да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Та повече от 2 часа се занимавах да чакам майстори, да ходят за части, да оправят по кръстовището и на финала в понеделник пак влиза за ремонт. Ееее, полудявам вече! Такава спокойна сутрин имах, а такъв следобед ми спрентаха... замръзнах в колата...
Виж целия пост
# 248
Ger4o, те като са пенсионери (т.е. по дефиниция хора с много свободно време) защо сами не си закарат колата на сервиз?  newsm78
Виж целия пост
# 249
Ger4o, кво се чудиш,че лудите и идиотите ни преследват? Ми те са ни семейна придобивка, как искаш да не сме магнит и за останалите? Ако случайно до вечерта ми се е разминала среща с някой местен идиот, то задължително майка ми успява по телефона да каже два лафа, от които разбирам,че няма прошка - разпределени са за мен! #Crazy  Свеки си дойде, аз реших да се възползвам от услугите и за беба, е да ама - точно два пъти.Тя взе да каззва на колко често да й сменям памперса, реши,че трябва да яде през два часа-по-точно когато каже па-па.А това ,че беба казва на патето па-па и си играе много с една пееща патка  #Crazy Е, до там беше. Сега е сърдита и си седи дома  #Cussing out
Виж целия пост
# 250
Миньон-че, участието в изложението само така го споменаваш, а кой да пише че станахте рекламно лице Heart Eyes... видях снимката на Иван в сп. Chocolate (притурката на в. Монитор). Ама голяма звезда туй момче, беее. Браво, браво , на Баров-еца  Simple Smile Все така да му върви Hug
Нашия пъклен план за Велинград се осъществи. Релаксирахме чудесно. Идеята да забравим за всички служебни проблеми и да се отпуснем беше изпълнена.
Дю, алпийския тролей ми звучи доста интересно. Трябва да го пробваме и ние в най-скоро време.
Кали, твоите ангажименти за сватбата си остават твърда поръчка Laughing Не сме говорили за точна дата, но все така се придържаме към варианта кръщенка-сватба 2в1. А кръщенката я отложихме за пролетта, когато ще бъде по-топло. ... И все още съм бременна, тепърва се работи здравата Mr. Green по проекта. Ще използвам момента да пиша, че много се радвам за Майра и Телма (която не пише напоследък  Naughty). Дано скоро да се присъединя към вашата група.
Велмар, и нашия е съшия отворко сутрин като го водим на ясла. Аз за нашата ясла мога да пиша само хубави неща и наистина сме много доволни. Първо, че са доста грижовни и мили с децата, второ - учат ги. Най-малките се научиха много бързо да ходят стабилно, да стават и сядат сами, да ядат с лъжица, нашия бърбори все повече и повече, не им пускат телевизия, когато се наложи дават лекарства и капят капки в носа... Но сигурно нямаше да имаме такъв "лукс" в една държавна.
Хайде по-малко ядове тази седмица ви пожелавам. Иде Коледа, трябва да разпуснем душата...
Виж целия пост
# 251
Ей, ама не успявам да Ви уплаша колко е "страшно"  с две деца, особено ако решите да продължите работа,  много смели жени  JoyБраво, браво.
Като ме питат как се справям отговарям "Ми не се справям". Колкото мога толкова, важното е че на нас четиримата ни е много добре заедно.
Виж целия пост
# 252
привет мами, нямам време да ви чета, та да си излея мъката първо...
баба ми сутринта изпадна в кома и след 2 часа почина, та освен, че всичко чака на мен се наложи и скоропостижно иван да тръгне на ясла, че да може мама да е свободна, а и да има време да си почине... Та поне сега звънях в яслата - малкия въобще не е плакал, наял се като невидял /тоест както обикновенно/, изпил си е сока, взел си е одеалцето и бибата и се е кордисал сам да спи на едно от леглата. Изобщо оправно си е детето, на майка си се е метнало... Добре обаче, че се навиха да тръгне без фекалните изследвания, че щях да се видя в приключение...
Виж целия пост
# 253
ГЕР4о !!!
Гушки!
Много съжалявам за баба ти. Sad Sad
Добре поне, че за Иван не трябва да се притесняваш. В коя ясла тръгна?

Малко снимки от раздаването на ботушките (не са се качили всички, довечера ще пробвам пак):



http://kalikayo.multiply.com/photos/album/156
Виж целия пост
# 254
Герчо,съболезнования за баба ти! Имаш гуш и от мен! Hug
Децата са страхотни! Не чакайте,ами давайте и правете другите.Ставате за тая работа. Peace
Аз съм в дупка...голяма Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия