Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 180
Привет, майчета!

Честити бебоци на всички нови мами!

Добре дошли на завърналите се!

Честити празници и на празнувалите различни поводи!

Последните няколко дни само радости Laughing


Мен вече така ми се ражда LaughingИскам вече да се гушкам бамбината и да си говоря за наакване, напишкване и кърмене LaughingДаже си мислех да отида в родилното и да се правя, че имам много странни и силни болки, току виж се излъгали да ми предизвикат раждане Laughing

ПростоАз, няма да ти обяснявам колко ти е сладка бебата Heart EyesТо е ясно! Ама ми направи огромно впечатление приликата между теб, майка ти и сестра ти(предполагам). Направо изумителна! Аз нямам нищо общо с майка ми, брат ми и сестра ми  и  може би за това така се впечатлих. Все тая,де...Да сте живи и здрави и много да слушате кака Ная Laughing


Момичета, вече няколко пъти гледам това клипче и направо ще ми изтекат водите от смях JoyСподелям го с вас за повишаване на тонуса

http://vbox7.com/play:76ef8b49
Виж целия пост
# 181
Здравейте настоящи и все още очакващи мами!
Най-накрая да пиша и аз, че не съм се появявала от много време. Истината е, че ходех на работа до миналата седмица и не ми оставаше време. Сега съм си в къщи и чакаме....Терминът ми беше на 3.11.,но както си очаквах бебо не пожела да се роди тогава. Говорих с доктора и му обясних, че цикъла ми винаги е бил на 35-36 дни и той ме успокои. Сега чакаме 10.11. и ако бебо не излезе до тогава ще рябва да вляза в болницата. А аз толкова да не искам!!!! Чувствам се чудесно и знам, че бебо е ок, защото мърда много. Ходя да ни слушат тоновете и са добри, плацентата ми не е узряла и шийката не е готова за раждане. Опитвам се да се движа много и да изкачвам стълби,но не знам дали помага...Нашия тати не желае да ми помогне (казват, че секса помага, но как да го накарам да си обърне мисленето като всички му обясняваха как не трябва да правим секс...).
Та такива неща около мен. От събота съм решила да не се пазя и да си върша всякаква дори по-тежка домакинска работа. Имам да си посадя едни рози в градината и ще го свърша днес или утре, та поне да съм спокойна.
И така при мен. Поне къщата ми е готова и стаята на бебо също, та това не мисля сега.
Стискам палци на всички за раждането или за грижата за мъничетата им!
Виж целия пост
# 182
Да са ви живи и здрави бебетата на всички мами,които вече сте родили!Току що ви разгледах албумчетата!Изключително хубави бебета си имате!

Аз ще ходя на секцио др. седмица ако устискам дотогава.Много се шашнах за бебо ,з-о с баткото цял месец карахме какви ли не вируси и по болници...и бебето уж беше мн. едро ,а сега за последните 20 дни е наддало само 200 гр.!!!И милото още няма 3 кила,мерят ми го 2900!Дано да е здраво и вс. да му е наред,само тва се моля!
Тези които не сте родили, усещате ли менструални болки ниско долу????
Виж целия пост
# 183
vessy80 ,аз усещам от време на време такива болки, обикновено нощно време...

НетиJoy и аз добре се посмях с този образ. Wink

sh0k0lad4e , хайде разписвай се по-честичко Wink И щом на бебчо още не му се излиза - ми не го зорете детето Wink ХУбаво му е на топло в мама Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
ама аз още не съм видяла Ная..охо отивам да гледам снимки Crazy
Цеци,абе то май е нормално да ти е като натъртено newsm78от вискчо прочетено май така ми се струва... newsm78
Даже си мислех да отида в родилното и да се правя, че имам много странни и силни болки, току виж се излъгали да ми предизвикат раждане Laughing
да не ти казвам,че и това ми е минавало през акъла Blush,ама днеска нещо ми е особено Thinking,не мога да определя точно какво де,нещо ме гложди,ма то се оказа,че моите предчувстия не струват май...
Виж целия пост
# 185
Леле всички бебоци са просто такива слънчица...е сега ги изгледах всички на един дъх Flutter
ПростоАз-Ная е такава малка спяща красавица Heart Eyesмного е мъничка и хубава,дай още снимки Heart Eyes а и ти сигурна ли,че си раждала Mr. Greenизглеждаш просто страхотно!
И аз искам такаааааа...искам да съм родила,да е добре малката и татко и да се разчувства,въпреки пола...и да изглеждам толкова добре като ПростоАз
а днеска съм толкова подпухнала в лицето като никога
кой питаше за менструални болки newsm78аз миналите няколко дни имах много яки такива,а снощинапример даже един път не ме сви корема,даже по дно време седях и си гледах един филм и си се обърнах така леко в леглото и след малко чак зацепих,че досега не е било така,даже снощи и корема не ми пречеше.... #Crazy
свекито още я няма и какво си мисли тя-аз цял ден ще чакам височайшата и особа? егати ....д ане говори,че по тел.ми е разяснявала ак имало време до термин,че то даже и след това се раждало...аз и обяснявам,че едва 5% раждат на термин,тяс и знае нейното,че и след това можело Shockedколкото ми е ядосано и я ей такива само трябва д ами говори #Cussing out
Виж целия пост
# 186
За менструалните болки и аз като Дита ги имам през нощта обикновено.Родилните болки все съм чувала,че в кръста повече се усещали...ох незнам и аз се побърквам вече да не вземе да ме хване по никое време или да не реагирам навреме.....Миналият път грам болка до края съм нямала,а сега какви ли не!
Виж целия пост
# 187
Сладурке, не се ядосвай. Хората си мислят, че като сме много бременни имаме само едно занимание- седене вкъщи и нищоправене...Аз съвсем наскоро държах речи по тоя повод #2gunfire
Виж целия пост
# 188
Сладурке, не се ядосвай. Хората си мислят, че като сме много бременни имаме само едно занимание- седене вкъщи и нищоправене...Аз съвсем наскоро държах речи по тоя повод #2gunfire
нали..че и като ми заседне със скръстени ръце и чка да я заговярям за нещо или само сумти и гледа критично наоколо,а аз не мога нито да се излегна,нито пък някаква работа да си свърша,че нали гледа кое как го правя Crossing Arms
а пък да не ви казвам как ми се пийва винце,искам да си хапна и люти чушки с чесън и ей такива разни работи,пък сега не смея,че ако ида да раждам случайно,као им дъхна ще ги омъртвя Joy
Виж целия пост
# 189
Момичета не се ядосвайте - скоро всичко ще се наред Simple Smile те...хората са толкова несъобразителни,че просто думи нямам. Аз все виках  "ООо родих и вече съм с второ"  или "родих,ама не ми е спаднал корема"  Laughing  и си свиркам  Whistling

Шоколадче,дано скоро да си гушаше бебока,защото сигурно е много смотано така с това объркване.Чакаш на една дата,после на друга... но в край на сметка резултата ще е един Simple Smile

Сладурке и аз бях много много подпухнала преди да вляза в болницата.И навсякъде имах смотани вени и капиляри,но ето,че това изчезва като с магическа пръчка! И да се похваля - венците ми нито един път не са изкървили!

Мими,чакаме хубавите новини,да не ни забравиш!
Аз писах и на Маруся...дано и тя да каже нещо скоро.

За коликите...моля се да нямам проблеми,но след 15 дни ще видим

Галка,не се тревожи...нормални са тия мисли.Но всичко ще е наред!

Момичета благодаря на всички за милите думи! Вашите съкровища хич не отстъпват,да не ставаме роднини за в бъдеще  Laughing

Я да питам,вашите бебоци кихат ли? ная честичко киха и хълца (тогава е като гумена играчка)  Laughing

Нети,това е зълва ми.Иначе с маминка си приличаме да.А мои роднини други няма на снимката
Виж целия пост
# 190
ProstoAz, моят Ники също доста киха и хълца.Хълца 4есто като не е успял да се оригне след хранене,а е заспал и после се е събудил.Голям майтап!:) Сега беб спинка сладко,омаломощил се е цялата нощ не е мигнало хлапето.Боже-еее, моля се да не се мъ4и много дълго с коликите.А каквото е нужно аз ще го направя.Лошото е 4е цяла нощ пак ще будуваме, така прогнозирам аз.При вас как е?Споделете да не се шашкам,4е само мойто е такова мъ4ещо се бебе:(
Виж целия пост
# 191
Галакси,то като чета през бременноста не спим,после също Crazyлеле какво ще правим Whistling
ПростоАз-ти май имаше брат...или съсвем съм изперкала?
Момичета,ако и днес няма нещо...няма да пускам повече тото Mr. Green
Виж целия пост
# 192
здравейте и от мен Simple Smile в този слънчев ден /поне тука е така/ ................. ех ако бяхме се родили днес щяхме да сме на разходка ..... е пак бяхме ама 2в1  #Crazy почвм вече да изперквам време му е на това детенце, какво чака още, голямо спокойствие и релакс си прави вътре ?!
Виж целия пост
# 193
Здравейте пак от мен...

връщам се от доки и веднага да докладвам...
"споко каза! всичко е Ок, така, че когато беба реши да излиза тогава ще е!!!"

ииииииии ето ме на запрятам ръкави и от утре - вместо почивка - почвам шетане,
обикаляне...чееееееее да и дам малко зор на беба да се ражда!  Joy
амиииииии така. Това е при мен.
Целувки и до скоро! Аз отивам да готвя...да се моря  Crazy
Виж целия пост
# 194
Ееее, няма да ни се размине и днес без бебе! Имаме си вести от  vasiaqs /нали днес й беше плановото секцио/

В 11 часа днес vasiaqs е родила дъщеричката си Магдалена - 3.700 кг и 52 см. Браво за мерките и за прекрасното име! Да бъде здрава, красива, умна и послушна! А мама бързо да се възстановява! Звучеше много добре, макар и изморена, и изпраща поздрави на всички! 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия