Тайната на дългата и здрава коса-17

  • 41 112
  • 479
# 180
Игуанка, забравих те, прощавай.
Косата ти е страшно бляскава, браво!  bouquet
Ще пробвам и това с глицерина Peace
Виж целия пост
# 181
Игуанка, много ми харесва косата ти. Аз така си мечтая за къдрава коса Hug
Виж целия пост
# 182
   

Ето ме и мен след първото мацотене  Wink
Косата ми направо подивя - стана обемна, мека и лъскава... е беше и бая начупена,но ето го резултата след спане с мокра коса  Embarassed
Виж целия пост
# 183
Косата ти е много хубава.  Peace
Виж целия пост
# 184
calevra,браво. С тези къдреви косички ще ме разбиете. Искам и азззз Mr. Green
Виж целия пост
# 185
calevra страхотна коса бравос Peace

Вчера ми свърши маската и в момента се чудя каква да си взема? newsm78
Този път мисля да пробвам маската на SERRI Rolling Eyes
някои ползвал ли я е?????????? Thinking
Виж целия пост
# 186
Благодаря, Ви! И вашите са страхотни!  Hug

Виж целия пост
# 187
здравейте, сладурани
от доста време ви следя писанията и много много благодаря на всички вас, които споделяте опита си с тривитаминола. аз самата в началото бях доста скептично настроена но след 4-5 маски виждам вече новата си коса -е, все още е съвсем мъничка, но за мен това е истинско чудо.
кажете моля ви, някой експериментирал ли е върху мъжа си ??? знам, че при "тях" е по-различно положението , на все си мисля. че ще има някой.....
Виж целия пост
# 188
кажете моля ви, някой експериментирал ли е върху мъжа си ??? знам, че при "тях" е по-различно положението , на все си мисля. че ще има някой.....


Че кое им е по-различното? Освен, че са по инат и трудно експериментират?И не си признават, че са суетни...Мъже. Crossing Arms
Имаше напред в темите дама, която беше мазала мъжа си, че и детето си, ама коя беше? newsm78

calevra , все с мокра коса да си лягаш! Красива е!

Виж целия пост
# 189

Цитат


calevra , все с мокра коса да си лягаш! Красива е!



По принцип не, но снощи ми се доспа и турнах един ластик.... естествено красивите къдрици след маската заминаха на кино  Crazy
Виж целия пост
# 190
Няма значОние, снимките са разбиващи!!!
Виж целия пост
# 191
 Здравейте, буйнокоски. Радвам се, че показвате ефекта то тази маска, з-то на други места бях чела доста противоречиви мнения.
 Аз същи изпробвах Тривитаминола преди 3-4 месеца. При мен се наложи, поради ужасен косопад след раждането. Започна към 5 месец след ражданетои продължи чак до миналия. Започнах с маската веднага щом спрях да кърмя. Буквално след седмица се появиха бебешки косички, но самото падане не спря, но понамаля, а и косата ми стана по-лъскава и обемна. Но не знам защо аз реших че растежът на новата коса е естествен процес след окапването й. И съответно захвърлих досадното мацотене /не можете да отречете, че не винаги ви е до това/. Но сега като ви разглеждам снимките, направо онемявам. Утре ще си взема нова опаковка /не знам дали старата е още в срок/ и ще дерзая до край/резултат. Много благодаря и усмивчици Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 192
а дали някой позлва бъркоча повече от 2 пъти седмично   newsm78  като гледам какви резултати се забелязват при мен само от няколко пъти , хич не ми се иска да чакам ..... Simple Smile
Виж целия пост
# 193
Аз се мацам в понеделник, четвъртък и неделя.После сряда, събота.И пак понеделник, четвъртък, неделя.
Май идва по три пъти седмично. Ама смятам да намаля на два пъти. А иначе всеки ден като си къпя косата си слагам други маски.
Относно експериментите вкъщи е така
Виж целия пост
# 194
И аз влизам в игарата. FlutterТоку що си купих стимуланта поради липса на бадемово и масло от грозде.Нали мога да го сложа него в маската вместо маслата... и мога ли да стоя цяла нощ с маската на главата.. Thinking Wink ааааа и друго да питам...Ако след като си измия маската от главата си полея косата с отвара от коприва какво ще стане... добре ли ще е? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия