Вече не е сън - към нас във легиончета бодро крачат НОЕМВРИЙСКИ Скорпиончета!

  • 9 870
  • 302
# 225
Не му разбирам аз на този мотивите newsm78, дано се паднеш при някой друг в последния момент и той да е адекватен и отговорен. Praynig
Виж целия пост
# 226
Ох,Сладур, това с твоя доктор много ми напомня картинката в Търновското АГ... Tired Уж големи светила, а отношението им е нулево...груби, цинични.  Close...има и жени, които са доволни, но стават рядкост...Много ми е мъчно за това,защото и ние не сме малък град, а отделението ни е под всякаква критика....имаме и много добри гинеколози, но "светилата" са окупирали АГто и не ги пускат да израждат....За това все повече Търновки предпочитат Горна Оряховица и Плевен.
Виж целия пост
# 227
Хрумна ми заглавие за тема:

При НОЕМВРИйките е веселба - дъжд от бебчета ни заваля! Grinning
Виж целия пост
# 228
Azade,с еднакви дати сме-за понеделник!!!Моят термин е 24.Честно казано и на мен ми се вижда рано 10-12 дни преди термин,ама ....докторска работа.Моят искаше даже тази седмица да ме реже...!!!!
Виж целия пост
# 229
vessy80

навреме сме си даже по мойте сметки.Пък двама лекари, на които имам доверие- Марков и Ковачева са за датата.Ти къде ще раждаш?
А   не казвай, сега видях, че най-вероятно в Пловдив ooooh!
Виж целия пост
# 230
аз мисля,че 10-12 дни преди термин е добре като срок,то си е дорасло бебето,Дита-то и при нас е така-от години си работят едни "светила" и така си якараме,не можеш много да избираш,иначе поне ремонт е правено на АГ-то,ако не друго,този,при който аз ходя се води уж най-добрия,но то е по-скоро,защото е с най-много опит все пак над 60 е-досега като съм ходила за други неща при него съм била доволна и това беше причината и бременноста си да следя там,но пределено се е променила и това иронично подсмиване...аз все пак искам някой да ме успокои,а не да ми се присмива,не оспорвам професионализма му-вероятно е така,но това отношение не мога да си обясня,е все пак и ние сме чак толкова малък град...явно картинката е същата...
Виж целия пост
# 231
в нашия любим град относно АГО е така по простата причина че има едни нарочени за светила доктори за който нямам думи ............... отношение и чудо  ooooh! ooooh! ooooh!
и така повечето мами раждат в съседното по-малко градче Г.О.


аз се замислих за един друг момент около раждането и много моля ако някои е наясно да даде светлина на моите терзания : първия болничен нали е 45 дни преди раждането, ичислен на база термина и са дава от наблюдаващия АГ, а ако не се роди бебо на термина, а закъснее какво се прави в този случаи ???????
Виж целия пост
# 232
renyto
първия болничен нали е 45 дни преди раждането, ичислен на база термина и са дава от наблюдаващия АГ, а ако не се роди бебо на термина, а закъснее какво се прави в този случаи ???????
мога по-късно да ти отговоря-сега ще питам зълва ми,тя именно с такива нешща се занимава
Виж целия пост
# 233
Доцентката потвърди това, за което бяхме подготвени-не че се оказах подготвена де-ревнах като магаре. Та наистина си няма десен бъбрек. Не е фатално, трябва да го пазим много от уро инфекции -тоест много сериозна хигиена, по ранно забелване на пишката и ранно слагане на гърне. и така.....тъпо ама...
Виж целия пост
# 234
сладурка, очаквам отговор че много съм се умислила  newsm12

Виж целия пост
# 235
mimi22 съжалявам да го прочета това..то за такива работи може ли да си подготвен Confusedще го пазите малкото слънице и това,щом другия бъбрек си функционира нормално Praynigкураж,сигурна съм,че ще се справиш-една сериозна хигиена ли ще ти се опре Naughty
Виж целия пост
# 236
сладурка, очаквам отговор че много съм се умислила  newsm12
не си вдига тел.,но ще се свържа с нея до 15 мин
Виж целия пост
# 237
Мими 22, кураж миличка, ще се справите и с един бъбрек.Не е лесно, но ще се справи бебко.Я какво хубаво и оформени бебче се роди.   bouquet
Виж целия пост
# 238
Хайде и аз в ролята на щърк...

ani2 днес в 6:45ч. е родила Никола - 3080гр 50см!Двамата са добре!

Честито Ани!!!
Виж целия пост
# 239
Честито на мама Ани! Я какъв мъж с какви хубави мерки е родила  bouquet Да са живи и здрави!
а тя е с моя термин...ехее
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия